Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Atak Klonów ... Czyli test porównawczy Tmax vs AK550


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Let's Get Ready to Rumble...
e1b03914af6aa6ee29451033a0df1dbc.jpg


Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Sprzęt gotowy do pracy. Zaczynamy dronić...397ac6a2c3fe97067f1610bdc942193e.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
3 godziny temu, Akar_Zaephyr napisał:

U, czy ja dobrze widzę że to któryś z Phantomów?

Phantom 3 Pro

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
8 minut temu, smok.wawelski napisał:

Droniliśmy, fociliśmy, filmowaliśmy i testowaliśmy...

ak550-tmax.jpg

No i jakie wnioski i obserwacje?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzisiaj to dopiero testowanie się zacznie. Powodzenia panowie. Naród czeka na wasze opinie.

Odnośnik do komentarza

No w tej stolicy to fajnie macie. Testowe egzemplarze same na spota podjeżdżają. :(  A może w planie jakiś test długo dystansowy ? Na prowincje się gdzieś wybieracie ? Np. w Bieszczady ?

Odnośnik do komentarza

A może puścić jeden z drugim w trasę wokół Polski, jak sztafetę, to by się każdy wypowiedział na temat? :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Tekst w fazie końcowej. Została obróbka foto i montaż video.

Z początkiem przyszłego tygodnia materiał powinien się ukazać.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Powiało grozą!

Gwoli wyjaśnienia... Nie pracujemy na akord a nasze testy przeprowadzamy hobbystycznie i od zawsze non profit. W chwilach kiedy nasze życie prywatne i rodzinne nam na to pozwala. Raz jest tego czasu więcej, innym razem mniej a w jeszcze innych losowych przypadkach nie mamy go wcale, bo głowa zajęta tym, co w danym momencie ważniejsze. 

Rozumiejącym to dziękuję za zrozumienie!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Niezłe "ciśnienie" na ten test porównawczy !bicz. Sam przekopałem internet i znalazłem porównanie AK550 z Tmaxem 2017. Niestety nie znam francuskiego i posługiwałem się Google Translatorem. I co ciekawe nie na język polski tylko angielski, bo tylko wtedy można było cokolwiek zrozumieć. Tamci testerzy zrobili około 350 km i wyciągali wnioski. Dajmy naszym chłopakom tyle czasu ile będą potrzebowali na napisanie opinii. Dla bardzo niecierpliwych linkuję test z Francji. Niech będzie jako kolejne spojrzenie.

 http://www.scooter-station.com/Essai-comparatif-Yamaha-T-Max-vs-Kymco-AK-550.html

Odnośnik do komentarza

Troszkę OT. Ja z na to patrzę jeszcze inaczej. Testy testami a Obywatele swoje. Czy 1,600 Euro to dużo na kieszeń zjadacza chleba - wydaje mi się, że tak. Wiele razy się zastanawiałem z kolegami czy warto kupić np rocznego Jeepa Renegade za 60.000 który w takiej wersji kosztował 120.000 czy nowego z salonu w podstawowej wersji z silniczkiem 1,4 za 60.000. Cóż życie zweryfikowało , że opcja nr 2 dla bardzo wielu osób jest oczywista- dla mnie do dzisiaj nie hehe. Dla mnie T-max to nr 1 i zapewne bym go kupił lecz nie dlatego, że jest sto razy lepszy od Kymczaka tylko , że boje się utraty wartości % względem Yamahy, ale ja to już tak mam . 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wielu zapewne będzie miało ten dylemat. Nowy AK czy roczny TMax. Do tego dochodzi prestiż marki, ale nie zapominajmy, że TMaxy są niestety najbardziej lubiane przez amatorów cudzej własności.
Nie wszystko da się jednak przełożyć na pieniądze bo czasem o decyzji decydują oczy, a nie zdrowy rozsądek.


Pozdrawiam Piootr

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że nadchodzący test powie coś o systemie Noodoe.

Pomijając już nieszczęśliwe, tajwańskie nazwy, wygląda on na coś ciekawego i przydatnego ale właśnie - nie ma nigdzie detali odnośnie jego możliwości, płynności działania itp.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Noodoe, fakt nazwa nie szczególna, ale to nie o nazwę chyba chodzi. Podczas odbioru swojego AK550 Campto bardzo szybko sparował smartfona ze skuterem poprzez dedykowaną aplikację. Za jej pomocą można "projektować" swoje tapety na centralną część wyświetlacza, odczytywać SMS i powiadomienia podczas postoju. Jest jeszcze kilka pomniejszych ficzerów. Ja oczekiwał bym klonowania np. Google Maps na ekran Noodoe. To by był strzał w "10". W ten sposób mielibyśmy rozwiązaną sprawę nawigacji. Inna sprawa to czytelność ekranu podczas słonecznego dnia.

 

IMG_3056.MOV

Odnośnik do komentarza
Dnia 2.09.2017 o 21:04, MariuszBurgi napisał:

Powiało grozą!

Rozumiejącym to dziękuję za zrozumienie!

To nie ja narzuciłem termin ukazania się testu. Należy szanować wszystkich forumowiczów i ich prywatny czas. Jestem w gronie osób zainteresowanych tym testem. Wobec tak długiej zwłoki liczę na długi artykuł i wiele cennych informacji. Każdy z forumowiczów uczestniczących w redagowaniu tego forum poświęca swój czas i życie prywatne. Wobec powyższego  ponawiam pytanie ,kiedy mogę liczyć na ukazanie się oczekiwanego testu, a nie uszczypliwych  przypisek.

Rozumiejącym to zniecierpliwieni dziękuję za zrozumienie.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

 

........ cały materiał już niebawem na stronie głównej !tut 

Odnośnik do komentarza

Normalnie jak bliźniaki dwujajowe....

Takie mam wrażenie przynajmniej od strony wizualnej, widać mocną inspirację T max`em inżynierów z Tajwanu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...