Skocz do zawartości
Forum Burgmania

2001 Honda Silverwing Litwa


Jarka700

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

w dziale "Galeria" nie moge zamiescic zdjec, bo jak zrozumialem niemam 50 postow.Jestem z Wilna, to jest moj pierwszy skuter, wczesniej smigalem 50cm kilka razy i zlapalem bakcyla :-) Prawo jazdy otrzymalem w lipcu tego roku, wiec duzo nie pojezdzilem w tym sezonie, ale kilka tysiecy zrobilem.Model skutera wybralem po przeczytaniu tego forum :-) W zimie planuje pomalowac i wszystko sprawdzic zeby na wiosne cieszyc sie jazda, tzn.wymienic wszystkie filtry i plyny, przednia opone, no i inne jakies rzeczy.Mam cieply garaz, jestem mechanikiem hobbysta, wiec wszystkie prace bede wykonywal sam :-)

20170806_163114.jpg

20170806_185035.jpg

20170924_143353.jpg

20170924_142124.jpg

20171019_163713.jpg

20171019_190315.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witaj na forum. Fajnie będzie mieć burgmaniaka na Ukrainie. Może w końcu się wybiorę do Wilna ?

Niech Honda wozi bezpiecznie i ku zadowoleniu kierownika !OK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
30 minut temu, Piootr napisał:

Witaj na forum. Fajnie będzie mieć burgmaniaka na Ukrainie. Może w końcu się wybiorę do Wilna ?

 

Witaj Kolego 

Pozdrawiam z Mazur.  Do Wilna (na  Litwie ) mam 260 km. jak coś to kontakt z grupą W-M lub G-P .

Kolega Piootr pewnie się pomylił z tą Ukrainą choć też ciekawy kraj.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witaj! Zawsze jednego śladu na drodze życzę i niech móc CVT będzie z Tobą ;)

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Powitać na naszym forum kolegę z LT !OK

Ps. Twój język polski jest bardzo dobry :whistling:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kolega Piootr pewnie się pomylił z tą Ukrainą choć też ciekawy kraj.

Jak to mówią „Nie pij Piotrek”, oczywiście Litwa. Tam tez nie byłem i muszę nadrobić.


Pozdrawiam Piootr
Odnośnik do komentarza

dzieki za mile powitanie :) Kolor bede zmienial, jak dla mnie jest nudny taki srebrzysty :) mam farby od samochodu, bedzie cos w kolorze "morskiej fali"...czy jak tam to sie nazywa :) Jestem Polakiem, i mam rodzine w roznych miastach Polski :-) moje stare marzenie jest na dwoch kolkach zwiedzic Czestochowe, Oswiecim, Poludnie Polski, czytalem o szlaku takim zamkowym......Bylem kiedys w Krakowie...piekne miasto :)

a do Wilna chetnie zapraszam, jedne z najpiekniejszych i najwiekszych starowek w Europie :-) no i oczywiscie Ostra Brama :)  jak dla mnie :))))

Mieszkam obok Wilna, w pieknej miejscowosci obok letniej rezydencji marszalka Pilsudskiego :) na namioty mam miejsc wystarczajaco :-))))))

Odnośnik do komentarza

Witaj. No i zadowolenia z "zacnej"

Jak będziesz chciał zwiedzać południe to daj wcześniej znać, chętnie dotrzymał towarzystwa na moim silverze. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Nie mamy takich klubow, wylacznie motocyklowe.Jest kilka skuterowych, ale tam mlodziez na 50-kach.U nas wogole jest bardzo malo maxi :)

Co do szyby to nie mam porownania, czy wieje czy nie....no wieje :D 

a dlaczego rocznik nie ten ? 

Conan, jak bede sie wybieral to oczywiscie dam znac na forum ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 godzinę temu, Jarka700 napisał:

a dlaczego rocznik nie ten ? 

Bo rocznik skutera = data produkcji a nie twoja data urodzenia.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, arturo-bb napisał:

Bo rocznik skutera = data produkcji a nie twoja data urodzenia.

Arturo-bb zapomniał dodać że w stopce z opisem :)  Również witam kolegę. No cóż nikt nie jest doskonały, niektórzy jeżdżą na Hondzie :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...