Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Gilera GP800


jazbycho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów z W-M. Zamierzam zmienić swoją AA500 na Gilera lub Manę. Czy ktoś z was posiada takie 200? Chętnie bym się przymierzył. Pozdrawiam.

 

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witaj  Kolego.

Witam Cię w naszym regionie i na forum burgmanii. 

Jeśli szukasz GP 800 do przymiarki,ewntualnie do zakupu to akurat dobrze się  składa  bo kolega z naszego regionu ma taki sprzecik do sprzedania. Zapraszam na wycieczkę do Ełku ewentualnie PW  do mnie co do danych kontaktowych .

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Witaj  Kolego.
Witam Cię w naszym regionie i na forum burgmanii. 
Jeśli szukasz GP 800 do przymiarki,ewntualnie do zakupu to akurat dobrze się  składa  bo kolega z naszego regionu ma taki sprzecik do sprzedania. Zapraszam na wycieczkę do Ełku ewentualnie PW  do mnie co do danych kontaktowych .
Pozdrawiam. 
Dziękuję za odpowiedź. Pozostaje tylko wybór między Maną a GP. Może coś doradzisz?

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, jazbycho napisał:

Dziękuję za odpowiedź. Pozostaje tylko wybór między Maną a GP. Może coś doradzisz?

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
 

Jest na forum parę tematów i informacji. Tu np.

Mana motocykl ogólnie nie polecany. Pamiętam jak ktoś pisał, że jest dość poważny problem z trakcją jadąc z pasażerem. Może łatwo tylne kółko pojechać w inną stronę od zamierzonej przez Kierownika. Bierz GP, Cadillac wśród skuterów. Mój rekord GP to 1152 km w ciągu jednego dnia. I 4 litery nie bolały. Sprawdzaj przednie lagi przed zakupem.

Odnośnik do komentarza
Piękny i mega szybki skuter.
Dziękuję wszystkim za pomoc i radę. Pozostaje mi tylko przymierzyć się do obu maszyn. Wybór i tak podyktuje serce.

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

GP -maszyna piękna i godna uwagi , właściciel też godny polecenia-tzw .mąż zaufania .

Gdybym miał kupić zaufany ,pewny i zadbany model-to jest ten , na który wydałbym kasę .

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...