Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nowy moderator naszego forum


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Nasza strona i start działalno?ci Klubu za chwilę będzie obchodzić 3 rocznicę. To co na pocz?tku było do ogarnięcia przez 2 osoby w roku 2007 staje się zupełnie nierealne. Oto mała statystyka forumowa:

W pierwszym roku bytowania (od lutego 2004 do stycznia 2005) do naszego forum zapisało sie 166 userów. W kolejnym mieli?my już przyrost 224.

W tym roku doł?czyło do nas blisko 500 nowych użytkowników co oznacza ponad dwukrotnie większ? liczbę w stosunku do analogicznego roku ubiegłego. Już za chwilę nasze forum będzie liczyć 1000 osób.

Na pocz?tek liczba PM' ów czyli prywatnych wiadomo?ci na forum:

W roku 2004- 2005 wysłali?my tylko 84 private message.

Od 02. 2004 do 01. 2005 napisali?my ł?cznie 2161 postów w 275 nowych tematach.

Ilo?ć odsłon wszystkich w?tków wynosiła wtedy 131810.

Co mamy dzi??

W okresie 01. 2006 do 01. 2007 napisali?my 23273 postów w 1520 nowych tematach.

Ilo?ć PM w tym okresie to 2731.

Ilo?ć odsłon forumowych w?tków wyniosła 709013!.

Z jednej strony cieszy mnie fakt, że tyle osób pojawia się u nas i że ruch maxi skuterowy stale ro?nie. To daje nam napęd do działania. Z drugiej strony chc?c zachować odpowiedni poziom naszego forum, wła?ciwe segregowanie zawartych informacji, które będ? łatwo odnajdywane przez wyszukiwarkę należy wkładać w to naprawdę bardzo dużo czasu. Ilo?ci swoich godzin spędzonych nad stron? chyba nie jestem w stanie zliczyć.

Niedawno prosiłem Dr. Biga o pomoc przy moderowaniu forum i tutaj wielkie dzięki dla niego. Wiem, że robi co może.

Przy okazji chciałbym także podziękować Kubo za pomoc. Chyba żaden inny Klubowicz nie przysyła mi tylu raportów z błędami, niewła?ciwie założonymi w?tkami itp. co on. Na tyle na ile pozwala mi czas poprawiam wszystko. Tutaj wielkie podziękowania dla Ciebie Kubo i liczę nadal na Twoje bystre oko :( .

W zwi?zku z powyższ? sytuacj? do grupy opiekuj?cej się czynnie forum www.burgmania.net doł?cza Artix. Dlaczego on? Ilo?ć napisanych postów przez Artixa a także czas jaki przeznacza na przegl?danie forum mówi sama za siebie.

Mam nadzieję, że czas jaki wkładał do tej pory w nasze forum nie zwiększy się a jego panel moderatorski będzie rzadko używany :) .

Pamiętajmy, że forum dyskusyjne to my wszyscy. To jaki będzie ono miało poziom nie zależy od moderatorów ale od całej społeczno?ci skuterowej.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No ładnie...

W sumie racja, że mamy tyle nowych userów, że ciężko aby Bigu mógł sobie ze wszystkim poradzić...

Dodatkowo, przecierz każdy człowiek potrzebuje nieraz chwili spokoju i wyciszenia... Teraz każdy z moderatorów bez problemów będzie mógł uzyskać oderwanie od "moderatorskiej" codzienno?ci, dzięki pomocy drugiego...

Dotychczas podczas nieobecn?ci Roberta, to zapewne Mariusz(a czasem i Tetsuo) przejmowali Jego pracę... Wiadomo, nie samym forum człowiek żyje...

Jesli chodzi o mnie to HAHA :) ( :( ).

Jak już co? przechodzi ludzkie pojęcie i nie mogę sie powstrzymać, to wolę wysłac "raport" niż wypisywać żale i skargi na forum...

Choć nie jest tego tak dużo, nie ma co przesadzać. Jednak napewno wzrost takich wybryków jest zauważalny.

Mam jeszcze przy okazji tematu tak? propozycję...

Może by?cie wył?czyli funkcję "naliczania postów" w dziale OFF Topic ?

Jak sami wiecie jest to dział do pisania(je?li już kto? ma tak? ochotę) o "dupie marynie"... Dowcipy, pretensje itp. OK, nie przeszkadzaja Mi... Ale bez sensu jest w takim przypadku naliczanie postów...

Na wielu fotach jest własnie tego typu "Spam Box" w którym ludzie tak samo pisz? co im się wymy?li, ale "punkty postowe" nie s? naliczane w tym przypadku.

Może warto byłoby tak? opcję rozmy?lić?

Arturowi współczuje... Bo gratulować nie ma czego :( ... Niestety, ale do Jego codzienno?ci został wprowadzony zwiększony poziom "nerwowo?ci"... No i jednak sporo czasu wolnego trzeba na moderowanie po?więcić.

Tak poważna funkcja jednak pokazuje, że Artur jest uznanym przez Nas wszystkim członkiem klubu... I jakbym miał sam wybrać kogo? z Naszych, to wła?nie Artur byłby na pierwszych pozycjach listy.

Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie...Kuba :(

P.S. Haha Mariusz, widzę u Ciebie podobn? przypadło?ć, jak? miewam Ja... :(

Tzn. notoryczne poprawianie tre?ci swojego posta już PO wysłaniu... :( hehehe "LLuuubisz to Suko" jakby powiedzieli w filmie "JOB" :(

Odnośnik do komentarza

strzalka

atrix

gratulacje wreszcie zostales oficjalnym policjantem forum :( i nikt juz nie napisze bez wypelnienia profilu :) a tak pozatym to co z hiszpania???

Co mamy dzi??

W okresie 01. 2006 do 01. 2007 napisali?my 23273 postów w 1520 nowych tematach.

Ilo?ć PM w tym okresie to 2731.

Ilo?ć odsłon forumowych w?tków wyniosła 709013!.

teraz chyba rozumiem dlaczego predkosc otwarcia strony spadla? czy sa inne przyczany?

ale i tak jest dobrze

arek

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
...a jego panel moderatorski będzie rzadko używany

Oby i tym optymistycznym akcentem moge zakonczyc. Bycie policjantem hmm mam nadzieje ze nigdy nie bedzie tu na forum potrzebny, a moja rola ograniczy sie do usuwania zdublowanych postow. Czego zycze wszystkim na tym forum ktore sami tworzymy.

A co do wypelniania profili hehe no coz naprawde milo jak ktos to zrobi bez malej dygresji z mojej strony, ale musze przyznac ze 90 % delikatnych przypominajek jest skuteczna. :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...