Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wybrzeże z Maleńczukiem w tle...


AndrzejPK

Rekomendowane odpowiedzi

    Sobota 7 rano przy bardzo sprzyjającej aurze ruszam w kierunku Sopotu... Cel: koncert Macieja Maleńczuka.

 Ważny dla mnie z takiego to faktu, iż rezerwowany po raz trzeci...

pierwszy odwołał artysta..., drugi odpadł z powodu głupiego przeziębienia widza :). Trasa super tylko nieźle wieje, prawie po drodze zajeżdżam na kawkę do znajomych w Zielonej (okolice Żuromina).

 Na miejscu jestem o 16 po pokonaniu pięknych korków na 7... nawet robią miejsce dla moto... :)

Spacerkiem docieram do aquaparku zaglądając na molo, a tu tłumy i nasz warszawski kataryniarz! Za chwilę pojawi się MM. Delikatnie trzeba uzupełnić płyny po trasie...

 Poranek po koncercie budzi delikatnym deszczykiem. Trzeba być twardym - kierunek Pepowo muzeum volkswagena - polecam suuuper.

Następnie Szymbark z atrakcjami bardzo poważnymi i tymi zdecydowanie lżejszymi. Za "rogiem" czeka taka ładna wieża, na którą tak się wchodzi aby napawać się Takimi widokami.

 Ubieramy się ładnie i przez S6 kierunek na (tutaj pewnie ktoś się na mnie obrazi... może tylko mi tak się trafiło?) korek do S6 od strony Szymbarku - motocyklistów się niestety nie puszcza, a wręcz często zajeżdża!!! Później już głdko i nudno autostrada doprowadza na 20.00 do domu. Pozdrawiam

 

 

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...