Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lipiec 2017


michu

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy lato w pełni, trochę szaman szaleje ale co tam.

 

 

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie ma kasy nie ma wpłat :lol: dla Szamana to i pogoda do bani ;) .

Zapowiada że Lipiec ma być mało ciekawy w tematy pogody ci co mają zapalanowane wakacje oj widzę licho ten temat .

Szlak by trafił ostatnio tematy oponowe doczepiły mi sie do d..y .

Mam pytanie do wszystkich naszych kierowników 2,00 czy jest możliwe odkształcenie się opony ( tylnej ) gdy stoi na bocznej stupce miałem zamiar zamieszać olej a tu po odpaleniu :angry: kiedy tylne koło zostało wprawione w ruch normalnie oczy wywaliły mi z orbit :blink: . Ku..a ostatni raz nic się nie działo po święceniu w Bydzi do domu nic a nic nie czułem a by koło dziwnie się zachowywało lub nawet rzucało , to nie jest raczej  łożysko sprawdzałem kilka razy nie wyczuwalny jest żaden luz lub nawet szum jesli można to tak określić skoki opony sa mocno widoczne gołym okiem , powiecmy góra dół .

Dzwoniłem do Stasia jako fachowca w dziedzinie wulkanizacji w mesiu temat oganą wzorowo , może by coś doradził gdzie jest przyczyna tego tematu .

Robert ten za autostrady zaproponował zwalic powietrze  poczekać i na nowo napompować , Robert nic to nie dało .

Dodam że opona jest jeśli chodzi o stan jest super rowki jak i bieżnik super stan :( . Obstawiam że być może poszły włókna <_< w jednym mjejscu kilka sztuk .

Jak powiadają Powałki co myślita ludziska .

Może oponę zdjąć poczekać i na nowo założyć i wyważyć .

P.s.

Wychodzi brak śmigania jak powiada Tatulek .

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witek to, że opona ma rowki to nie wszystko zobacz ile ma lat. Na oponie masz odciśnięty na gorąco znacznik tygodnia i roku. 

Wydaje mi się iż od postoju przez 2 miechy nic normalnej oponie nie powinno się stać. 70% motocykli biegowych nie posiada stopek centralnych. Wszyscy by musieli kupować stojaki albo opony.

Odnośnik do komentarza

Nie chcę straszyć wydatkami, ale coś mi się zdaje, że guma będzie do wymiany.

Pewnie każdy przypadek jest inny, ale podobnie jak Fundi obstawiam , że oponka może być podstarzała i wyzionęła ducha na tej bocznej stopce.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
4 godziny temu, upiór napisał:

Czep się gościu swej rakiety :-P :-D

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
 

A sprawdził czy pająki albo żaby nie zamieszkały w Królu, to może mieć wpływ na eksploatację :).

Odnośnik do komentarza

No teraz to sobie pocienił ogromnie ;-) niech tylko tam znajdę :-P ;-) 

 

P>S>

Tak mnie znerwował że musowo podjechać do gościa .

A niech powie kiedy to był u kolegi rakietom ostatni raz !gunsniech mi tu napisze cienki Bolek :D .

Ostatni to był ten gość co mieszka ciut dalej za wałem autostrady :lol: .

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Witam był kolega w sprawie oponki i stwierdził jako fachowiec , wszystko jest cacy śmigać dalej ;) .

P>S>

Gościu za autostrady upiekło ci się troszku zapracowany jestem ale i tak cię dopadnę .

Mimo wszystko pozdrawiam :) .

 

 

Odnośnik do komentarza

A co to mi tu za oponowo- pająkowe przepychanki ? :D

Małi, to fajosko, że oponka jest OK.

Mój urlop przelatuje w jesiennym nastroju.

Pany, to jest lipiec, czy październik, bo już się gubię.

Tak sobie myślę, żeby spotkać się w jakiś weekend u mnie i pośmigać na rowerach. Jest tutaj piękna ścieżka rowerowa, która prowadzi przez kaszubskie lasy. Moglibyśmy ruszyć ode mnie, strzelić z 50 km i zostać na nocleg w Charzykowach nad jeziorem. Impreza w wersji ekonomicznej / niedrogiej. Czy macie rowery i czy bylibyście chętni na taki weekend ? Koszt za pokój 4 osobowy to 100 zł. Jedzonko u Ani w barze za niewielkie pieniądze. Średnia turystyczna prędkość na rowerze to 15 km/ h. Po drodze kąpiel w jeziorku itp. Na następny dzień możemy wypożyczyć motorówki lub pośmigać po jeziorku kajakami. Co mówita ?

Odnośnik do komentarza

Nie mam ,,rowera" :)

Pomysł fajny,mogę robić jako wóz serwisowy i karetka żeby zbierać tych co płuca wyplują :) 

Odnośnik do komentarza

Siema ludziska pozdrawiam cieplutko :) pogoda do kitu, z jeżdżeniem słabo :( jeszcze mi akumulator padł, cholera mnie bierze z tym moim skuterem.To nie jest to :( robię zdjęcia i sprzedaję. Muszę coś większego jakaś dwugarówka bo ten klekot mnie wykończy :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
18 godzin temu, Bobas napisał:

A co to mi tu za oponowo- pająkowe przepychanki ? :D

Małi, to fajosko, że oponka jest OK.

Mój urlop przelatuje w jesiennym nastroju.

Pany, to jest lipiec, czy październik, bo już się gubię.

Tak sobie myślę, żeby spotkać się w jakiś weekend u mnie i pośmigać na rowerach. Jest tutaj piękna ścieżka rowerowa, która prowadzi przez kaszubskie lasy. Moglibyśmy ruszyć ode mnie, strzelić z 50 km i zostać na nocleg w Charzykowach nad jeziorem. Impreza w wersji ekonomicznej / niedrogiej. Czy macie rowery i czy bylibyście chętni na taki weekend ? Koszt za pokój 4 osobowy to 100 zł. Jedzonko u Ani w barze za niewielkie pieniądze. Średnia turystyczna prędkość na rowerze to 15 km/ h. Po drodze kąpiel w jeziorku itp. Na następny dzień możemy wypożyczyć motorówki lub pośmigać po jeziorku kajakami. Co mówita ?

Chętnie, ale w weekend fabryka i od poniedziałku dopiero urlop...

Odnośnik do komentarza

Na miejscu jest wypożyczalnia rowerów, ale można ten temat odpuścić, bo rzeczywiście potrzebna będzie karetka :D.

Za dwa tygodnie ma być nowa motorówka kabinowa na 4 miejsca do spania.

Wypożyczenie to 500 zł za dobę plus paliwo. Na 4 osoby nie ma tragedii, a frajda super. 

Ta jednak wymaga patentu motorowodnego. Jakby co to mam :D.

Nie wspomniałem, że pozostałe motorówki nie wymagają patentu. Mają moc 9,9 KM. V max 12 km/ h.

Koszt wypożyczenia to 100 zł za godzinę razem z paliwem. Na motorówkę wejdzie do 6 osób. Czyli za 3 h pływania każdy płaci 50 zł. To niedużo biorąc pod uwagę jaka frajdę daje ta zabawa.

Dam znać co i jak, ale myślę, że będzie to za około 3 tygodnie w weekend piątek- niedziela.

Spanie przy samym jeziorze. Warunki turystyczne ze wspólnymi toaletami i prysznicami.

CZY WSTĘPNIE KTOŚ JEST CHĘTNY ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dnia 4.07.2017 o 16:39, Bobas napisał:

Tak sobie myślę, żeby spotkać się w jakiś weekend u mnie i pośmigać na rowerach. Jest tutaj piękna ścieżka rowerowa, która prowadzi przez kaszubskie lasy. Moglibyśmy ruszyć ode mnie, strzelić z 50 km i zostać na nocleg w Charzykowach nad jeziorem. Impreza w wersji ekonomicznej / niedrogiej. Czy macie rowery i czy bylibyście chętni na taki weekend ? Koszt za pokój 4 osobowy to 100 zł. Jedzonko u Ani w barze za niewielkie pieniądze. Średnia turystyczna prędkość na rowerze to 15 km/ h. Po drodze kąpiel w jeziorku itp. Na następny dzień możemy wypożyczyć motorówki lub pośmigać po jeziorku kajakami. Co mówita ?

Słuszny tok myślenia bardzo mi się podoba, podążaj tym tropem :D

Jak już dogracie termin to może przygarniecie  ze dwie dusze prawie za płotu ;) oczywiście o ile można się wprosić.

Rower mam :) 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 godziny temu, Bobas napisał:

Ewka, rozumiem, że wpadasz bez Wrzonia ? :D

Miały być dwie dusze :D!jump.

Z takimi przystojniakami to ja jej samej nie puszczę samej. :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
18 godzin temu, Wrzonio napisał:

Z takimi przystojniakami to ja jej samej nie puszczę samej. :D

No proszę, pierwszy raz słyszę takie wyznanie ze strony Wrzonia  Znalezione obrazy dla zapytania buźki emotikony   

Piękne dzięki za zaproszenie, musicie dać radę zorganizować, ja już planuje urlop  Znalezione obrazy dla zapytania buźki emotikony

Odnośnik do komentarza

Kujawiaki, czy są wstępnie jacyś chętni na takie spotkanie ?

Pytam, bo wszystko tak naprawdę zależy od Waszej frekwencji.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...