Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Darmowe profesjonalne zdjęcia naszych skuterów - Warszawa


brynio

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystając z okazji - nie wiem czy dział odpowiedni czy to się powinno znaleźć w "ogłoszeniach" a może "regionalnych"....nie wiem i z góry przepraszam, więc jak admin uzna za przegięcie to proszę o przeniesienie lub usunięcie - do rzeczy, zajmuję się między innymi fotografią produktową a w tym motoryzacyjną, jeśli ktoś z Warszawy chciałby "profesjonalne" zdjęcia swojego "pupila" (i tu mam na myśli motocykl, żeby się źle nie kojarzyło) to proszę o kontakt. Mówimy oczywiście o darmowych fotkach :) Zdjęcia zawsze się przydadzą jak nie do albumu to do ogłoszenia o sprzedaży :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bardzo chętnie skorzystam. Może być sesja solo, grupowa, ganz egal. Chociaż mam pewną koncepcję - do dogadania.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ArturSYM napisał:

Też kiedyś siedziałem w fotografii moto :)

Fotografia motoryzacyjna to tylko mały ułamek (w sensie okazjonalnie) tego co robię :) 

Niestety nie mogę, bo obliguje mnie do tego umowa o prawach autorskich. Ja wiem, ja jestem autorem, ale jeśli klient sobie nie życzy to sam rozumiesz :) Jeśli jakiś Burgmaniak zgodzi się na sesję a potem na publikację, to wrzucę oczywiście, ewentualnie sam to zrobi :) 

 

4 godziny temu, pgizi napisał:

Bardzo chętnie skorzystam. Może być sesja solo, grupowa, ganz egal. Chociaż mam pewną koncepcję - do dogadania.

Odezwij się na priv i dogadamy szczegóły

Odnośnik do komentarza

Ponieważ jest zainteresowanie i pada sporo pytań, odpowiem może od razu tutaj na kilka z nich.

Czasowo mogę głównie w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godzinach kiedy normalnie ludzie pracują czyli od 10-15. Weekendy raczej rzadko, ale również nie wykluczam całkowicie.

Sesje nocne również wchodzą w grę, ale jeśli zdjęcia mają być jako załącznik do ogłoszenia o sprzedaży to odradzam taką formę :)

Miejsce dowolne, do wyboru, ja postaram się dostosować. Przy wyborze miejsca pamiętajcie, że ja poruszam się tylko samochodem, więc nie wszędzie wjadę czy dojadę :) Preferowane dzielnice to Białołęka, Praga, Bielany, Żoliborz, Legionowo czy Jabłonna...w sumie prawa strona Wisły.

Co do ilości zdjęć to reguły nie ma, ile zrobimy tyle będzie, może być 20 może 50. Wszystkie dostajecie obrobione. 

Na życzenie spisujemy umowę dla fotografii na zasadach TFP - czyli krótko mówiąc na niekomercyjne wykorzystywanie fotografii.

Jak macie jakieś pytania to proponuję zadawać na ogólnym forum, nie będę się musiał powtarzać :)

Odnośnik do komentarza

A jakim sprzętem robisz te foty jeśli to nie tajemnica czy też mozesz aparatem właściciela skutera pokazać jak to ma być zrobione profesjonalnie

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Dnia 5.09.2017 o 00:31, kordziuk napisał:

A jakim sprzętem robisz te foty jeśli to nie tajemnica czy też mozesz aparatem właściciela skutera pokazać jak to ma być zrobione profesjonalnie emoji16.png
 

Tajemnicą dobrego zdjęcia nie jest aparat tylko obiektyw :)

To szkło właśnie nadaje klimat zdjęciu. Osobiście robię szkłami manualnymi np Takumarem, Orestorem...

Nawet marną lustrzanką z dobrym obiektywem zrobisz dobre fotki, ale tak jak mówię, podstawa to szkło.

Jeśli masz kompakt to raczej rewelacji się nie spodziewaj. Oczywiście sama ekspozycja, otoczenie, dodatki też są ważne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...