Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wycieczki


Majeranek

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie a te spontany to mogą być zarobione z takim minalnym wyprzedzeniem bo ja zawsze jestem chętny ale PRACA ......????

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pewnie że tak a nawet wskazane,ale z reguły na każdy week jest coś zaplanowane.....Się mi zrymowalo

Masz jakieś propozycje wypadu pisz śmiało wcześniej z datą .Ważne żeby to był weekend i jakieś atrakcje przy okazji A nie tylko jazda.

Na tą Niedzielę chyba nic nie jest zaplanowane .....może byłby ktoś chętny na jakiś wypadzik ?

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, przemo honda napisał:

spontan wypad w;lasnie zaproponowalem w  temacie  SPONTAN WYPAD 

Zaglądaj w ostatnie posty tego przypiętego tematu:

 

Odnośnik do komentarza
On 4.06.2017 at 6:35 PM, przemo honda said:

Zapraszam na  wycieczke  prowadzoną przeze mnie na najbliższą sobotę  to jest 10 czerwca , pojedziemy najpierw na pólnoc od Poznania , by potem skręcic na zachód w okolice Miedzychodu, szacowany  dystans do przejechania  200 km. Czekam na zgłoszenia i propozycje  godzin zbiórki : rondo Obornickie w Poznaniu.

Ta  wycieczka  jakos do spontanicznych wycieczek moze by sie nadawala  ale skoro juz jest  zapalowana trasa  i aktrakcje to cięzko to uznać za cos spontanicznego.   :)    :)      :)

Dwa pytanka:
1. może być niedziela 11.06?
2. o której godzinie w sobotę?
Przewidują opady na sobotę a w niedzielę ma być słonecznie.

Odnośnik do komentarza

Kochani. A ja nadal bym się upierał by ten temat umarł.

A to dlatego, że mimo wszystko dubluje ten temat: >> klik: spontan wypad <<

Proponuję aby konkretne wycieczki z konkretną datą organizowane z dużym wyprzedzeniem dodawać w osobnych tematach i tak jak się umawialiśmy na jednym z zebrań, z nazwą i obowiązkowo z datą wyjazdu.

Zwykłe krótkie wypady jednodniowe, planowane na kilka dni  dzień przed, a nawet w ten sam dzień są jednak wyjazdami SPONTANICZNYMI i właśnie do takich wyjazdów założony został temat z wklejonego linku powyżej.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...