Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wyjazd 27.04.-06.05.2007.


zibi

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.W gre wchodzi Chorwacja ew.okolice B)

Wyjazd dla skuterów od 400cm ze wzgledu na predko?ć przelotow?.

Czekam na chętnych.To na razie tyle tutułem wstepu.

Trasę będziemy dopracowywać wspólnie,ważne sa chęci. whist

tytuł zmieniony na pro?bę Zibiego

Odnośnik do komentarza

Zibi , a może tak na prędko?ć przelotow? polecieć samolotem , dużo szybciej mało widzisz , nie musisz stawać żeby się wysikać . No cóż jak na starcie eliminujesz tych z mniejszymi pojemno?ciami , to ja w tym okresie ze względu na mniejsze prędko?ci przelotowe , udam się nad nasze morze to może za jeden dzień dojadę ?

A tak poza tym to życzę udanego szybkiego przelotu i udanej wyprawy, sobie też.

Pozdrawiam serdecznie. !V

Odnośnik do komentarza

Zibi!!!

Naprawde szokujaca predko?c bywa do osiagniecia zwłaszcza na Chorwackich drogach wzdłuż wybrzeża whist ,jak jechali?my w zeszłym roku max 100km/h to tubylcy pukali sie w czułko a i tak na miejsce pierwsza dojechała 125 B)B)

A ze wzgledu na mała predko?c przelotowa poszukujemy chetnych na 2 tygodniowy wypad na Ukraine -duzo zwiedzania B)

mile widziane skutery od 125-400 ccm !V

wiecej na www.skuter.org

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hmm nie uważacie, że ten w?tek nie jest dla Was?

Nie pasuje Wam prędko?c przelotowa, nie chcecie uczestniczyć w wyjeĽdzie, to PO KIJA pisać w w?tku i go za?miecać...

Chcecie o tym porozmawiać, to jest odpowiedni dział na takie rozmówki...

Ja nie widze żadnych przeciwskazań do szybkiej turystyki...

Każdy jeĽdzi jak lubi... I je?li kilka osób preferuje ten sam model turystyki, to może się dobrać wspólnie i jechać(tak jak BTC, którszy to dobrali się IDEALNIE).

Tak więc przył?czajcie się do wypadów, które Was kręc? i interesuj?, ale nie wieszajcie biczów w tematach, które Was nie dotycz?, a wręcz zniesmaczaj?...

Osobi?cie mówi?c Mnie także bardziej odpowiadałby wyjazd taki jaki proponuje Zibi...

Jednak je?li dołaczyłbym się do grupy typu BTC, którzy prędko?ci maj? nie za niskie, ale też nie PYCˇCE, to oczywi?cie jechałbym ich tępem, bo to JA bym się przyłaczył do NICH...

Piszcie na przyszło?ć w tematach w których macie co? do powiedzenia, a nie tylko krytyke czyjego? indywidualnego pomysłu...

Pozdrawiam Serdecznie, Kuba whist vel. Wypłosz B)

(choować sięęęę... pomidorki lataaaj??? !V )

Odnośnik do komentarza

Kubo , daj sobie luzu i nie ustawiaj nikogo w sytuacji co jest dla niego , a co nie , popu?ć wodzę fantazji bo się zezgredzisz zanim się zestarzejesz . Z tak? powag? to też nie jest to w?tek dla Ciebie .

W innych miejscach odbiegaj? od tematu zupełnie więc tam uderz . Nie dyskutujmy tutaj bo się za?mieci całkowicie.

Pozdrawia Cię serdecznie !V . :lol:

Odnośnik do komentarza

Hmmm..nie jest to temat dotycz?cy jak kto lubi podróżować,a ja osobi?cie nie szydzę z ludzi,którzy lubia jeĽdzić wolno :lol:

Skład ew. ekipy wyjazdu dlatego zaproponowałem od pojemno?ci 400,bo nie sa to wakacje i czas jest do?c ograniczony,dlatego tez między innymi mam zamiar poruszac się do?ć szybko !V Nikomu nic nie narzucam i tylko zaproponowałem charakter wyjazdu ,dlatego jeżeli ktos nie widzi sie w tego typu eskapadzie prosze o nie pisanie postów omaszczonych emocjami na temat stylu jazdy :lol:

Odnośnik do komentarza
Gość Koniec z obłudą!!
Zibi , a może tak na prędko?ć przelotow? polecieć samolotem , dużo szybciej mało widzisz , nie musisz stawać żeby się wysikać . No cóż jak na starcie eliminujesz tych z mniejszymi pojemno?ciami , to ja w tym okresie ze względu na mniejsze prędko?ci przelotowe , udam się nad nasze morze to może za jeden dzień dojadę ?

A tak poza tym to życzę udanego szybkiego przelotu i udanej wyprawy, sobie też.

Pozdrawiam serdecznie. !V

A nie pro?ciej było napisać np. dziękuję, nie pojadę... Kubo ma DUŻO racji... z tym zezgredzeniem też trochę przefantazjowałe?...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hej ja też co? w temacie.

Je?li chodzi o wolne w moim przypadku, to nie ma problemu i mogę je na szczę?cie wzi?ć kiedy potrzebuje, więc tutaj nie widze problemu.

Je?li chodzi o miejsce, to BARDZO Mi odpowiada, bo to Chorwacja jest Moim celem od dłuższego czasu jako pierwszy kraj dalszego wyjazdu...

Jedynie musze zobaczyć jak rozwi?że się problem kasowy do tego czasu(na dzień dzisiejszy jestem goły i wesoły-> 3000zł na silnik !winkiss ). Ale w sumie rodzice Mnie kochaj?, więc my?lę, że pewno (znów) by Mi pożyczyli pieni?żki, które bym Im oddał po 1-2 wypłatach.

Jednak chciałbym zadać na wstępie JEDNO konkretne pytanie.

Czy byłby to wyjazd typu "zwiedzamy i objeżdżamy chorwacje w tym celu", czy może "jedziemy, na miejscu odpoczywamy i bawimy się".

Ten ppierwszy nie jest w Moim stylu... Po prostu strasznie nie lubie zwiedzać i nie potrafiłbym np. czekać przed jakim? zabytkiem na grupę zwiedzaj?c?... Po prostu wolę z góry wiedzieć jakby miał taki wyjazd wygl?dać, cobym wiedział czy mysleć o wyjeĽdzie czy nie...

Je?li byłaby to opcja druga, to jak najbardziej. Ja chciałbym po prostu pojechać i odpocz?ć troszkę, a że chorwację odwiedzałem od wielu lat z Rodzicami, to wiem co oferuje i podoba Mi się...

Nie mówię tu, aby siedzieć np. 10-14 dni w jednym miejscu... Nie widze problemu, żeby np. pomieszkiwać po kilka dni w jednym miejscu i przenosić się na kilka kolejnych w inne miejsca. Ważne jest dla Mnie to, aby po prostu po dotarciu do celu odpoczywać(choć jak kto? tam hce zwiedzać to wiadomo, jeste?my doro?li i możemy robić co się komu podoba).

Także chciałbym usłyszeć odpowiedĽ na to jedno konkretne pytanie, które dla Mnie jest kluczowe.

Je?li chodzi o prędko?ci przelotowe, to się dostosuję niezależnie czy będa One wynosiły 60 czy 160km/h, nie widze w tym temacie problemu.

Jechałbym sam, więc jako? bym się załadował na pSCołę...

termin jak mówiłem jest dla Mnie obojętny. No i jeszcze pytanie dot. mieszkania na miejscu... Wybieramy namioty własne, czy "apartmany"...(każde ma swoje + i -).

Wiadomo, że jeszcze kupe czasu, ale to wszystko s? dla Mnie wazne kwestie.

Pozdrawiam, Kuba :D vel.Wypłosz !TAZ

P.S. Zibi i Zrazik... mieszkamy tak blisko siebie, że My akurat to będziemy się mogli w każdej chwili umówic gdzie? na rozmówkę...Co nie? !OKK

Odnośnik do komentarza
(...)P.S. Zibi i Zrazik... mieszkamy tak blisko siebie, że My akurat to będziemy się mogli w każdej chwili umówic gdzie? na rozmówkę...Co nie? !winkiss

W Polsce nigdzie nie jest zbyt daleko....

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza

Kubo,raczej opcja typu jedziemy na miejsce(najprawdopodobniej Orebić) i szwędamy sie gdzies po okolicy,mam nadzieję pływamy i kosztujemy trunki z wielu tamtejszych piwniczek :( Poza tym WSZYSTKO jest do dogadania :) Aha ,spanie na kwaterach, tzn. bynajmniej ja nie zabieram namiotu ,ani innego sprzetu do spania.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wyjazd ten brzmi zachecajaco. Wstepnie moge sie zadeklarowac, aczkolwiek na 100% bede wiedzial poczatkiem kwietnia (czy dostane wolne i powinienem juz wtedy wiedziec kiedy komunie bedzie mial moj chrzesniak).

Jesli pogoda bylaby ladna to namiocik moze byc - zredukowalo by to troszke koszty wypadu.

Odnośnik do komentarza

w ubiegłym roku w tym czasie było okolo 3st.C dziwnym trafem zima nam sie przesówa, jak tak dalej pójdzie to za pare lat w sierpniu bedziemy mogli lepić bałwany.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...