Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Propozycje wyjazdów niedzielnych i weekendowych 2018


Ewa B-B

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

 

Stary rok mamy za sobą, pora zacząć planować wyjazdy w sezonie 2018 :)

Jak co roku tutaj możemy wstawiać konkretne propozycje. 

 

        1.06. - 3.06. BURGMANIA  dla niektórych już 31.05

1. Zamek Krumlov,    Zamek Hluboka  - Czechy - wycieczka weekendow(piątek-niedziela )  lipiec - org. arturo-bb

2. Przepaść Macochy + Zamek Perlstajn  - Czechy - wycieczka niedzielna  -  org. arturo-bb

3. Zamek Bouzov + Helfstajn - Czechy - wycieczka niedzielna  -  org. arturo-bb

4. Dookoła Tatr + ścieżka w koronach drzew na Słowacji - wycieczka niedzielna  -  org. arturo-bb

5. Międzyrzecki Rejon Umocniony - w okolicach końca czerwca  ( piątek - niedziela) -   22 - 24 czerwiec  - org. Wiiz

6. Jesionik i Bela Pod Pradem z możliwością  zahaczenia o elektrownię szczytową Dlouhé stráně  -  Czechy   - ( niedziela) - 20 maj  - org. Valdek_Tychy

7. Kazimierz Dolny -  ( piątek - niedziela)  - 15-17 czerwca  - org. MarP

8.   rajd-bieszczadzki    ( piątek - niedziela)  25 - 27 maj -     wyjazd z Robertem1973

 

 

 

 

 

 

 

 

image.png

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Stary rok mamy za sobą, pora zacząć planować wyjazdy w sezonie 2018
Jak co roku tutaj możemy wstawiać konkretne propozycje. 

 

1. Zamek Krumlov,    Zamek Hluboka  - Czechy - wycieczka weekendowa (Piątek-Niedziela )  -  lipiec
2. Przepaść Macochy + Zamek Perlstajn  - Czechy - wycieczka niedzielna
3. Zamek Bouzov + Helfstajn - Czechy - wycieczka niedzielna
4. Dookoła Tatr + ścieżka w koronach drzew na Słowacji - wycieczka niedzielna
 
Propozycje nie do odrzucenia Czechy są piękne

Wysłane z mojego MYA-L41 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Ja mam takie pytanie: znajdą się chętni na zwiedzanie Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego w okolicach końca czerwca? Raczej cały weekend piątek-niedziela. 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wszystkie wycieczki fajne tylko... dajcie znać kiedy  przynajmniej 1-sza/2-ga połowa miesiąca w przypadku wycieczek weekendowych :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Do Lipca jeszcze daleko.

Jak coś to z wyprzedzeniem miesiąca albo lepiej dam cynk .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dnia 3.01.2018 o 00:03, Wiiz napisał:

Ja mam takie pytanie: znajdą się chętni na zwiedzanie Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego w okolicach końca czerwca? Raczej cały weekend piątek-niedziela. 

Wiiz trudno na dzień dzień dzisiejszy się określić

Ewa może wprowadziłabyś na listę propozycję kolegi

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Dnia 3.01.2018 o 00:03, Wiiz napisał:

znajdą się chętni na zwiedzanie Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego

znajdą się tylko zapodaj jakieś szczegóły typu nocleg/ ramy zwiedzania, wiemy jak to robi Artur i się nie pytamy( bo po co skoro zawsze jest ok) ale Twoją wizję chętnie poznamy.

Osobiście to ja mogę i pod namiot.... ale takich jak ja to znajdziesz niewielu

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak już coś proponujesz to organizatorem stajesz się automatycznie.

Właśnie chodzi o to aby podawać propozycje nie tylko "gdzie się chce jechać" ale niech to ktoś ogarnie .

Tylko od A do Z robi ten co proponuje.

Brawo za chęć organizacji.:clap::clap::clap: ( jakoś wielu chce jeździć ale zorganizować cokolwiek nie ma chętnych :( )

Teren fajny i jest co pozwiedzać. ( wiem bo byłem już tam parę razy - a na wiosnę kroi się następny wyjazd )

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, arturo-bb napisał:

( jakoś wielu chce jeździć ale zorganizować cokolwiek nie ma chętnych :( )

Żeby nie było że nie jestem chętny ;) moja propozycja trasy (zrobiłem ją w ubiegłym roku i chętnie wrócę):

Z Tych i okolic Tych do Czech na wspaniałe winkle w okolicy Jesionik i Bela Pod Pradem z możliwością  zahaczenia o elektrownię szczytową Dlouhé stráně

SVLI-170-jeseniky-Dlouhe_strane_let.jpg.4e6490cd795689a385edcf1a2da28b79.jpg

wstąpienie na obiad do fajnej knajpki w Bikers Hotel Dolte, Sobotín.Powrót do Polski przez Opawę do Raciborza i dalej w stronę Pszczyny.Łącznie nieco ponad 400 km.Z przyczyn trochę ostrych górek raczej przewidziane dla wszystkiego powyżej 125 cm,choć mój zięciu w ubiegłym roku razem zemną pojechał satelisem 125 i dał radę :D Termin wyjazdu widziałbym gdzieś po burgmanii w czerwcu albo w lipcu.Dla zainteresowanych  mapa trasy

Odnośnik do komentarza
Dnia 3.01.2018 o 00:03, Wiiz napisał:

Ja mam takie pytanie: znajdą się chętni na zwiedzanie Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego w okolicach końca czerwca? Raczej cały weekend piątek-niedziela. 

Ja bym pojechał, co prawda byłem tam, ale niewiele pamiętam ;). No może nietoperze :D.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ale się rozkręcamy :)  Fajnie..... żeby nam tylko weekendów wystarczyło :clap:

W pierwszym poście nanoszę proponowane wycieczki - zaglądajcie tam  :msn-wink:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
20 minut temu, Valdek_Tychy napisał:

Uściślę moją propozycję, proponuje termin wyjazdu na 8 lipca

Super - już konkrety :)

zaznaczam w kalendarzu :msn-wink:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to w takim razie ja proponuję wycieczkę do Kazimierza Dolnego (wiem, wiem mam jakieś 2 lata poślizgu ;) )

Termin wyjazdu 15-17 czerwca (w innych terminach nie ma możliwości rezerwacji większych ilości miejsc)

Zarys planu wycieczki:

- Kazimierz: rynek, zamek, rejs po Wiśle

- Janowiec: Zamek + Dwór i Spichlerz

- Puławy: Park Czartoryskich

- Nałęczów: Park Zdrojowy z obiektami, Muzeum Stefana Żeromskiego

 

Więcej szczegółów wkrótce :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

 

Godzinę temu, MarP napisał:

No to w takim razie ja proponuję wycieczkę do Kazimierza Dolnego (wiem, wiem mam jakieś 2 lata poślizgu ;) )

ooooo super "Kazimierzu" ;)

ja się już zapisuję bo dwa lata czekania trochę mnie już uwierało :)

Odnośnik do komentarza

Jakie macie prędkości podróżne? Jeździcie dynamicznie czy bardziej rekreacyjnie?

Pytam z ciekawości, bo zastanawiam się czy na moim Downtownie 350 nie będę czarna owcą w stadzie ;)B)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Godzinę temu, kupusso napisał:

Pytam z ciekawości, bo zastanawiam się czy na moim Downtownie 350 nie będę czarna owcą w stadzie ;)B)

Spokojnie dasz radę !OK

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kupusso napisał:

Jakie macie prędkości podróżne? Jeździcie dynamicznie czy bardziej rekreacyjnie?

Pytam z ciekawości, bo zastanawiam się czy na moim Downtownie 350 nie będę czarna owcą w stadzie ;)B)

to zależy kto prowadzi,normalnie jest to przejazd z prędkościami turystycznymi,no chyba że Artur jest na czele to wtedy ........ na zakrętach trzeba sobie kolanem pomagać ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wybieram się na III Rajd Bieszczadzki byłem w tamtym roku z Kristofem i w tym również się wybieram miejscówkę  mieliśmy fajną i uczciwą w pieniążkach dla przypomnienia foty z rajdu:) byli by chętni??? z uwagi na "doświadczenie życiowe" polecam wariant "na start"

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
No to w takim razie ja proponuję wycieczkę do Kazimierza Dolnego (wiem, wiem mam jakieś 2 lata poślizgu )
Termin wyjazdu 15-17 czerwca (w innych terminach nie ma możliwości rezerwacji większych ilości miejsc)
Zarys planu wycieczki:
- Kazimierz: rynek, zamek, rejs po Wiśle
- Janowiec: Zamek + Dwór i Spichlerz
- Puławy: Park Czartoryskich
- Nałęczów: Park Zdrojowy z obiektami, Muzeum Stefana Żeromskiego
 
Więcej szczegółów wkrótce
To nas zgarniecie po drodze

Wysłane z mojego UMI_SUPER przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dnia 5.01.2018 o 10:20, MarP napisał:

No to w takim razie ja proponuję wycieczkę do Kazimierza Dolnego (wiem, wiem mam jakieś 2 lata poślizgu ;) )

Termin wyjazdu 15-17 czerwca (w innych terminach nie ma możliwości rezerwacji większych ilości miejsc)

Zarys planu wycieczki:

- Kazimierz: rynek, zamek, rejs po Wiśle

- Janowiec: Zamek + Dwór i Spichlerz

- Puławy: Park Czartoryskich

- Nałęczów: Park Zdrojowy z obiektami, Muzeum Stefana Żeromskiego

 

Więcej szczegółów wkrótce :)

 

Super to i nas proszę wpisać na listę :)

 

Przy wycieczkach weekendowych proponuję zakładać osobny temat związany z daną wycieczką,   co, gdzie,  kto  - bo za chwilę się tu zrobi bałagan.

..... a i w sumie na niedzielne też zróbmy oddzielny temat na konkretny wyjazd - skąd, kto,  :)

 

 TU    SKŁADAJMY  TYLKO   PROPOZYCJE

 

:)

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...