Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Witaj gościu przechodni -czyli wątek dla wszystkich przejezdnych


Mateo28

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj serdecznie podróżniku drogi

Ten wątek powstaje z uwagi na fakt iż coraz więcej i częściej brać motocyklowej wita w nasze piękne rejony. Abyśmy mogli przyjąć i przywitać należnie chociaż symbolicznym składem, w tym wątku zaznaczajcie swój zamiar/chęć (termin itp) odwiedzenia naszego regionu, pomimo faktu iż niezbyt liczebna z nas grupa, zawsze chętnie powitamy i pointegrujemy się z wszystkimi przejezdnymi, służymy radą gdzie smacznie zjeść, dobrze zatankowac czy porządnie odpocząć ;)

Tym bardziej jeśli przytrafi ci się przygoda smutna (kapeć, awaria czy plagi egipskie) tu śmiało szukaj z nami kontaktu ;)

Do zobaczenia na szlakach naszego pięknego regionu... :)

 

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I fajnie że powstał ten wątek, właśnie się wybieramy w przepiękne tereny Podlasia być może Białoruś, planujemy pobyt przynajmniej tydzień. Będziemy od środy jeżeli pogoda będzie względna na tak długą podróż ew. bez względu na pogodę przyjeżdżamy w czwartek. Miejsce naszego noclegu to Reduty nr. 134 w powiecie bielskim.

Odnośnik do komentarza

Super a macie już jakieś plany na przejażdżki ja niestety pracuje ale może bym gdzieś Was złapał :)

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 godziny temu, putek napisał:

Super a macie już jakieś plany na przejażdżki ja niestety pracuje ale może bym gdzieś Was złapał :)

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Miałem zaplanowane przyjazd na Blues Festiwal w Suwałkach, ale w pracy mam szkolenie w tym terminie i dla tego przyjeżdżamy teraz, Jesteśmy w dwa skuty i trzy osoby, mocno zaplanowana tylko niedziela (Białystok) reszta sponton, mój numer 6zero7 7jeden0 3zero2

 

Odnośnik do komentarza

Cieszę się że post znajduje zastosowanie i zainteresowanie. W regionie Bielska urzeduje kolega "dejon", machnąłem mu pm-a aby próbował z wami nawiązać kontakt. Jeśli jesteście w podlaskim to serdecznie zapraszam do Augustowa i Suwałk. Co prawda ja z dziką rozkoszą będę mógł was przywitać dopiero przy weekendzie z uwagi na obowiązki zawodowe. Jednakże jeśli macie jakieś pytania, śmiało zapraszam, co tylko będę w stanie to z chęcią pomogę. Gorąco pozdrawiam Mateusz (Mateo28)

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

ale Wam fajnie ja niestety muszę do pracy, postaram się złapać Was w pięknych okolicznościach przyrody w sobotę. Pozdrawiam i miłego wypoczynku

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzisiaj bylismy w Saki cerkiew (umwieni z popem), Kleszczele cerkiew i dworzec, po drodze pare cerkwi i cmantarzy, cmentarz zolnierzy Radzieckich  Milejczyce,  sw. Gora Garbarka, cmentarz niebieskich krzyzy w Dubicze Cerkiewne.

Jutro w planie Hajnowka, Siemiatycze i Bialowieza.

Odnośnik do komentarza

Dzięki Mateo nic nie dostałem:(
Tak urzęduje w Bielsku , ale większość w Wawie ale oczywiście jak by coś trzeba było to dawać znać. Jak bym był to z miłą chęcią pojezdzil bym z wami . Ale cóż służba :(
bilety fajnie zaplanowaliscie trasę :) z Białowieży to możecie ruszyć nad zalew Siemianowka jest niedaleko. Zobaczycie największy taki w rejonie i jakaś rybka do zjedzenia. Do Bielska zapraszam macie naprawdę kilka orginalnych w różnym stylu cerkwi .

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
6 godzin temu, dejon napisał:

.....bilety fajnie zaplanowaliscie trasę :) z Białowieży to możecie ruszyć nad zalew Siemianowka jest niedaleko. Zobaczycie największy taki w rejonie i jakaś rybka do zjedzenia. Do Bielska zapraszam macie naprawdę kilka orginalnych w różnym stylu cerkwi.........
 

Aktualnie czekamy na lepsza pogode

Odnośnik do komentarza

Jutro zaczynamy długo odkładany i znacznie skrócony ( mieliśmy zacząć od Białowieży ale jak to bywa nie wyszło) wyjazd. W towarzystwie Mańka startujemy z Józefowa k/Warszawy nad jezioro Serwy do miejscowości o tej samej nazwie na pole namiotowe Krasnal.( Na jagodzianki w Augustowie chyba jeszcze za wcześnie.)  We wtorek jedziemy chyba najlepszą suwalską drogą 651. Po drodze Smolniki, Cisowa Góra,Trójstyk Granic,Stańczyki,Gołdap,Węgorzewo, słynny kebab w Giżycku, nocleg Camping Echo nad jeziorem Niegocin .Środa to Gierłoż, Kętrzyn, Święta Lipka, Reszel, Ryn, lub powrót do domu.Czwartek pogodowo zapowiada się kiepsko. Jeśli ktoś ma ochotę na sandacza w naszym towarzystwie zapraszany do  Baru Krasnal. Jakby co 502-212-430. Podlasie, Szczecin, Warszawa - może się uda.

Odnośnik do komentarza

Witajcie bracia burgmaniacy Trasa która obraliscie napełni kieszeń doznań pięknem krajobrazu po same brzegi. Z chęcią bym was w okolicy złapał aczkolwiek niestety praca kierowcy niestety nie pozwala mi w obecnej chwili na takie rarytasy. Niemniej jednak jeżeli jedziecie w stronę góry Cisowej i Smolnik polecam w Jeleniewie skręcić w prawo by zatrzymać się na odrobinę rozkoszy dla podniebienia w restauracji pod Jelonkiem, gdzie skosztujecie niecodziennych dla was cudów kuchni regionalnej, a nie które nawet kupicie w opcji "na wynos" (regionalne ciasta, lokalny specjał- sery podpuszczkowe, czy własnej produkcji podpiwek -[mało tego że sami pędzą ten podpiwek to i mieszankę do niego też sami robią -w sensie nic "z paczka" wszystko własnej roboty]).

No a będąc w okolicy Jeleniewa grzech nie zajrzeć do Turtula (malownicze ruiny średniowiecznego młyna wodnego). A ponadto jadąc na trojstyk w miejscowości Rowele (jadąc od strony rutki tartak po lewej stronie 150m od drogi) macie jeden z najbardziej urokliwych punktów widokowych (panorama z wieży przy dobrej pogodzie powala najtwardszych). Miłego śmigania i wypoczynku życzę. Pozdrawiam Mateusz

 

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Zgodnie z planem jesteśmy na Serwach. W Krasnalu zabrakło kartaczy więc będzie Jelonek. Zahaczymy też o Rower i Turtule. Pozdrawiamy Mariusz i Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...