Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Skuter Grudnia 2017 - kandydatury


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziękuje wszystkim, którzy głosowali na moje zdjęcie w poprzednim miesiącu i zapraszam serdecznie do głosowania na skuter Grudnia.

 

Proszę, przeczytajcie uważnie Wymagania Techniczne.

>> dla przypomnienia :::::::: REGULAMIN ::::::::

Celem konkursu na "Skuter Miesiąca" jest wybranie zdjęcia które zostanie zamieszczone w corocznym Kalendarzu Klubowym.

• Do konkursu można zgłosić własnoręcznie zrobione zdjęcie swojego skutera, lub innego skutera tylko za zgodą jego właściciela.

• Przed umieszczeniem swojego zdjęcia zapoznaj się ze Szczegółami WątkuiSzczegółami Głosowania oraz Wymaganiami Technicznymi >>TUTAJ

• W konkursie można uczestniczyć wiele razy, ale fotki nie mogą być powtórnie użyte w kolejnych edycjach.

• Zdjęcie zwycięskie lecz niepoprawne technicznie, może wygrać konkurs, ale nie zostanie umieszczone w kalendarzu lub zostanie użyte do dodatkowego kalendarza w pomniejszonej formie.

Szczegóły wątku:

1. Na każdy miesiąc powstają 2 tematy:
a.Skuter[miesiąca] [rok]-KANDYDATURY;

b.Skuter [miesiąca] [rok]-GŁOSOWANIE(+ jawna ankieta).

2. Laureat konkursu z poprzedniego miesiąca zobowiązany jest do założenia powyższych wątków:
a. do 5-ego następnego miesiąca wątek na KANDYDATURY
b. od 15-ego - wątek na GŁOSOWANIE.
c. 15-ego dnia miesiąca zamyka wątek KANDYDATURY, a ostatniego dnia miesiąca wątek GŁOSOWANIE w godz. 10-24 wpisując ostatniego posta >>ZAMKNIĘCIE WĄTKU>> i robi podsumowanie głosowania.
d. jeżeli wątki nie zostaną założone w określonym terminie obowiązek ten przejmie ADMIN.

3. Do konkursu mogą być zgłoszone max. 3 fotki spełniające wymagania techniczne, zgłaszając zdjęcie autor automatycznie zgadza się na przekazanie fotek do wykorzystania w kalendarzu.
Szczegóły głosowania:
1. W głosowaniu oddajemy jeden głos. Głos oddany na własne zdjęcie jest nieważny
2. Termin głosowania do ostatniego dnia miesiąca

  • Klubowicze
Opublikowano

Podbijam temat i sorry za OT, ale czy nie ma fajnych fot Waszych pięknych skuterów ? Śmiało Panie i Panowie, grudzień mamy, czyżby miałaby być biała kartka w kalendarzu Burgmanii na ... 2019 rok ?

 

 

 

 

 

Opublikowano

Dam na zachętę, bo fotka i tak nie spełnia wymogów :D

2017-12-09 11.52.33.jpg

  • Klubowicze
Opublikowano

Zawsze jest tak, że ktoś musi być pierwszy :)

No to może tym razem ja:

 

2017.12_cr_800.png

Opublikowano

To i ja dorzucę mojego Bzyka  ;)  

Tw0aE8H.jpg?1

Opublikowano

Z gory przepraszam jesli nie spelnia wymogow

IMG_20171212_223430.jpg

  • Klubowicze
Opublikowano

Choć wiem, że sceneria nie jest typowo zimowa, ale cóż kalendarzowa zima zaczyna się dopiero 21 grudnia. Póki co, jak to mówił klasyk "taki mamy klimat" i śniegu brak. Przynajmniej w Warszawie. Dodaję zatem dla urozmaicenia fotki AK550. A może któraś się Wam spodoba.

Jako ciekawostkę podam Wam, ze miejsce gdzie robiłem "sesję" to piękna dwupasmówka, zbudowana za grube społeczne pieniądze, w standardzie "S" łącząca dwie warszawskie gminy Wilanów i Ursynów, jest gotowa od ponad dwóch miesięcy, ale nadal nie otwarta, bo toczy się walka !starwarsgminnych urzędasów.

Fotka 1

c%IQBIR%RpG7C4IhjOhX+w.jpg

 

Fotka 2

 

Nzh8N3Z2Saihm2m0Ha6D4A.jpg

Opublikowano

<< ZAMKNIĘCIE WĄTKU >>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...