Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kymco Xciting 500


Artix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Jako ze mimo ze nie widzialem osobiscie Kymco Xciting 500 postanowilem troche pogrzebac w sieci na jego temat. Na poczatek filmik

http://www.motorroller-info.de/xciting.mpeg

Taki maly pokaz tego skutera, choc salonowy, a nie w czasie jazdy. Doczytalem tez ze pojemnosc zbiornika paliwa wynosi 9,1 l co daje do myslenia, ze albo to malo pali, albo co bardziej prawdopodobne ktos nie pomyslal ze turystyk nie moze miec malego zasiegu, ale zeby osiagnal wynik przecietnego skutera, czyli tankowanie co chociaz 250 km musial by przy tym baku spalac 3,64 litra na 100 km, co jest raczej nie osiagalne przy pojemnosci 500 ccm. Mozna tez zauwazyc brak schowka pod kierownica bo to co tam jest bardziej przypomina mi schowek w T-maxie czyli nie istnieje. Budowa tez powiedzial bym ze nawiazuje do T-maxa i byc moze wlasnie z nim ma konkurowac. Ale ma 1 cylinder wiec juz plasuje sie dzieki temu nizej. Wysokosc siedziska 770 mm.

XCT027.jpg

Tu widac tez w kolorze srebrnym i z oparciem dla plecaczka :D dosc dziwnym jak dla mnie. Na pewno tez zegary moga sie podobac

09290006.JPG

Z przodu podobny jest do Hondy SilverWing09290004.JPG

Ladna tylnia lampa

09290003.JPG

A podnozki przypominaja mi juz dokladnie Silvera

09290005.JPG

No to jak narazie tyle co znalazlem w netcie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam,

Art poszukaj na płytce któr? Ci dałem z InterMot'u, tam pocykałem też troszku zdjęć...

A co do samego Xciting'a to powiem Wam tak:

Odok?d zonbaczyłem ten skuter na zdjęciu, stwierdziłem że jest PIĘKNY...

Ze zdjęć BARDZO mi sie podobał i każdemu to mówiłem, że będzie to ?wietny konkurent dla sportowych maxi...

Pojechali?my na InterMot, patrzę a tam stoi wła?nie Xciting....

Poleciałem do niego jak torpeda... W realu(z dalsza) spodobał Mi się jeszcze bardziej, lecz gdy podszedłem bliżej...

NIESTETY... JAko?ć wykonania była BEZNADZIEJNA...

W porównaniu z Suzuki, Yamah? czy Hond? Xciting nie ma szans je?li chodzi o jako?c wykonania... Z daleka wszystko wygl?da ł?dnie, lecz z bliska widać, że użyte plastiki wcale nie s? wysokiej jako?ci(czego nie spodziewałem się po Kymco...)

Siedzenie TWARDE...

Uważam, że Xciting ma Image wyci?gnięty z T-max'a-ułożenie kierunków,tylna lampa,zmieniona przednia,lusterka itd.

I nadal uważam, że wygl?dowo jest On DUŻO ładniejszy od T-max'a, i jakby Yamaha swój model w taki sposób zmieniła, dodaj?c jeszcze swoj? jako?c wykonania i silnik, to skuter byłby IDEALNY...

Jednak nie stało się tak... Pozostaje Mi tylko wierzyc, iż Kymco się poprawi i w do?ć szybkim zcasie zmieni to co Im nie wyszło...

Niemniej jednak jak patrze na Xciting'a nadal uważam, że jest CUDNY i zdania nie zmienię :D:(:):( ...

Pozdrawiam, Kuba :(

Odnośnik do komentarza

Witam

Mimo tego , że nie widziałem tego skutera w realu to wydaje mi sie , że będzie to raczej konkurencja dla Majesty 400 , niz dla T-MAxa . A je?li chodzi o braki w wykończeniu to wła?nie pojemno?ci? silnika będzie starał sie ten skuter pobić Majesty , bo w jako?ci ( jak donosz? :D ) będzie ciężko .

POzdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...