Skocz do zawartości
Forum Burgmania

SYM - co dalej z tą firmą w Polsce?


benski

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś coś słyszał jak się mają sprawy z SYM Polska? Na ich oficjalnym profilu na FB wpisy z roku 2016.... Dystrybutor odpuścił czy co?

To całkiem fajne sprzęty są przecież.

Odnośnik do komentarza

Dystrybutor polski zrezygnował z rynku z końcem 2016r. , więc nowego skutera SYM w Polsce na chwile obecną nie dostaniesz.

Aczkolwiek jest dystrybutor części na stronie www.sym.pl i działa ponoć sprawnie będąc przy tym kontaktowym i kompetentnym człowiekiem.

Co do samych skuterów marki Sym to uważam je za bardzo dobrze wykonane, choć jeszcze rok dwa lata temu ceny były bardziej konkurencyjne to obecnie przynajmniej te sprzedawane na zachodzie zrównują się z innymi bardziej znanymi markami.

W kuluarach są być może jakieś negocjacje było kilka grup zainteresowanych przejęciem Syma na rynek polski, ale jak na razie nowego dystrybutora nie widać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli zaś chodzi o południe, to możemy skorzystać z czeskich serwisów. Poniżej mapka z oficjalnej strony SYM Czechy.59404819094aa_mapkazserwisami.thumb.png.7f73a55f896a4ca4a39f289671a74b70.png 

Jak widać sieć jest baaardzo gęsta.

Ponadto, jak już pisałem w dziale 125-tek, firma Geronimo z Rędzin pod Częstochową wydaje się być sprawnym serwisem godnym polecenia. Osobiście zamówiłem kluczyk oryginalny, dotarł na drugi dzień. Wchodząc na stronę www.sym.pl mamy informację, że firma jest oficjalnym importerem i dystrybutorem części. Po kliknięciu na ofertę skuterów, następuje przekierowanie na stronę www.kup-skuter.pl gdzie jest info, że mają autoryzację kilku producentów ale żadnych konkretów.

Co do samej marki SYM, że to fajne skutery są: 

 

 

Odnośnik do komentarza

No szkoda. Miałem SYMa Joymax 250i i uważałem go za bardzo dobry maxi. Szkoda. Ale przyroda nie lubi próżni więc kto wie....

We Francji na SYM oferuje 5 lat gwarancji lub 100 kkm. To świadczy chyba o tym, że Tajwańczycy wiedzą co robią.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...