Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Mierzeja Wiślana 2017 r.


siemik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • subaru gtb320

    10

  • Pan rypak

    9

  • pazdzioch

    6

  • siemik

    5

  • Klubowicze

Witam wszystkich :) 

Pamiętacie akcję której pomysłodawcą i wykonawcą był subaru gtb320 ( sprzedaż nalepek na szczytny cel z widokiem Mierzei Wiślanej). Zebrane pieniądze przeznaczone były na wsparcie Jordana i Karolinki którym 06.10.2017 roku urodził się syn Mateusz. Wczoraj otrzymałam właśnie zielone światło od rodziców i przekazałam im puszkę. Michał i Karolinka nie kryli wzruszenia i radości z otrzymanego prezentu. Karolinka otworzyła puszkę w której znalazło się ponad 800 złotych :D

Wszystkim tym, którzy dołożyli swoją cegiełkę serdecznie dziękujemy. Jesteście Wielcy !OK

 

20171104_001.jpg.73a1f4a50df659cbfd93298428e39a6e.jpg

20171104_.jpg.1971b22b460c0507579aa2c26956c402.jpg

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witamy wszystkich

Była u nas Ewa w odwiedzinach jak napisała i przekazała nam puszkę którą założył Subaru. Zostaliśmy mile zaskoczeni że zrobiliście taką akcję. Po otwarciu przeliczyliśmy przy Ewie zebrane przez Was pieniądze. Zebrana kwota to 888 zł i 5 gr. Bardzo dziękujemy i na pewno  dziękuje Mateusz bo pójdzie to na pieluszki zgodnie z napisem na puszce :D:D  i inne potrzebne rzeczy które byśmy musieli kupić. Jeszcze raz chcieliśmy wszystkim podziękować za super zaskakującą akcję.
Do zobaczenia na BURGMANI z większym Mateuszem
P. S. Najbardziej podoba mi się puszka :)

20171104_203329.jpg

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich .Krótkie podsumowanie ''pampersa''

W weekend puszka za sprawą Ewy dotarła do najmłodszego Burgmaniaka (chyba że o czymś nie wiem) :D jak już za pewne wiecie.

Spotkanie Bieszczadzkie 2017                                     - 116zł 1 gr   :D

Majówka Świnoujście 2017r                                          - 211zł 98gr :D

Mierzeja Wiślana     2017r                - reszta  która była w puszce   :D

Przede wszystkim chciałem podziękować 

Rypakowi (Rafał) za inspiracje z przed lat który biegał z plastikowym kubkiem i robił zbiórkę z czego wyszła SZLACHETNA PACZKA.:o

Pgizi (Paweł)  który przekazał temat Sławkowi z Bieszczad do Świnoujścia  (słoik po ogórkach):D

Campto  (Sławek) który pociągnął  zbiórke dalej z Majówki na Mierzeje   ( ??? ):D

I oczywiscie :wub:

Ewik (Ewa) która swoim wdziękiem osobistym i WIELKĄ siłą przebicia zrobiła całą resztę włącznie z dostarczeniem puszki :D:):)

:)Całej reszcie którzy dołożyli cegiełke :P

P.S

Niech młody robi  w pieluszki z  Burgmani ( przynajmniej przez jakiś czas) :D:D:D

Naklejeczke dostanie na 14 zlocie na wózek .(chyba że Karolina zrobi nam niespodzianke) 

:)Zajebiście że człowiek jest w takiej  grupie zakręconych  .:wub: 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, subaru gtb320 napisał:

Witam wszystkich .Krótkie podsumowanie ''pampersa''

W weekend puszka za sprawą Ewy dotarła do najmłodszego Burgmaniaka (chyba że o czymś nie wiem) :D jak już za pewne wiecie.

Spotkanie Bieszczadzkie 2017                                     - 116zł 1 gr   :D

Majówka Świnoujście 2017r                                          - 211zł 98gr :D

Mierzeja Wiślana     2017r                - reszta  która była w puszce   :D

Przede wszystkim chciałem podziękować 

Rypakowi (Rafał) za inspiracje z przed lat który biegał z plastikowym kubkiem i robił zbiórkę z czego wyszła SZLACHETNA PACZKA.:o

Pgizi (Paweł)  który przekazał temat Sławkowi z Bieszczad do Świnoujścia  (słoik po ogórkach):D

Campto  (Sławek) który pociągnął  zbiórke dalej z Majówki na Mierzeje   ( ??? ):D

I oczywiscie :wub:

Ewik (Ewa) która swoim wdziękiem osobistym i WIELKĄ siłą przebicia zrobiła całą resztę włącznie z dostarczeniem puszki :D:):)

:)Całej reszcie którzy dołożyli cegiełke :P

P.S

Niech młody robi  w pieluszki z  Burgmani ( przynajmniej przez jakiś czas) :D:D:D

Naklejeczke dostanie na 14 zlocie na wózek .(chyba że Karolina zrobi nam niespodzianke) 

:)Zajebiście że człowiek jest w takiej  grupie zakręconych  .:wub: 

 

 

 

Miłe podsumowanie Spotkania Burgmaniaków...

Brawo Wy...Burgmania 500+

Dzięki Subaru za pomysł zbiórki i jej uczestnikom Paweł ,Sławek ,Ewa i wszyscy wspomagacze ....

Może jest wśród Nas jakiś talent ''Adam Słodowy'' i zrobi cudny wózek dla Mateusza?...Jeśli tak to niech się zgłosi i ustali budżet ,do którego osobiście się dołożę licząc również na wasze wpłaty:) Jeśli nie to może Nasze wpłaty na kolejnym zlocie pomogą zakupić idealny wózek Burgmaniaka Mateusza?

Ps,pozostały mi jeszcze okolicznościowe naklejki z Mierzei. Jeśli ktoś przegapił zrzutkę do puszki to może liczyć na trzy naklejki ,które mi pozostały.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...