Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Problem w poznaniu


Harny

Rekomendowane odpowiedzi

Odwiedzilem Poznan. I tu pytanie. Padl mi czujnik stopu w an400 k5 gdzie kupie w Poznaniu takowy ? A może ma ktos na zbyciu lub inny pomysl by to reanimowac ? HELLP

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Harny napisał:

Odwiedzilem Poznan. I tu pytanie. Padl mi czujnik stopu w an400 k5 gdzie kupie w Poznaniu takowy ? A może ma ktos na zbyciu lub inny pomysl by to reanimowac ?

Mam nadzieję, że nie jest problemem to, że odwiedziłeś Poznań.? 

 

Czujnik stopu - rozumiem, że rozchodzi Ci się kolego o włącznik przy jednej z klamek.

Wykręć go spróbuj wypsikać go np. WD40  może pomoże do czasu zakupu nowego np. w Larssonie na ul. Bułgarskiej - mają czynne również jutro w sobotę.

Miałem taki przypadek w mojej Hondzie po ok. 5-6 latach eksploatacji, styki zaśniedziały i zabrudziły się - solidne wypsikanie pomogło. I tak po niedzieli kupiłem nowy. Koszt w zależności który Ci padł od ok. 20 do 50 zł. Po przeczyszczeniu styków i tak warto szybko wymienić.

 

Odnośnik do komentarza

Poznan to moje rodzinne miasto i nie jest problemem. Problem ze ja kompletnie nie poznaje mojego miasta i czuje sie tu praktycznie obcy...

Dobra zdemintuje poczyszcze tylko zakres narzedzi mierny w podróży

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Harny napisał:

poczyszcze tylko zakres narzedzi mierny w podróży

Chyba wystarcza sam wkrętak.? O ile dobrze pamiętam...

Odnośnik do komentarza

Wcisnol się bolec do srodka i nie odskoczyl. Grunt ze narazie dziala. Ale fakt, byle pozwiedzac i wrocic. Dziekuje za rade. WD40 the best

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...