Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Honda SH 300 MY2018, MY2019 - Update: 2019 wraca do oferty w PL!


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, MariuszBurgi napisał:

No jak mu te nogi "nie uciekajo" !? :lol:

 

A zewnętrzna nóżka w powietrzu driftuje bo nie ma się do czego przytulić. Nie dla mnie takie coś

Odnośnik do komentarza

Cóż na Vespie GTS wożę więcej
Kiedyś nawet 2 metrowe drzewko z agrocentrum przywiozłem
A w zakrętach składa się super
Po prostu metalowe samonośne nadwozie robi swoje
:)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Ze składaniem się nie ma problemu. Po prostu trzeba zmienić przyzwyczajenia. Też na początku brakowało mi zbiornika paliwa który można przytulić nogami......

Odnośnik do komentarza

Fakt że Honda Italy SH300 jest fajna
Jeździłem nią i rzeczywiście jest Ok
Także Kymco People super się jeździ
Nie mają co prawda estymy i historii Vespy
;)
Ale są bardzo fajne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Dnia 21 listopada 2018 o 09:48, MariuszBurgi napisał:

Wychodzi, że setki tysięcy Włochów są totalnym bezguściem.

A co ja na to poradze. Widocznie sa bezgusciem. Ten skuter jest brzydki, a to ze Wlosi go kupuja nie czyni go ladnym.

Odnośnik do komentarza

O gustach się nie dyskutuje
Jednym się ta włoska Honda podoba innym nie
Ale myśle że pragmatyzm i cena robią swoje
A dla tych Włochów co mają pieniądze i fantazję jest Tmax i Vespa
:)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Wygląd Big wheel to kwestia gustu i rozumiem, że nie każdemu musi się to podobać, jednak historie o karkołomnej jeździe w zakrętach to już czysta by-zy-du-ra.

Duże koła i twardy zawias dają mnóstwo frajdy w zakrętach (mówię o Peoplu ale sh też ponoć pięknie się składa). Dość wysoki środek ciężkości może lekko przeszkadzać na parkingu, ale po przyzwyczajeniu się do specyfiki takiego sprzętu można łykać winkle jak na motocyklu, aż do przytarcia stopką. O korkach chyba nie muszę pisać, że im większe tym lepsza radocha z jazdy takimi sprzętami.

Jedyne, co trzeba zaznaczyć, to że w trasę są inne, wygodniejsze skutery, choć do 100km mój tyłek nie protestuje.

 

 

Odnośnik do komentarza

Winkle to także umiejętności kierowcy oraz oczywiście wyczucie sprzętu
Kiedyś jechałem na siódemce za kilkoma gości na motocyklach ale szybko ich wyprzedziłem bo w zakręty wchodzili jak przedszkolaki
:)
A Vespa mimo zbyt dużej masy na tylnim kole daje radę używając przeciwskrętu
I ... zostali w tyle
:)
A Honda SH to fajny sprzęt i taka jest prawda
Chociaż jako zwolennik heritage i vintage wolałbym Cub
:)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Vespa to osobny temat w rodzinie skuterów, małe koła, ale wahacz z przodu i samonośne zawieszenie.....Muszę kiedyś spróbować :)  Jeszcze co do big wheel, to każda konstrukcja jest inna, wcześniej jeździłem agility city i mimo podobieństwa do peopla, środek ciężkości był ulokowany bardziej z tyłu i niżej, zakręty pokonywałem trochę inną techniką niż później peoplem. Elementem wspólnym było twarde zawieszenie i duże koła, a co za tym idzie duża stabilność podczas wszelakich nierówności na zakrętach. Nawet najechanie na szyszkę w złożeniu nie wybijało znacząco skutera  z obranego toru. Moim zdaniem oprócz zalet czysto praktycznych największą zaletą big wheel jest właśnie big wheel ;)  Jeszcze wcześniej jeździłem skuterem niewiele mniejszym od agility city i troszkę lżejszym, ale na kołach 12 cali. Inny świat...

Odnośnik do komentarza

Miałem przez 3 lata Kymco People One 125
Fajny lekki skuter, wjechał wszędzie nawet w lekki teren
:)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Informacyjnie: Nowa Honda SH 300 MY2019 wkracza na salony. Od 6 kwietnia będzie dostępna u dealerów w całym kraju ?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

@Trybus, będzie w tym roku test SH 300 MY2019 i z pewnością odniosę się w nim do różnic względem poprzednich generacji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...