Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sklejanie postów


Olsen

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie: czy dałoby radę uruchomić na forum funkcję sklejania postów wysłanych jeden po drugim przez tego samego forumowicza? Chodzi mi o sytuację, gdy w jednym temacie cytuję po kolei wypowiedzi kilku forumowiczów i się do nich ustosunkowuję. Nie zależy mi na nabijaniu postów, a my?lę, że gdyby udało się wprowadzić ł?czenie wypowiedzi wysłanych jedna po drugiej w jedn? cało?ć, forum byłoby bardziej przejrzyste (ale to tylko moje prywatne zdanie). Taka funkcja została jaki? czas temu wprowadzona na Forum Motocyklistów.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Chodzi mi o sytuację, gdy w jednym temacie cytuję po kolei wypowiedzi kilku forumowiczów i się do nich ustosunkowuję.

Nie widzę, żadnego problemu. Nasze forum ma t? zaletę, że otwieraj?c okno odpowiedzi na samym dole strony nadal widziesz posty w?tku. Pierwszy cytat zostaje w dolnym oknie. Kolejne wklejasz w głównym oknie w kombinacji:

[łamaniecQUOTE] i pod spodem dopisujesz swój komentarz.
Odnośnik do komentarza

Nie widzę, żadnego problemu. Nasze forum ma t? zaletę, że otwieraj?c okno odpowiedzi na samym dole strony nadal widziesz posty w?tku. Pierwszy cytat zostaje w dolnym oknie. Kolejne wklejasz w głównym oknie w kombinacji:

OK, dzięki za odpowiedĽ, popróbuję.

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie: czy dałoby radę uruchomić na forum funkcję

Test

Nie widzę, żadnego problemu. Nasze forum ma t? zaletę, że otwieraj?c okno odpowiedzi na samym dole strony nadal widziesz posty w?tku. Pierwszy cytat zostaje w dolnym oknie. Kolejne wklejasz w głównym oknie w kombinacji:

supper

wreszcie wiem jak to sie robi :D

dzieki :D

arek

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Mam pytanie: czy dałoby radę uruchomić na forum funkcję sklejania postów wysłanych jeden po drugim przez tego samego forumowicz? Chodzi mi o sytuację, gdy w jednym temacie cytuję po kolei wypowiedzi kilku forumowiczów i się do nich ustosunkowuję. Nie zależy mi na nabijaniu postów, a my?lę, że gdyby udało się wprowadzić ł?czenie wypowiedzi wysłanych jedna po drugiej w jedn? cało?ć, forum byłoby bardziej przejrzyste (ale to tylko moje prywatne zdanie). Taka funkcja została jaki? czas temu wprowadzona na Forum Motocyklistów.

Ja do razu powiem , że na naszym forum nie ma takiego automatu który ł?czy posty od jednego użytkownika , ale spróbuję go dorobić , na razie musicie zadowolić się sposobem opisanym przez Mariusza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...