Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Typowa chamówa


Rekomendowane odpowiedzi

Jak gość wstanie rano i zobaczy to nie źle się wku.wi !!! 

Zobaczyliśmy dzisiaj rano przed odjazdem szlachetnej paczki do naszych podopiecznych z prezentami 

63A332C1-9899-4EB2-8248-C7DF0632EE6B.jpeg

01D3664D-7BDA-49E4-A131-D1A94C8F98AD.jpeg

Odnośnik do komentarza

Złodziej raczej by nie podstawiał opon i nie zostawiał lewarka. Raczej sam zmienia na zimówki a zawiózł pewnie skuterem.

Odnośnik do komentarza

Jak obrali mi Volvo 360 z alufelg to zostawili na glebie... Moze jakieś extra alusy były to na Allegro i olx obserwować jak nie to najbliższe skupy złomu...

Odnośnik do komentarza
Dnia 9.12.2017 o 15:17, dziadzia napisał:

Jak gość wstanie rano i zobaczy to nie źle się wku.wi !!! 

Chamówa może nie, ale właściciel mało rozgarnięty :( 

Też uważam że sam pozdejmował koła, ale to jak po podstawiał samochód nie świadczy o zbyt dużym IQ :) 

Odnośnik do komentarza

Co za czasy :o , mi kiedyś pięknie ułożyli na słupkach z cegieł, dodatkowo podkładając kawałki deski żeby nic nie porysowało się w kontakcie cegła- blacha... Po prostu dżentelmeni byli ;) ...

A to jakaś amatorszczyzna :lol: ...

 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, EndriuBis napisał:

Chamówa może nie, ale właściciel mało rozgarnięty :( 

Też uważam że sam pozdejmował koła, ale to jak po podstawiał samochód nie świadczy o zbyt dużym IQ :) 

Nie wierzę w to by ktoś postawił swój samochód na cegłach w taki sposób - nie wiem czy wszyscy zauważyli że prawa strona nie opiera się na oponach,  tylko na cegłach które w nich leżą atakując próg. 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Po prostu dżentelmeni byli  ...
A to jakaś amatorszczyzna :lol: ...


Jak już kraść, to z kulturą heh, dżentelmeni :lol:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
57 minut temu, dr.big napisał:

Po prostu dżentelmeni byli ;)

Za takich dżentelmenów to my dziękujemy !guns, upie.dolić łapy przy samej d.pie, 

Odnośnik do komentarza

Panowie, dodałem przecież emota " ;) " do tej wypowiedzi ... A z punktu poszkodowanego... lepiej stracić tylko koła i nie mieć nic uszkodozonego, jak zapłacić za koła, blacharza i lakiernika , a później jeszcze walczyć z rdzą w uszkodzonych miejscach... Niepawdaż  ;) ?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, dr.big napisał:

Panowie, dodałem przecież emota " ;) "do tej wypowiedzi ... A z punktu poszkodowanego... lepiej stracić tylko koła i nie mieć nic uszkodozonego, jak zapłacić za koła, blacharza i lakiernika , a później walczyć z rdzą w uszkodzonych miejscach... Niepawdaż  ;) ?

No fakt, nie da się ukryć, ale lepiej wcale nie spotkać i amatorszczaków i dżentelmenów hi hi :P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
10 minut temu, dr.big napisał:

Panowie, dodałem przecież emota " ;) " do tej wypowiedzi

Toż przecież się śmiejemy :D.

11 minut temu, dr.big napisał:

lepiej stracić tylko koła i nie mieć nic uszkodozonego, jak zapłacić za koła, blacharza i lakiernika , a później jeszcze walczyć z rdzą w uszkodzonych miejscach... Niepawdaż  ;) ?

Oczywiście. Zawsze to mniejsze szkody. Dlatego jak już kradną, to niech to robią z kulturą :).

Odnośnik do komentarza

Ooo właśnie, po prostu po "dżentelmeńsku" :lol: ... Wtedy człowiek od razu inaczej na to reaguje ;) ... A tu jakieś łachudry rzucą samochód na glebę, sam bym się zdenerwował ;) ...

Bylejakość postępuje ;) ...

Odnośnik do komentarza

Złodziej nie bawiłby się w podstawianie czegokolwiek, tym bardziej 'swoich' opon i lewarka.

Wy się lepiej bójcie o katalizatory bo ostatnio jest moda na ich wycinanie.

Odnośnik do komentarza

Ja miałem mieć taką nieprzyjemność kilka lat temu , zakosili aluminiowe felgi 17 cali z nowymi oponami i też pięknie postawili na kostce brukowej . Lewarek też został z lewej strony ,a był skradziony z jakiegoś innego samochodu tej samej nocy ( ustalenia policji)  .  Fajnie jest mieć monitoring na osiedlu , bo można sobie obejrzeć jak w 15 minut zabierają koła . Szkoda ,że dziadek ze straży miejskiej śpi i nie patrzy w monitory .

DSC_0163.JPG

Odnośnik do komentarza

Kiedyś będąc na Słowacji widzieliśmy jak pod hotel podjechało auto z pięknymi felgami. Rzeczywiście design był nietuzinkowy. Przyciągały uwagę. Rano wychodzimy przed hotel, patrzymy a auto stoi z jednej strony na cegłach a z drugiej na tarczach hamulcowych. Poszliśmy do recepcji i pytamy się Pani- czy właściciel auta już wie? Pani odpowiedziała "a nech se jesce pospi" :)

Odnośnik do komentarza

Mi kiedyś ukradli kołpaki pod głównym wejściem do komendy policji. Dyżurny mi wytłumaczył, że kamera łapie trochę w bok i oni tam stawiają swoje auta, bo im też kradli... Auto stało może z godzinkę w biały dzień. Zwykłe kołpaki 14" z marketu i już nie nowe - świat schodzi na psy. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...