Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Dolnośląska sierpniówka 12-15.08.2017


smarciu

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli się organizujemy, żeby zarezerwować sobie nocleg w Krajobrazowym Parku Doliny Bobru, np. Pokrzywnik lub okolice. I później codziennie robić sobie niezbyt odległe motocyklowe wycieczki ok.150km/dzień: Frydland, Gorlitz, Bolesławiec, Wleń, Lwówek Śląski, Świeradów Zdrówj, jakiś Aqua park, po południu spacer po okolicy etc. Bez jakiś specjalnych fajerwerków, sztywnego planu. Po prostu planujemy odpocząć od codzienności, nabrać sił, zjeść coś dobrego, pozwiedzać i takie tam. Jeśli ktoś chce się przyłączyć, zapraszamy.

 

Inspiracja, dlaczego warto poznac ten region?

link do serii bardzo ciekawych merytorycznie filmów o miejscach wartych odwiedzenia na Dolnym Śląsku.

Odnośnik do komentarza

Hej,

prawdopodobnie dołączę do Was 12 i/lub 13 sierpnia ale jak ostatnio na noclegu będę u teściów w Lubomierzu (przy okazji jest tam rzut beretem z tego Pokrzywnika a jak ktoś będzie chętny to w sobotę i niedzielę trwa w Lubomierzu Festiwal Filmów Komediowych - http://www.lubomierz.pl/asp/pliki/2015/program_xxi_offk.pdf)

Są już jakieś plany co do godziny wyjazdu w sobotę?

Odnośnik do komentarza

Oj, niestety nie udało mi się zarezerwować noclegu w tamtej okolicy, na domiar złego w Apce mam do zrobienia pompę wody, więc skuter uziemiony, a plany zmienione, będziemy się kręcić autem tu i ówdzie...

Ale jeśli przejmiesz temat, to chętnych odsyłam do Ciebie :)

Odnośnik do komentarza

Ja na dzisiaj nie jestem pewny czy to będzie jeden czy dwa dni ( i które) w moim przypadku więc organizator byłby ze mnie słaby. Czy są jacyś inni chętni to coś pomyślimy jak to mądrze dograć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...