Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Piąte Zachodniopomorskie Spotkanie u Rybaka


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Ja również bardzo dziękuję za fajne spotkanie, choć niestety z powodów obiektywnych, dla mnie bardzo krótkie... Też z tego powodu niestety nie dałem rady spróbować napojów WD i Dzidzi własnej roboty...

 

Ale rybka pycha, karkoweczka palce lizać, zupka rybna wyborna, a ciacho przepyszne!

 

A co najważniejsze okazja do spotkania się z Wami, co ostatnio jakoś mi łatwo nie przychodzi.

 

Marekb9t musimy się zdzwonić, bo mieliśmy pogadać, a ja spłynąłem wcześniej.

 

Marek Bilety - super organizacja jak zwykle!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • minimi1

    9

  • bilety

    6

  • dziadzia

    6

  • wd40

    4

Bardzo dziękuję za ugoszczenie przedstawicieli Grupy Wielkopolskiej. Cieszę się też że mogliśmy pomóc w przygotowaniu imprezy. 

Grupo Zachodniopomorska.! Spotkać się z Wami i móc się bawić, wymienić kilka zdań to przyjemność i wielki zaszczyt dla nas. Jesteście niesamowici.! 

Już czekam na kolejne spotkanie z Wami i odliczam dni do wrześniowej "Majówki"

Nie mam zbyt dużo czasu na napisanie czegoś więcej i wklejenia zdjęć bo właśnie się pakuję na wakacyjny wyjazd z córką do Świnoujścia...

Jak wrócę to wkleję kilka fotek.!

Odnośnik do komentarza

Ja z Ewą i Maliną  również dziękujemy za wspaniale spędzony dzień z wami wszystkimi

Organizatorzy  wspaniała robota!OKK  brak słów na opisanie, kto nie był nich żałuje

20170826_171144.jpg

20170826_171151.jpg

20170826_171158.jpg

20170826_171209.jpg

20170826_171225.jpg

20170826_202714.jpg

20170826_202728.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i już po, wczoraj spałem cały dzień i oczywiście dwie nocki podrząd ale było warto. Dziękuje wszystkim pomocnikom szczególnie Zosi (za cierpliwość) grupie PES-u, Adasiowi, minimi, Arkowi, melmacie, Tomkowi i reszcie której nie wymieniłem (nie gniewać się) bez was organizacja by się nie udała. A teraz podsumowanie, goście licznie przybyli, rybkę zjedli, były gry i zabawy jak również pogaduchy. Integracja rodzinna chyba się udaje co roku mamy na spotkaniach więcej naszych pań i to mnie najbardziej cieszy. Wasze uśmiechnięte twarze i wpisy świadczą że było super dziękujemy za SUPER atmosferę.

Odnośnik do komentarza

Każde takie spotkanie uzmysławia mi jak ważni w moim życiu się staliście. Przyznam, że to rzecz niezwykła poznać tak wielu tak fajnych ludzi w tak póżnym wieku, albowiem jak wiemy większość znajomości ciągnie się ze szkoły- najczęściej średniej, albo wyższej. Potem już jest jakoś inaczej. Poznanie Was jest tym darem szczególnym.

Po podliczeniu rachunków wydaliśmy łącznie 571,03 złote- zebraliśmy 630,00 zł. Wszystkiego było dużo, niektórych rzeczy za dużo. Po przejrzeniu i szczegółowej analizie tego co pozostało na stołach biorąc pod uwagę również, że z pewnością część rzeczy (tzw kuchnia (( talerzyki widelce etc) oraz rzeczy niepsujących kilka  litrów soku kilka butelek coli) przyda się na majówce wrześniówce-  można by przyoszczędzić w ramach  imprezy około 70-80,00 zł> Została przeceniona wasza zdolność do absorpcji jedzenia- Tak na marginesie, ponieważ jest tradycja dziękowania sobie wzajemnie (dobra tradycja- dzięki temu czujemy się lepiej) dziękuję wszystkim, ale szczególnie pięknym Paniom. Od kilku lat z niezmierną radością próbuję Waszych sałatek. W każdym roku próbuje wszystkich i zawsze jest jakiś faworyt. Nie oznacza to, że inne są złe-  wszystkie są dobre i nie mogę się opanować w jedzeniu- to kwestia indywidualnego gustu. Jednak w tym roku najchętniej bym przytulił tylko dla siebie sałatkę z kurczakiem i były tam też winogrona w tej sałatce i jakiś sosik. Oczywiście Waldku- ogórki jak zwykle rewelacyjne. Tak więc Panowie podziękujcie swoim żonom i partnerkom za wkład sałatkowy, ale też i osobisty- w sensie niezaprzeczalnego uroku osobistego. 

 

Kwotę nadwyżki czyli 58,97 zł przekazuję Wojtkowi na majówkę- tak jak drzewiej bywało

 

PS cały czas mobilizuję moją leniwą córkę - twierdzi, że ma problem z zasilaczem

 

https://onedrive.live.com/?authkey=!AFj7yOir4Y8ZTog&id=DE0ABAD82EFAA993!304&cid=DE0ABAD82EFAA993

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...