Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Głosowanie na maxi-skuter miesiąca - Czerwiec 2017


zbys.ko

1. Swój głos na maxiskuter miesiąca Czerwiec2017 oddaję na:  

110 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Otwieram GŁOSOWANIE na FOTO maxiskuter miesiąca CZERWIEC 2017.

 

Dla przypomnienia:

Celem konkursu na "Skuter miesiąca" jest wybranie zdjęcia które zostanie zamieszczone w corocznym kalendarzu klubowym.
Wątek jest zakładany 15-tego dnia miesiąca z ankietą (opcja - publiczna) po zamknięciu wątku - KANDYDATURY

Szczegóły wątku i głosowania

1. Głosujemy do ostatniego dnia miesiąca
2. W głosowaniu oddajemy jeden głos na jedno zdjęcie. Głos oddany na własne zdjęcie jest nieważny
3. Prowadzący zamyka wątek głosowanie ostatniego dnia miesiąca w godz. 10-24 wpisując ostatniego posta >>ZAMKNIĘCIE WĄTKU<< i robi podsumowanie głosowania.
Jeżeli wątek nie zostanie zamknięty w określonym terminie obowiązek ten przejmie ADMIN.

Laureaci 1. i 2. miejsca konkursu miesiąca, po głosowaniu powinni przekazać oryginał zdjęcia w dużej rozdzielczości pod adres e-mail: fotokonkurs@burgmania.net - w tytule e-mail'a podać: nick, miejsce w konkursie, miesiąc, rok. oraz przechowywać jego oryginał do czasu edycji klubowego kalendarza.

Oto propozycje:

nr 1 - zbys.ko

cx2OTG9.jpg

 

nr 2 - zbys.ko

b2cT1Er.jpg

 

nr 3 - Worlan

uaEqefg.jpg

 

nr 4 - maroch75

p6QXeNV.jpg

 

nr 5 - maroch75

wfm4HKC.jpg

 

nr 6 - maroch75

DAtfwUJ.jpg

 

nr 7 - marycha

dHiTEIi.jpg

 

nr 8 - marycha

D8gGDGg.jpg

 

nr 9 - marycha

2QBv9Ml.jpg

 

nr 10 - przemo honda

Ke4vzGI.jpg

 

nr 11 - wojtek_pl

hozKVpz.jpg

 

nr 12 - syndaren

Mj2oExQ.jpg

 

nr 13 - syndaren

dqW5GLA.jpg

 

nr 14 - czupakabra

9wJGMj1.jpg

 

nr 15 - zucio1

wi9Qzml.jpg

 

nr 16 - zucio1

6Tqybbz.jpg

 

nr 17 - gucio6

sv9YN8M.jpg

 

nr 18 - gucio6

3wWuF3L.jpg

 

nr 19 - gucio6

fKDU0sQ.jpg

 

nr 20 - GadekW

WxHnKmR.jpg

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • zbys.ko

    3

  • DaniL

    2

  • zygmek68

    1

  • brynio

    1

Top użytkownicy w tym temacie

Tyle zdjęć do kalendarza to dawno nie było.  Ale Zdjęcia Worlana - coś w sobie ma.  Nie wiem co w nim takiego, ale się wyróżnia :)

Odnośnik do komentarza

Bo zawsze zadawał sobie trud zrobienia zdjęcia :) ... I wygrywał. A nie tylko rzucił brudny skuter byle jak, fotka zrobiona mizernym telefonem i jeszcze ucięty kadr :lol: ... Niechlujnie i bez pomyślunku. Kto chce przez miesiąc oglądać w ładnym kalendarzu jakiegoś syfa ;) ? Ja nie :D .

PS. Jakość, nie ilość... I nie ma to jak zagłosować na siebie ;) ...

Odnośnik do komentarza

Ciężki wybór w tym miesiącu. Dwaj kandydaci i to w dwóch różnych stylach, czyli statyczne retro Worlana i dynamiczne Czupakabry... Tym razem wybiorę dynamiczne, bo rzadko się pojawiają, a statyczne są co miesiąc.

P.S. Grzesiu niemniej jednak Twoje zdjęcie jest naprawdę super :)

Odnośnik do komentarza

Ode mnie też poleciało :)

Ogólnie przepraszam że tak późno temat powstał :blushing: ale mnie nie było kilka dni, a pisałem w tej sprawie do kogoś z Administracji żeby powstał ten temat, ale jakoś źle trafiłem i Kolega pewnie gdzieś wyjechał, jak każdy i dopiero dziś powstał ten temat. Jakoś mi się udało !OK  Także przepraszam za opóźnienie i proszę o oddawanie głosów :) 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dwa śliczne zdjęcia, które powinny się znaleźć w kalendarzu. Jak dla mnie ex aequo

Nr.3 - Worlan i Nr.14 - czupakabra

 

Klęska urodzaju w tym miesiącu

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
49 minut temu, JuStA napisał:

Ciężki wybór w tym miesiącu. Dwaj kandydaci i to w dwóch różnych stylach, czyli statyczne retro Worlana i dynamiczne Czupakabry... Tym razem wybiorę dynamiczne, bo rzadko się pojawiają, a statyczne są co miesiąc.

P.S. Grzesiu niemniej jednak Twoje zdjęcie jest naprawdę super :)

+ 1 !OK.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...