Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kujawskie bluzy.


Bobas

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani,

tak sobie myślę, że przyszedł czas zrobienia dla nas jakiś fajnych bluz. Myślałem o  produkcie premium. Tak po prostu, żeby nie oszczędzać, żeby nie było tanio, żeby........   Do tego bardzo dobry nadruk i oryginalna naszywka z marką motocykla jaką każdy z nas się porusza. Sądzę, że koszt wyniesie około 100 zł. Czy byliby jacyś chętni na taki gadżet ? Bazą byłaby poniższa aukcja w czarnym kolorze. Czekam na Wasze deklaracje do 24 grudnia. Wstępnie chcę na lewej piersi z przodu zrobić małe logo Burgmanii, nad tym logiem mały nick, z prawej strony naszywka Honda, Suzuki...... Na plecach duże logo Burgmanii z napisem grupa kujawsko - pomorska. To wstępny plan, a przy produkcji zobaczymy jaki będzie tego koszt, czy nie będzie komplikacji z materiałem ( temperatura ) itp. 

 

http://allegro.pl/bluza-fruit-of-the-loom-okazja-raglan-deepnavy-xl-i6975694773.html?fromVariant=6975682669

Odnośnik do komentarza

Co by zawsze coś innego i może być fajne.

Z logiem może być problem ,bo jest ustawa i są to znaki zastrzeżone nie wszyscy chcą robić.

Odnośnik do komentarza

Tatulek nasze logo to nie jest temat zastrzeżony , mam na myśli klub .

Ciut odejdę od tematu Bobasku dla Tatusia razy dwa ostatnio trochę przytył hi hi hi . :P!jump:D .

Odnośnik do komentarza

Mi nie chodzi o logo Burgmani tylko o loga marek skuterów. 

Od razu przytył,a kto wyciąga na karkówkę :D to opuchlizna spożywcza

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, szamot napisał:

Mi nie chodzi o logo Burgmani tylko o loga marek skuterów. 

Od razu przytył,a kto wyciąga na karkówkę :D to opuchlizna spożywcza

Może to racja logo marek skuterów to inna bajka .

Opuchlizna spożywcza czegoś takiego jeszcze nie słyszałem :D .

Odnośnik do komentarza

Z naszyciem nazwy marki nie powinno być problemu.

Fakt, że w naszym kraju robi się już jak w USA i niedługo będziemy musieli mieć pozwolenie na wszystko :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Fruit of The Loom , mam taką popielatą bluzę, ma chyba ze 30 lat i nadal wygląda dobrze, jestem za, oczywiście HONDA  forever :).

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobry pomysł. 

Jestem jak najbardziej za. Może uda się znaleźć rozmiar dla grubasa, którym niestety jestem. 3xl

Ale jak nie będzie, wcisnę się w 2xl. No i dojdzie mi kolejny argument do odchudzania :)

Odnośnik do komentarza

Witam co prawda to wątek kolegi i nie chciałbym paskudzić mu tematu ale mam tylko jedno pytanie ;) .

Kocyk czy ty nie śmigasz czasem rano do Torunia od strony Papowa Toruńskiego , co prawda nie często ale parę razy trafiłem kierownika 2,00 na białym maxi .

Śmigał jak  ten za autostrady hi hi hi pozdrawiam .

No i prośba kocyk może częściej kolega coś napisze śmiało my tu nie gryziemy :D .

Odnośnik do komentarza
Dnia 3.12.2017 o 14:11, Bobas napisał:

 

tak sobie myślę, że przyszedł czas zrobienia dla nas jakiś fajnych bluz.

Śliniaki sobie kupcie. Bardziej pasują :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, upiór napisał:

Witam co prawda to wątek kolegi i nie chciałbym paskudzić mu tematu ale mam tylko jedno pytanie ;) .

Kocyk czy ty nie śmigasz czasem rano do Torunia od strony Papowa Toruńskiego , co prawda nie często ale parę razy trafiłem kierownika 2,00 na białym maxi .

Śmigał jak  ten za autostrady hi hi hi pozdrawiam .

No i prośba kocyk może częściej kolega coś napisze śmiało my tu nie gryziemy :D .

Witaj Upiór, to nie ja. Rzadko bywam na skucie w tamtych stronach. Kiedyś pracowałem w Lysomicach, ale wtedy nie miałem jeszcze skutera. Mieszkam na Stawkach południowych na obrzeżach Torunia ( koło nowego mostu). Jak już się ruszam przewietrzyć to w stronę Ciechocinka z którego pochodzę. 

Postaram się być bardziej śmiały i więcej odzywać. :)

A wracając do tematu, to może po za bluzami pomyślimy nad t-shirt-ami..

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Kurcze, nie mogę się do tego zabrać jakoś.

Jakiś zimowy leń mnie ogarnął.

Chyba za rzadko wchodzimy na forum. Zebranie rozmiarówek i czekanie na ewentualne odpowiedzi na temat wzoru, koloru... trwałoby zbyt długo. Sorki, ale chyba to demotywuje mnie do działania z tematem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...