Skocz do zawartości
Forum Burgmania

P.E.S. - Jeden za Wszystkich, Wszyscy za Jednego


MISIEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

wiele słów, wiele słów .....nie zastąpi tego co się dzieje....

PRZYJAŹNI, ATMOSFERY, ZROZUMIENIA, POTRZEBY BYCIA .....

no właśnie ale o co chodzi?

Zacytuje słowa kolegi z Malborka (Siemika) kto nie był to ....

a kto był, kto chciał być cząstką to .......... tylko Elita PES!

 

Odnośnik do komentarza

P.E.S. – Jeden za Wszystkich, Wszyscy za Jednego.

 

Jesteśmy wielką Rodziną, co pokazało dzisiejsze spotkanie.

Naszemu klubowemu koledze przytrafiła się nieprzyjemna sytuacja z wywrotką na skuterze.

Na szczęście skończyło się na siniakach. Niestety również oberwał skuter -Kymco Downtown 300i.

 

Kawał wspaniałej roboty zrobił Grześ. Przygarnął na kilka tygodni skuter Krisa do swego garażu– rozebrał go ze starych połamanych plastików.

Pomógł -hmm... znaczy sam poszukał nowe, używane części, które po znajomości po wielkim upuście cenowym, polakierował na piękną białą perłę.

Nowy lakier na skuterze przyniesie szczęście jego kierownikowi !

Poskładał go sam -nawet nie zdążyliśmy podjechać by mu pomóc…

Z inicjatywy klubowej założyliśmy fundusz, z którego zakupiliśmy nowe oryginalne emblematy i naklejki.

Knując, przez kilkanaście dni, razem z żoną i synem Krisa, w całkowitej tajemnicy przed Krisem który miał dzisiaj przyjechać pomagać Grzesiowi składać skuter,

przygotowaliśmy wspaniałe spotkanie w naszej Skuterowej Rodzinie.

Zaskakując naszego klubowego kolegę (mina jak nas zobaczył - bezcenna), uroczyście przekazaliśmy gotowy skuter wraz z kilkoma drobiazgami w prezencie.

Spotkanie przerodziło się we wspaniałą zabawę i rozmowy w naszym zgranym elitarnym gronie.

Kochani jesteście wspaniali, jesteście wielcy – WSZYSCY JESTEŚMY WIELCY !

 

W imieniu klubu bardzo dziękuję gospodarzom za ugoszczenie.

 

Krisowi życzymy dziesiątek, setek tysięcy… milionów bezpiecznie przejechanych kilometrów i wiele, wiele radości z nowej wersji skutera.

Łza się po wszystkim kręci w oku… cudowne chwile warte przeżycia, nigdy ich nie zapomnimy !

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Miło mi że mogłem wziasc udział w tym wydarzeniu i wszystkim dziękuję za wspaniałą atmosferę ...Cały PES to mega zajebisci ludzie na których zawsze można liczyć 

Odnośnik do komentarza

Wiecie co kochani, powiem wam troszkę więcej jak pojechałem na pierwsze spotkanie z grupą reaktywującą, miałem troszkę mieszane odczucia, ale okazało się że trafiłem na zajeb.stych ludzi, z nimi wszystkimi to "konie kraść" a dzisiejsza niespodzianka myślę że się udała, Krzysztof był mega zaskoczony, nawet mu się łezka w oku zakręciła ( wcale mu się nie dziwie ) jeszcze raz podziękowania dla Grzesia, jego żonki no i oczywiście gratulacje super córeczki.

IMG_20170714_171552180.jpg

IMG_20170714_173037050_HDR.jpg

IMG_20170714_173046775_HDR.jpg

IMG_20170714_175252412.jpg

IMG_20170714_175259147.jpg

IMG_20170714_175401424.jpg

IMG_20170714_175411646.jpg

IMG_20170714_180650870.jpg

IMG_20170714_184337710.jpg

Odnośnik do komentarza

Grześ jak pisałem już, w naszym tajnym wątku, jeszcze raz ogromne podziękowania i szacunek za chęci, za siłę i za ogromne poświęcenie. Podziękowania dla Agnieszki i Amelki i Grzesia za wspaniałe przyjęcie PESu :).  Sytuacja była dynamiczna do ostatniej chwili. Moment przekazania skutera miał się odbyć w czwartek ale nagła informacja spowodowała gorące łącza zmieniając termin i miejsce. Żona Krisa wprowadzona w tajniki spisała się na mistrzostwo Świata :). W nas jest siła Panie i Pany  PESowcy. Łzy radości Krisa na widok zrobionego skutera i nasz okrzyk "niespodzianka"  zostanie na zawsze w naszej pamięci (Kris przyjechał montować swój skuter). Ach, ta akcja przejdzie do historii. Udało się utrzymać cały temat do szczęśliwego momentu :) Dziękuję wszystkim za zaangażowanie. Mega sprawa. Mega wydarzenie. Misiek podziękowania za prowadzenie tematu. Damy radę... zawsze!

Odnośnik do komentarza

wri7E_0-RaXQwrQXN3yIjPhQ30Q-HkoNo8uzWk9s694a86ktBK1CxAoG6-ToKQvf_4ZKjO0AEhOMGwF0zmZ7uOPY9MH8pmDZol0akzIvRWrdc5Fafz-hmQuwyRgOiipIs_CSLI5oglP6dIldDrDyzKZHprk-RCO-OaTOf_RLqwQG266aGToZA8W3G92BB1KbXHtrlfwYEei92ZUN7rdaN-UsWXMM1LWsAVqgtRJ9pkumdufjyZ_lWl5PqO6ngRdaAt6YT9ljJIZsp_nPOZOQVTfBpSQB5Zq4RvKArxTG-pPMTX-so_Xtol4-FDGxarPVQZZkDEmqijeLLTGnCCPTmqGHOvaRy1Egnc7pTYV8J_30W8hKx6ovJqff3BKobRIRboSQRjYvpJ_HqCKVJrHzCOKfSmN7Y_mfRC1OOws74-knBKmP2lRCF5l6xQrSwBO-ltXWGlneZBV36AHTnd5n7_t6eienuYhBCFArP_rL6A1XMkmah8ANiz_zM-un1s0owniZnv-X6FWrm34CiRGSmK5Wp5oP1uHlLHBQYxmmm5d5bBttickh726mR8Xpt2EWdI3NxXcXiDwK1habKey7eTLtRIcGp5qoreGXfidqjgWSr2ynPLBxFuemIA=w1440-h611-no

Wielka Skuterowa Rodzina P.E.S.-u

kris02 i jego skuter Kymco Downtown 300i

Leo60, Marek 377, Agnieszka, Grzegorz, dziadzia, Termi_N, 1912michał, MISIEK, BLADY, SzymonSeptic, Siwy, Drek, Kaktus, Zybex, Monika, żona Krisa, roman67,

Nie wszyscy mogli przyjechać, ale cały klub, cała nasza grupa była przez te chwile duchem razem z nami.! Podziękowania również dla Wszystkich, których zabrakło na wspólnej fotografii.

 

Takie chwile budują nasze więzi, takie chwile są warte zapamiętania i uwiecznienia na kartach Burgmanii !

 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, MISIEK napisał:

Takie chwile budują nasze więzi, takie chwile są warte zapamiętania !

 

To prawda. Wielki szacun dla Was wszystkich. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
10 minut temu, Drek napisał:

Grześ jak pisałem już, w naszym tajnym wątku, jeszcze raz ogromne podziękowania i szacunek za chęci, za siłę i za ogromne poświęcenie

Dokladnie,dla mnie Grzegorz w tym momencie jest wzorem do naśladowania - tyle mam do powiedzenia : ) 

 

11 minut temu, Drek napisał:

Łzy radości Krisa na widok zrobionego skutera i nasz okrzyk "niespodzianka

Powiem szczerze ze mi też się łezka zakrecila, i to nie na widok skutera tylko ze względu na całokształt /oprawe jaka została zbudowana 

Odnośnik do komentarza

Jako opiekun grupy muszę napisać, że spotykać i być razem z Wami, móc wspólnie działać jeździć na zloty i wycieczki to wielki zaszczyt i ogromna przyjemność.! 

Podziwiam Was, że jesteście chętni do pomocy.!

Dziękuję całemu klubowi P.E.S. i Wielkopolskiej Grupie Burgmanii.!

 

Podsumuję wszystko słowami Dreka:

1 godzinę temu, Drek napisał:

Damy radę... zawsze!

Pięknie powiedziane.! 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

hmmm...

Wielkopolska Grupo Burgmanii, Kllubie PES - JESTEŚCIE WIELCY !!! Wspaniała, przyjacielska i bezcenna akcja prawdziwych Burgmaniaków !!! 

BRAWO WY !!!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Panowie. Jestem cały czas w wielkim szoku. To jest chyba sen. Oglądając te zdjęcia łza znowu się w oku kręci. Zrobiliście mi mega niespodziankę. Chcę jeszcze raz Wszystkim podziękować a szczególne podziękowania dla Grzesia i jego żonki. Panowie co bym nie napisał to i tak nie jestem wstanie opisać moich emocji. Powiem w krótkich żołnierskich słowach : Panowie jeszcze raz wielki S Z A C U N  i  jesteście W S P A N I A L I  !OKK

Odnośnik do komentarza

Co tu pisać BRAWO Panie Panowie :rolleyes: .

Z rana taki temat do czytania nic dodać nic ująć po prostu SZACUN dla Was ogromny .

 

Odnośnik do komentarza

Kurczaki aż miło poczytać o takiej akcji. Z każdej strony media epatują świnstwem, hamstwem i skandalem a tu proszę zwykła  ludzka życzliwość   i wzajemna pomoc. Brawo o takich pozytywnych akcjach powinno się trąbić na cały świat !!! To jest dowód że jeszcze ludzkość nie zaszła na psy, choć czasem mam wrażenie że psy zachowują się lepiej jak ludzie.  

Odnośnik do komentarza

 Bardzo się cieszę, że znalazłem się w grupie fantastycznych osób i mogłem uczestniczyć w takiej akcji. Ogromny szacunek i podziękowania dla Grzegorza i jego rodziny za zorganizowanie spotkania a naprawa skutera to już prawdziwy majstersztyk. Wielkie dzięki wszystkim za zaangażowanie i doprowadzenie do tak emocjonującego finału całej akcji.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie również były to wspaniałe chwile.Cieszę się ,że trafiłem na  paczkę wspaniałych ludzi,i zostałem do niej przyjęty.Cała akcja ze skuterem Krzyśka to dowód na to,że stanowimy zgraną  ekipę.Ogromne słowa uznania dla Grzegorza za pracę jaką wykonał.Wielkie podziękowania dla Agnieszki,za trudy związane z przygotowaniem finału akcji.A powiedzieć o Amelce,że jest wspaniała,to nic nie powiedzieć...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

"Mietek, zaimponiłeś mi". Brawo Koleżanki i Koledzy,:notworthy:. To dowód na to, że aby łączyć, potrzeba pozytywnego nastawienia i właściwych osób. Zamiast tracić czas na niepotrzebne, bezsensowne i bezowocne dyskusje :argue:, lepiej wyjść z inicjatywą i zrobić coś pozytywnego z pożytkiem dla wszystkich. Będziemy Was stawiać za przykład !OK

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...