Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Augustowskie moto noce 2017


Mateo28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie Brać motocyklową, obecnym na Burgmanii nadmieniałem temat aczkolwiek wiem że wielu na Burgmanię nie dotarło stąd tez zakładam temat, może troszkę późno, ale liczyłem na to że może ktoś oprócz mnie się "wyłamie" i wyrwie się do rozpoczęcia temu. Można było taką tendencję przewidzieć, niemniej jednak do rzeczy...

Z uwagi na fakt iż w północnej części regionu odbywa się DUŻA impreza motocyklowa, szkoda omijać jest taką okazję do wspólnego kulanka i ewentualnej aktywności. Pełne info na temat imprezy można znaleźć pod niżej podanym linkiem:
http://augustowskiemotonoce.pl/
Wrzucam również plan imprezy na sobotę, co za tym idzie moje pytanie: Czy ktoś reflektuje na wypad i wspólne przekulanie się??

Wstępny propozycja: Jesli ciekawość i chęć udziału w imprezie wykażą burgmaniacy z Białegostoku proponuję spotkanie w Grajewie, następnie przekulanie się do Ełku i ewentualne spotkanie z maniakami grupy W-M i zwerbowanie ich na wypad do Augustowa, jakieś szybkie jadło zgodnie z tradycją Ełku, w smętku nad jeziorem alternatywnie jakaś kawka i ciacho i wyskok do Augustowa tak by być tam na godz 16:00.

Jeśli ktoś ma jakiś ciekawszy pomysł na organizację tego dnia, zapraszam do aktywności, plan zawsze można co nieco dostosować.

AMN2017.jpg

Odnośnik do komentarza

Standardowo swoją obecnością nie zawiedli jedynie Putek i Roman... Impreza GRUBA I GŁOŚNA, co panowie obecni potwierdzą, parada na poziomie PRO!! Głośno, grubo i efektywnie tyle w bardzo lakonicznej wersji można powiedzieć o Augustowskich Motonocach. Setki najróżniejszych motocykli z Polski i nie tylko ( Litwa, Rosja, Białoruś i jeszcze kilka ciekawych by się wypatrzyło gdyby tak wszystkie blachy obejrzeć). 45-cio minutowy przejazd ulicami Augustowa i człowiek zaczyna dochodzić do wniosku że nasza parada na burgmanii była cicha i grzeczna Jak co roku paradę rozpoczęła defilada trajek z prezydentem miasta Augustowa w asyście policji, następnie platforma z kapelą rockową na pokładzie a następnie cała masa motocykli maści i typu wszelakiego, z resztą co tu dużo pisać, poniższy link przedstawia film który ukaże więcej niż tysiąc słów

 

Ponadto jak co roku organizatorzy zapewnili atrakcje typu pokazy taneczne które wyjątkowo przypadły do gustu Romanowi (Roman mam nadzieję że tu się na mnie nie pogniewasz) przelot zakończyliśmy szybką przekąską lodową produkcji Augustowskiej po czym Putek wyruszył w sprint w kierunku domu, co by mecz w zaciszu domowym obejrzeć a my starym zwyczajem po drodze do domu posililismy się grubszym jadłem Wszyscy Ci którzy pomineli po raz kolejny Augustowska imprezę niech żałują a Darek i Roman mogą potwierdzić że jest czego żałować 7f74623a7e5a21059c46199a8a54ef12.jpg0423e3cf6f4dc6b9a7e18c7e36bc7e48.jpg33d764a852db6479f9e03a818342799e.jpg

A i byłbym zapomniał o najważniejszym my w pogotowiu przed ruszeniem w paradowym szyku dfc7f1d4e9accaa22f6a509691e94290.jpg

c82a0dac55646fb6c90c0fe17f874fd2.jpg

 

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...