Skocz do zawartości
Forum Burgmania

MotoParada Niepodległości 2017 Fundacji Jednym Śladem


Piootr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Z pewnością wielu z nas wie z popularnego portalu społecznościowego, że 11 listopada odbędzie się tradycyjna motoparada. Pozwalam sobie przytoczyć informacje ze strony organizatorów i oczywiście postawić kluczowe pytanie - jedziemy ? Jeśli tak, to prosił bym osoby, które już uczestniczyły w poprzednich edycjach zaproponowały optymalny dla nas punkt zbiórki i godzinę.

"W Dzień Niepodległości obchodzonych jest wiele uroczystości, a pamięć o naszej historii jest przedstawiana w rozmaity sposób. 
My zapraszamy Was na MotoParadę Niepodległości!

MotoParada Niepodległości to ryk silników i dźwięk łopoczących na wietrze flag, które będzie słychać już z daleka. Zaczynamy z Sulejówka, by po złożeniu kwiatów pod pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego ruszyć w stronę Warszawy. Koniec trasy parady planujemy na wysokosci ul Pory w Warszawie.

Niezależnie od warunków pogodowych, pokażmy, że zachowanie pamięci i pokazanie, że pamiętamy o losach naszego kraju oraz ludziach, którzy oddali życie za wolność, którą dziś możemy się cieszyć jest najważniejsza.

Do zobaczenia!"

 

22860101_1861201870586656_1619646270637503790_o.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hej,

Nie ma info o której rusza parada, ale na fb jako godziny wydarzenia są podane 13:00 - 16:00.

Proponuję się spotkać o 12:00 i ruszyć o 12:15 z tego samego miejsca co w latach ubiegłych czyli ze stacji Shell, ul. Ostrobramska 75.

Mam nadzieję że pogoda będzie znośna.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak nie będzie padało z nieba to jestem, może jakaś opaska biało-czerwona się znajdzie ? Arturas, a będą w tym roku okolicznościowe naklejki Burgmanii ?


Pozdrawiam Piootr

Odnośnik do komentarza
Jak nie będzie padało z nieba to jestem, może jakaś opaska biało-czerwona się znajdzie ? Arturas, a będą w tym roku okolicznościowe naklejki Burgmanii ?


Pozdrawiam Piootr
I ja się melduje . Oby nie padało

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Postaram się również być 50/50.
Różne okoliczności to u mnie pokażą
a naklejki burgmanijne Piootr te z Marszałkiem jeszcze grzecznie czekają.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jakoś wcześniej (poprzednie lata) więcej nas było chętnych i uczestników.
Zeszłoroczna przerwa w organizacji MotoParady chyba wybiła nas z rytmu, to teraz deklaracje udziału jakieś tak marne i niepewne ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z FB Fundacji Jednym Śladem:

Godz. 13.30-14.00 formowanie kolumny do przejazdu,
Godz. 14.00 Złożenie wiązanki kwiatów pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego wraz z Burmistrzem miasta Sulejówek,
Godz. 14.15-14.30 rusza kolumna i skręca w lewo w ul. Piłsudskiego (droga nr 638) w stronę drogi nr 2 w kierunku Warszawy.
Godz. 14.45 Delegacja składa wiązankę kwiatów pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego przy Belwederze (nie zatrzymujemy kolumny, parada cały czas jedzie),
Godz. 15.30-16.00 Koniec przejazdu przy ul. Pory (parkingi przynależne do toru Stegny).

 

MotoParada.jpg

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Jaco napisał:

Jak będzie bez deszczu, to jestem obecny.

Dobrze Jacuś prawisz.Mądrego to i warto posłuchać.Tak więc zależnie od aury, też planuję być, zwłaszcza 

że końcówka parady zaplanowana jest rzut beretem od domu.

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jestem "sprawcą" tego tematu, ale będę tylko jak będzie bezdeszczowo. A gdzie jest Szaman ...? Andrzej, PIN-ek ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Aura wygląda ok, więc jak się nie zmieni to z dużym poślizgiem pownienem być ale już w Sulejówku.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Do niezdecydowanych :)
Pogoda jast super:
1) nie ma mrozu, śniegu, lodu,
2) nie ma upału, więc człowiek się nie zapoci, maszyna nie zagrzeje
3) czasem wyjży słonko, ale nie za dużo żeby nie oślepiać
4) czasem deszczyk, żeby była dobra wilgotność np. dla zdrowia cery (skóra nie wysycha)
Po prostu żal nie wykorzystać takich warunków ;)

Przybywajcie świętować!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...