Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grudzień / już puka 2018 r.


Bobas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
Godzinę temu, upiór napisał:

Ciekawe co tam budują na kamerach widać dzwig  na tym pustym placu poniżej parkingu

Budują tam zimową betoniarnie. 

Odnośnik do komentarza

Budują tam zimową betoniarnie.

:lol: a ja myślałem, że kryty stok coby Upiorek mógł latem jeździć na nartach.:P

Oczami wyobraźni już widzę jak upiorny latem na Burgmanie z nartami zasuwa w góry, bo jak z workiem węgla drzewnego jechał!scooter to już widziałem.:P

Odnośnik do komentarza

Hotel Bania - podobno ma już być gotowy na sylwestra

Słyszałem, że rozważają budowę hali narciarskiej ale czy to prawda to nie wiem. Bania i Kotelnicą mocno się rozwinęła i wcale by mnie to nie zdziwiło.
Dzisiaj na stoku pustki i można bez kolejek pośmigać

Wysłane z mojego SM-G389F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, fundi600 napisał:

Budują tam zimową betoniarnie. 

Ty gościu z pod kaflowego pieca , normalnie mnie zdenerwował :P.

Muszę się wam pochwalić ze moja firma w tematach budownictwa dostała jakąś nagrodę i jest na piątym miejscu w Polsce .

Wspomniała o tym moja Szefowa na spotkaniu opłatkowym ale była dumna whist.

Tylko tak naprawdę kto te miejsca wyciąga na wyżyny :mellow: i jakim kosztem :( .

Włodek z innej beczki tak naprawdę beton do minus 5 stopni nie ma problemu tylko czy mikser wytrzyma mam namyśli sprężarki i cykl produkcji ;) .

Swoją drogą do 15 ,00 beton a potem sru na deski :D, mogę tam jechać w delegację ale było by super choć by dziś !jump.

Alina dostała by chyba szału :argue: .

Radziu musiałbyś posmakować kiełbaski z grilla na tym węglu , albo kaszanki czy karkówki !OKK .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witajcie na Forum narciarskim :).

Ten z Kowalewa niech już przestanie, narty wyprasowane i tylko czeka na okazję ;).

Ja czasami jeszcze śmigam lalką do roboty, ale nie jest już to przyjemność  a konieczność...

Upiorek idź wreszcie do roboty, bo zwariujesz w domu. Zajrzyj czasami do garażu pogadaj z Królem, odpal czasami i takie tam :).

Odnośnik do komentarza

Spoko luzik 48 godzin temu Król odpalił od strzału olej sprawdzony paliwa dolałem na ful :P .

Robercik ja już od jakiegoś czasu w pracy , na dzień dobry nocka się trafiła ;)  .

Ten z Kowalewa niech już przestanie, narty wyprasowane i tylko czeka na okazję ;). 

!jumpno jasna sprawa już jestem na starcie i czekam :Jumpy:od 10 stycznia zima z lekka ma pokazać pazurki .

Zatrzymać mnie może tylko tsunami no może tylko coś z wrzodami ale takiej myśli nie dopuszczam .

Teraz z innej beczki dobrze że się odezwałeś , przepraszam Robertr od kilku lat starałem się złożyć Ci życzenia osobiście bo ty w fabryce tyrasz sorry ale nie dane nam było tym razem . :hug: trzymaj się hopie hej .

Ekstra dla ciebie ;).

 

Odnośnik do komentarza

Uff. dotarłem do domu po wywczasach.

Powiem tak. Serwis nart u Zbyszka POLECAM!!! Kto nie zrobi ten f....r.Tyle że czasu pogadać było za mało...

Odnośnik do komentarza
Uff. dotarłem do domu po wywczasach.
Powiem tak. Serwis nart u Zbyszka POLECAM!!! Kto nie zrobi ten f....r.Tyle że czasu pogadać było za mało...
Mam nadzieję że śnieg mi ubiłeś ale zima dopiero tam dotrze jak ja tam zawitam :-D ;-) super źe wyjazd wam się udał pozdrawiam

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Oj chłopaku wszak nie dobrze jest żyć w nie wiedzy od 20 stycznia zima murowana nocami minus 10 a od rana słoneczko przeca nie bede hulał w mrozie hej :P:D .

Odnośnik do komentarza

Zbyszek skoro wkleiłeś tu fotki to ja coś skrobnę ;) .

Dzięki bardzo za serwis i za rabat profesjonalista w każdym calu , miło było się spotkać szkoda że taki zabiegany jesteś na tym serwisie no ale sezon to sezon .

Dzięki raz jeszcze i do miłego może za rok , pozdrawiam serdeczne upiorek z Łukaszem .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...