Skocz do zawartości
Forum Burgmania

wrzesień Rumunia - prawie wg schematu... :)


AndrzejPK

Rekomendowane odpowiedzi

Mając na uwadze iż do tej pory jakoś nie udało mi się nikogo namówić na wspólny wyjazd - może jestem zbyt mało przekonujący, może źle mi z oczu patrzy ;).???

Niejako pragnę poinformować, że szukałem długo tras i inspiracji na Rumunię, jakoś poniżej zamieszczony opis podróży najbardziej przypadł mi do gustu...

http://motoadv.pl/rumunia-na-dwoch-kolach-qba-opowiada/?v=3a52f3c22ed6

Jeżeli znajda się osoby chętne zobaczyć to z bliska - "w kupie raźniej" - oczywiście bez przesady z tą KUPĄ... ilość maszyn myślę powinna oscylować  "do 4 sztuk..."

 

Odnośnik do komentarza

A coś więcej ?  Jakim sprzętem jedziesz ?  Noclegi ?  Namiot czy hotele ?  Czy termin jest sztywny ?

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, EndriuBis napisał:

A coś więcej ?  Jakim sprzętem jedziesz ?  Noclegi ?  Namiot czy hotele ?  Czy termin jest sztywny ?

Właściwie myślę o pierwszej połowie września - mając na uwadze aurę... nie są to jakieś sztywne ramy czasowe i uważam, że +/- tydzień przesunięcia wchodzi w rachubę - raczej PLUS ponieważ u mnie odpada koniec sierpnia... Doprecyzowując wyjazd, który będzie trwał około 10-12 dni powinien zamknąć się w przedziale 1-24 września.

Mając na uwadze ceny motelików w Rumunii (5-10 euro/osobę) myślę aby zastosować wariant mieszany, mamy założone punkty noclegowe, jeżeli będą np. opady rozkładanie namiotu a tym bardziej jego składanie nie jest komfortowe... bierzemy nocleg. Ważnym aspektem przy wyborze noclegu namiotowego powinno być w jakimś sensie bezpieczeństwo...

Jadę CBF600SA, tempo zdecydowanie turystyczne :) - zwiedzamy a nie zap...

Będę wdzięczny za wszelkie uwagi i sugestie, biorąc pod uwagę szczególnie "wnioski" osób zainteresowanych możemy zmodyfikować trasę/ obiekty turystyczne/ sposoby noclegów. Nie jestem wymagający i zdecydowanie możemy żonglować między rozsądkiem a "low costem"

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...