Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Poznań 2 września 2017, X parada Solidarności.


Marek 377

Rekomendowane odpowiedzi

TRASA! UWAGA!!! Ulica Hetmańska pod wiaduktem zwężenie proszę o ostrożną jazdę!!!!

Ruszamy z ul H. Wieniawskiego jedziemy do ul. A. Fredry, skręcamy w prawo w al. Niepodległości, ul. Wierzbięcice, następnie 28 czerwca 1956, skręcamy w prawo w ul. Hetmańską, w prawo w ul. W. Reymonta przez Rondo J.N. Jeziorańskiego jedziemy ul. S. Przybyszewskiego, ul. S. Żeromskiego, ul. Niestachowską i dalej ul. W. Witosa, wjeżdżamy na wiadukt, skręcamy w prawo w al. Solidarności, następnie przez rondo Solidarności jedziemy ul. Serbską do ul. Szelągowskiej skręcamy w prawo i jedziemy Garbarami, do ul. Królowej Jadwigi, ul. Bolesława Krzywoustego do Ronda Rataje, na rondzie w prawo w Zamenhoffa, do Ronda Starołęka w prawo w Hetmańską w lewo w Dmowskiego do ul. Miedzianej.

Odnośnik do komentarza

Na szczęście obyło się bez opadów.Dziękuję wszystkim obecnym za miłe ( jak zawsze) towarzystwo.

Dla zainteresowanych wiele zdjęć na stronach GŁOSU WIELKOPOLSKIEGO.

http://www.gloswielkopolski.pl/motofakty/aktualnosci/g/parada-motocyklowa-solidarnosci-motocyklisci-ruszyli-w-poznan-duzo-zdjec-wideo,12444208,25386302/

Klubowi PES poświęcono zdjęcie nr 10.Ładnie wyglądamy?

59aab1909ea44_p.jpg?1504366582

Odnośnik do komentarza

Wyjechałem przed 14 żeby podjechać na stadion. Na pierwszym skrzyżowaniu z trzech kresek paliwa zrobiły mi się dwie, stwierdziłem że wjadę jeszcze na stację. Po zatankowaniu przejechałem może z 500 m i Hondzia zdechła. Ki czort, pomyślałem ale przez głowę szybko przeleciała mi myśl żeby spojrzeć na paragon ze stacji. Bingo! - zatankowałem Diesla. Chwila zastanowienia, przyczepkę mam załadowaną (wczoraj) śmieciami które muszę wywieść na wysypisko więc trzeba by rozładować i załadować z powrotem  natomiast ze stacji do domu ok. 1km.  K.......a, zapchałem z buta padlinę do domu ale myślałem że zdechnę. Najważniejsze że już zmartwychwstała, zaraz jadę ją przepalić puki ciemno, bo to co leci teraz z tłumika ekologiczne na pewno nie jest.          

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, JER2Y napisał:

zatankowałem Diesla

Dobre też tak raz zrobiłem z puszką. Przeważnie jeździłem dieslem a benzyną sporadycznie, a kolory wozów były identyczne z tąd była moja Pomyłka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...