Skocz do zawartości
Forum Burgmania

kosiarka spalinowa i LPG


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczęta i chłopczęta.


Posiadam kosiarkę do trawy, taką niewielką, raptem 5,5KM i chciałbym ją zagazować. Nie chodzi mi o problemy techniczne, bo to "Pan Pikuś". Koszty też wielkie nie będą. Gaz mam za darmo, a butla mi została z czasów młodości.
Powiedzcie mi ile pola (jaki aerał) powinienem posiadać, by mnie nikt nie zwyzywał na forum działkowca za taką modyfikację? I czy może lepiej będzie wstawić najpierw silnik od Hayabusy do kosiarki (czytałem o takiej modyfikacji) a potem LPG?

Pozdrawiam.
Wasz papcioch.

Odnośnik do komentarza

Zawsze warto spytać, bo skoro wózki widłowe są na gaz to czemu nie kosiarki? A w połowie lat 90-tych serwisowałem agregat u "ojca dyrektora" z Torunia i tam się dowiedziałem, że agregaty też mogą być na gaz.

PS. Gostynin to trochę daleko. A masz betoniarkę? Ja miałem na prąd :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Cześć Papcioch , chyba czytałeś o zagazowanych skuterach i też cię wzięło na oszczędności. Poza tym super pomysł. 

Odnośnik do komentarza

Hej Andrzeju :). To nie tak, że z oszczędności. Rozwój ludzkości/cywilizacji jest oparty na głupich pomysłach i wielu przy tym zginęło. Ale np.samoloty mamy? Mamy! I latamy, Motolotnia LPG, to by było coś i jest rama do zamocowania butli. A jakby zagazować napęd PPG... tylko wtedy gdzie butla? Gokarty śmigają na gazie, a bolidy F1? Aż się prosi, skoro i tak nie ma dolewek w trakcie wyścigu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...