Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zakończenie sezonu


Yazinz

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, ARTURRO 73 napisał:

No nie wiem- wszyscy się pisali ,a nikogo nie widziałem.

Gie Esy -chyba pokupowali , bo skuterach ich nie widziałem-taka moda.

Artur , Gie Es, to taki sklep na wiosce...

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie wszystkich
w kwestii pożegnania sezonu 2017 proponuje:

"Lato, lato już tęsknimy" -opcja weekend
Udało mi się ustalić iż najbliższy i tak na prawdę jedyny wolny termin (bo wszystko zawalone weselami) na nocleg dla większej grupy w rozsądnej cenie możemy mieć  w Hotelu Wigry w weekend (Sobota-Niedziela) 21-22 Października ( hotel przyległy do Suwalskiego eurocampingu gdzie burgmania imprezowała na bluesie w 2016r). Cena za nocleg od osoby przy grupie powyżej 10 os cena 40zł/noc/osobe (w pokojach dwu/trzy i cztero-osobowych) przy grupie powyżej 20 osób cena za łóżko spada do 35zł (dostępnych na ten weekend jest ok 30 miejsc). Śniadanie kosztuje w tym przybytku kolejne 14zł/os. Jest opcja zorganizowania biesiadnej obiadokolacji z dodatkowymi przekąskami do trunków mocniejszych (które zapewne każdy dostarczy we wlasnym zakresie wg potrzeb) - co by chodź odrobinę hucznie pożegnać kończący się sezon 2017(cena do ustalenia zależna od rozmiaru menu, zachcianek i ilości biesiadników). Po zakończeniu biesiady dla spragnionych mocniejszych wrażeń i chcących rzucić się w wir nocnego życia miasta można ruszyć w miasto (z hotelu do Centrum spacer zajmuje jakieś 10-15min)

ALTERNATYWNIE

"Jesienny liść"-czyli jeden dzień nam wystarczy:

Można urządzić jednodniowy spot (14/10 czy 22/10) z przejazdem po regionie np.: nawiedzając chłopaków z W-M (jeśli pogoda by dopisała można by się kulnąć większą grupą do Gietrzwałdu) i na powrocie np nawiedzić miasto dyrektora W-M, Ełk i ta starym zwyczajem uraczyć się strawą nad brzegiem ełckiego jeziora, po czym gorąco się pożegnać i z Ełku rozjechać się do domów

Poniżej link do strony hotelu:
https://plus.google.com/u/0/114740534985392888138

Proponuję szybko i po męsku podjąć sprawnie decyzję i w postach poniżej wykazać się zainteresowaniem i panowie działamy :D

Odnośnik do komentarza

Ja jestem za tym "liściem" aura jest jaka jest ale można jeszcze pojeżdzić trasa Białystok-Ełk-Augustów-Suwałki-Białystok (lub na odwrót) i można jeszcze gdzieś się kulnąć ja jestem za:) ,odpowiada mi termin za dwa tygodnie {chyba że śnieg spadnie to troszkę lipa) u mnie sezon się kończy przy pierwszych przymrozkach i co by nie było to ten " kominek" to i tak przejadę w tym roku:)

Odnośnik do komentarza

Drodzy koledzy, wypadałoby zająć jakiekolwiek stanowisko. Troszkę nie fajnie z waszej strony, ogarniam cokolwiek organizacyjnie z myślą o was, a doskonała większość z was nie raczy nawet określić się w stylu: "sorry nie dam rady", "wybacz żona/kochanka/sąsiadka rodzi mi dziecko, nie dam rady", "sorry, pogoda nie dla mnie...". Chwilami próby organizacji czegokolwiek w podlaskim przypominają wyjście z dziewicą na dyskotekę... Człowiek ani nie potańczy ani nie poru....a.
Panowie Apeluje!!! Troszkę więcej męskiego, konkretnego podejścia. Określmy się zdecydowanie: tak/nie/nie mogę/nie chcę/żona mnie bije/skuter pod kocem w salonie już na zimę postawiony etc.
Koledzy wasze milczenie wcale nie jest fajne... Zwłaszcza w erze Tapatalka, smartfonow i wszechobecnego dostępu do Internetu....

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Cześć, 

orientuje się ktoś czy w Białymstoku będzie zakończenie sezonu? A może gdzię na północ albo południe od Białegostoku?

Dobrego dnia 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...