Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pokaz staruszków - Retro Motor Show


Termi_N

Rekomendowane odpowiedzi

3-5 listopada na terenie MTD jest organizowana edycja targów klasyków. Ma być prawie 500 klasyków z różnych dekad XX wieku.

 

Jak ktoś się chce przewietrzyć w najbliższą niedzielę to Mariusz B. zaprasza do udziału w ognisku kończącym sezon.

 

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza

Tomcio możesz podać więcej informacji na temat ognicha, gdzie o której i ewentualnie gdzie zbiórka?

A co do klasyków to wystarczy że ja już jestem takim klasykiem ' oldtimerem' hehe  :(

Odnośnik do komentarza

Do tej Roztoki mamy 240 km z Gniezna więc drogą na Płock dobre 3 godziny i jesteśmy na miejscu. Wyjazd o 9:00 z Gniezna. Trzeba się zapisać to co ktoś jeszcze jedzie?

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Michał na tym pierwszym zdjęciu to pewnie ta środkowa maszyna najbardziej przypadła Tobie do gustu? Pozostałe nadto przechodzone :D

12 godzin temu, Termi_N napisał:

Do tej Roztoki mamy 240 km z Gniezna więc drogą na Płock dobre 3 godziny i jesteśmy na miejscu.

Motocyklem ja to za miękki jestem. O tej porze roku takie kilometry tylko w puszce. Widzę, że mimo chęci z Waszej strony i tak z tego nic nie wyjdzie.

Odnośnik do komentarza

Bez urazy Misiek ale z tych 4 fotek to tylko ta panna przypadła mi do gustu, reszta to ? Przemilczę lepiej , bo niektórym się podobają odnowione stare truchła, ale co zrobić jednym podoba się córka innym teściowa.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, dziadzia napisał:

odnowione stare truchła

Jacek mi się podobają jest tylko jedno ale, no taka Warszawa ilość punktów smarowniczych w zawieszeniu nie jednego o zawroty głowy doprowadzić, a i innych przyjemnością serwisowych już nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...