Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Prośba do kolegów z regionu


marjasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na ogólnym już się przedstawiłem Teraz chciałem przywitać kolegów z regionu lubelskiego, z którymi najczęściej będę się mijał na trasie. Jestem Marcin, właśnie przesiadam się z fazera 600 na pierwszy w życiu skuter. I poszukuję wskazówek osób, które tego doświadczyły. Zastanawiam się nad tmax 500, hondą sw 600 lub burgman 650, 400. Są to rozważania bardzo teoretyczne bo widziałem te maszyny tylko na zdjęciach i czytałem o nich. Stąd moja prośba, czy ktoś z kolegów w regionie posiada tmaxa lub hondę. Tych jestem szczególnie ciekawy. (Kolega Marcin z Lublina pokazał mi już swojego b650) i zechcialby się spotkać, pokazać,  przewieźć kawałek. Interesuje mnie głównie dynamika,praca silnika i oczywiście wygląd na żywo. Jakby coś to można dzwonić 507800806. Marcin 

Odnośnik do komentarza

Cześć, jestem Radek i też krążę po Lublinie. Ja akurat jeżdżę Majesty 400, ale wiele dobrego słyszałem i czytałem o Tmax500 i właściwie to już się rozglądam za jakąś fajną w dobrych "piniędzach". Tmax ma sporo rozwiązań jak w motocyklu, lokalizacja silnika, przeniesienie napędu... :)  Z Majesty jestem zadowolony, ale to nie harley, żeby kończyć na niej swoją przygodę z 2 kółkami. Ja tak co 2-3 lata zmieniam motocykl i teraz tak wychodzi że lada moment zamienię moją Majkę :) Jakbyś miał kiedyś chwilkę np na spocie czwartkowym to możemy się spotkać i pogadać.

Odnośnik do komentarza

Co prawda nie jestem z Twojego regionu ale mogę polecić TMAX. Wrażenia jakie porównuję te maszyny. TMAX najbardziej sportowy i jak porównuję go z innymi. Jeśli będziesz jeździł sam to nie ma nic lepszego. Jeśli będziesz chciał jeździć z "plecaczkiem" to już masz albo hondę albo suzi takie powiedzmy ja to określam limuzyny. Duże pakowne na dalekie wypady. No i TMAX z nich jest najlżejszy, ja to określam najbardziej zwarty, typowy sportowiec gdzie można poszaleć, pojeżdzić po zakrętach. Ale najlepiej na każdy sobie usiądź, przymierz się i wtedy podejmujesz decyzję. No i wzgląd finansowy. Niestety Tmax jest jak to porównywałem najdroższy. POwodzenia w wyborze.

Odnośnik do komentarza

Udalo mi się przejechać troszkę tmaxem. Okazuje się że jestem trochę za niski. Musiałem stawać na palcach lub zsuwać się trochę z siodła. Najgorsze jest to że to mnie wcale nie zniechęca do tej maszyny. Chyba straciłem głowę. Ta marka jest rzeczywiście droższa od konkurencji. Mam teraz zagwozdkę: za kwotę 6k znalazłem tmaxy z 2003 roku lub b400 z 2007. Dylemat stary jak świat: słuchać serca czy rozsądku. 

Dzięki że sięodezwaliście, już myślałem że na tą część forum nikt nie zagląda. 

Dnia 30.07.2017 o 22:18, dRadeck napisał:

Jakbyś miał kiedyś chwilkę np na spocie czwartkowym to możemy się spotkać i pogadać.

Radek możesz mi rozjaśnić coś więcej o tych czwartkowych spotach? 

Odnośnik do komentarza

W czwartki od 19-20.00, przy stadionie Arena Lublin odbywają się spoty motocyklowe. Zjeżdżają się ludzie zewsząd na wszystkim co ma 2 koła i jest ich kilkaset. Jest też zacne grono skuterowców, a co za tym idzie jest szansa przymierzyć się do interesującej Cię marki i modelu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...