Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrocław - montaż alarmu


adiwro

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

kupiłem alarm Proxima Hibernatus PLUS, chciałbym od Was dopytać czy macie kogoś kogo możecie polecić do zamontowania we Wrocławiu lub okolicach. Po nowym roku będę chciał gdzieś podjechać i zamontować (oczywiście jeśli będzie pogoda). Oczywiście będę obdzwaniał firmy montujące alarmy w autach ale pomyślałem że najpierw zapytam tutaj... Jeśli macie kogoś, proszę podeślijcie namiary

Odnośnik do komentarza

Firmy samochodowe to bym sobie darował. Autoryzowane serwisy potrafią zniszczyć zaczepy i gwinty w naszych motorkach, a co dopiero samochodziarze... oczywiście to nie jest reguła. Jeżeli dobrze nie ukryjesz syreny, to alarm nie ma większego sensu (według mnie), a to wymaga nieco zaangażowania z wkrętakiem w ręce. Jeżeli kojarzysz salon Modeki przy Gajowickiej, to obok nich jest taki mały serwis moto (był we wrześniu). Myślę, że tam mógłbyś podpytać.

IMG_20170927_151818.thumb.jpg.0bccadbb3f9daeb2c23b4105a10674b4.jpg

 

BTW. w jakim celu instalujesz alarm? Kradzież? Wandalizm? Rozrywka dla dzieci?

Odnośnik do komentarza
Firmy samochodowe to bym sobie darował. Autoryzowane serwisy potrafią zniszczyć zaczepy i gwinty w naszych motorkach, a co dopiero samochodziarze... oczywiście to nie jest reguła. Jeżeli dobrze nie ukryjesz syreny, to alarm nie ma większego sensu (według mnie), a to wymaga nieco zaangażowania z wkrętakiem w ręce. Jeżeli kojarzysz salon Modeki przy Gajowickiej, to obok nich jest taki mały serwis moto (był we wrześniu). Myślę, że tam mógłbyś podpytać.
IMG_20170927_151818.thumb.jpg.0bccadbb3f9daeb2c23b4105a10674b4.jpg
 
BTW. w jakim celu instalujesz alarm? Kradzież? Wandalizm? Rozrywka dla dzieci?
Dzięki bardzo za informację. Podjadę i zapytam nawet mam blisko. Co do montażu alarmu to dla spokojnego sumienia... lepiej zrobić coś niż nic.
Zdaje sobie sprawę z tego że zawodowiec poradzi sobie ale amatorzy mam nadzieję że odpuszczą... odstraszy ich. Miałem dwa lata temu przygodę z autem w garażu podziemnym... Naszczescie auto zostało poza stratami w postaci rozwalonej deski, stacyjki i zamka. A to dzięki poprzedniemu właścicielowi który sam zrobił dla siebie alarm i bardzo fajne odcięcie zapłonu. Ale w tym przypadku zadziałał i sprawdził się alarm. Od tej pory uważam że garaż podziemny to WIELKIE dziadostwo!! Jak już złodziej wejdzie do garażu (co nie jest problemem) to calą noc może robić co mu się podoba.
...dodam że policjant który przyjechał po zgłoszeniu próby kradzieży samochodu na oględziny powiedział że jedyne skuteczne zabezpieczenie przed kradzieżą istnieje i jest to ... AUTOCASCO :) Nic innego :) jak mają ukraść to ukradną.

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

I stąd było moje pytanie. Ukradli mi dwa auta i wolałem dostać odszkodowanie niż zostać z rozwalonym pojazdem. AC to podstawa. Tam to najpierw zadzwoń, bo możliwe, że się gdzieś zatrudnił na zimę. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...