Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Tor MOTOPARK Kraków - wolne jazdy


Karolina

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Hej!

Po wysłuchaniu pozytywnych rekomendacji na spocie dotyczących organizacji jazd na tym torze postanowiłam się zapisać.

Termin to piątek 15.09.2017 (jutro) godzina 17.00 - 19.00 (trzeba być na 16.30)

Informacje i zapisy tutaj: https://www.motoparkkrakow.pl/wolne-jazdy-moto

Pogoda ma być idealna - nie za zimno i nie za gorąco, bez deszczu.

Jeśli ktoś miałby ochotę dołączyć to na pewno się zobaczymy - ja już jestem zapisana.

Odnośnik do komentarza

hej Karolina możesz mi wyjaśnić jak właściwie dział taki "wolny tor?"

Czytałem na stronie to nie mogę się odnaleźć. Pisze niby że tor jest wolny/darmowy, ale jest instruktor za którego trzeba płacić. Reklama szkoleń (płatnych) jest tak duże że nie można jej przeoczyć.

Jak to jest w praktyce?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W praktyce taki jednorazowy wjazd na tor kosztuje 99 zł - w ciągu 2 godzin jeździsz 4 razy po 15 minut. Grupa jest podzielona na dwie części i jeździ się na zmianę. Instruktorzy pilnują porządku.

Odnośnik do komentarza
Dnia 14.09.2017 o 11:33, Karolina napisał:

Po wysłuchaniu pozytywnych rekomendacji na spocie dotyczących organizacji jazd na tym torze postanowiłam się zapisać.

Ciesze sie ze sie spodobalo.

My z Regi tez bylismy zachwyceni, majac mozliwosc podciagniecia techniki.

Maly tor, ale cieszy. A z racji ze bardzo techniczny, naprawde na krotkim odcinku mozna sie fajnie pobawic.

Odnośnik do komentarza

Byłem , sprawdziłem , pojeździłem i pobawiłem się na maxa !V . Tor godny polecenia, dłuższy i szybszy niż w Wodzisławiu w miarę prosty technicznie , choć paru kozaków zaliczyło szlif :(

Oczywiście nie obyło się bez słów "skuterem na tor ? po co ? " - odpowiedź prosta "nauczyć się jeździć" :rolleyes:

DSC (86).JPG

DSC (1153).JPG

 

DSC (1058).JPG

Nowa opona dotarta i zamknięta po paru okrążeniach !V

 

 

IMG_20180629_200433.jpg

Niestety centralna stopka już nie informuje o złożeniu w zakręcie ( za bardzo starta) i teraz tłumik i płoza  o tym informuje :laughing:

 

IMG_20180629_200417.jpg

Było zaje.....fajnie , więc będzie w sierpniu kolejny wyjazd na tor   :)

 

IMG_20180629_200421.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Miałem okazję w zeszłym roku uczestniczyć na kursie nauki jazdy na torze koło Łodzi , kurs całodniowy wraz z kursem udzielania pomocy. Trenterzy rozmieszczeni na torze i zatrzymują i a bierząco udzielają informacji zwrotnych o technice jazdy. Liczniki i lusterka zalepione aby nie sugerować sie prędkością a skupić na swoich możliwościach. Super wspominam i mocno nie ukrywam byłem zaskoczony błędami do korekty. 

4B9ACC9D-A8A9-40B6-B53D-95CF88F6AAEA.jpeg

5AC226A6-E6A6-46AC-878E-DBBDB690DF2E.jpeg

BE28E4B7-EBE5-4441-8637-07F9C69DA394.jpeg

D88EE0A5-AB79-4C72-857C-8C55F10D3761.jpeg

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Joasia70 napisał:

I Ci ciekawscy "po co skuterem na tor", chyba przestali być tacy "ciekawi" ;) 

Ci już nie byli ciekawi, pojawili się inni ,bo nie wiedzieli że "kiblem można tak zapie....ać" ,jednemu to miało co by żyłka nie pękła jak próbował go postawić do pionu z bocznej stopki  - "ciężki skurczybyk" :D

1 godzinę temu, Tony napisał:

Na torze dość szybko można poznać techniczne ograniczenia moto !OKK

A i swoje też :D

Dla tego warto pojeździć w kółko , sprawdzić swoje możliwości i doskonalić technikę .Z burgmanem raczej więcej się nie zrobi , więc muszę popracować nad sobą , bo za cholerę nie umiałem dotrzymać tempa jednemu  kierownikowi w swojej grupie:wacko:

DSC (905).JPG

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
10 godzin temu, Marcin 78 napisał:
10 godzin temu, Marcin 78 napisał:

 

 .Z burgmanem raczej więcej się nie zrobi , więc muszę popracować nad sobą , bo za cholerę nie umiałem dotrzymać tempa jednemu  kierownikowi w swojej grupie:wacko:

 

No coś mi się zdaje że, będą zmiany ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...