Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Szlachetna Paczka od Burgmaniaków 2017


MISIEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
Sporo wpłat wpłynęło. Damy radę... A co zostanie to będzie na VI edycję. 

Michał, kasa jest policzalna, po prostu pytam ile jeszcze potrzeba, aby domknąć te korepetycje.

Z autopsji wiem, że czasami ludzi to dodatkowo motywuje do wpłat.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Piootr napisał:

Michał, kasa jest policzalna, po prostu pytam ile jeszcze potrzeba, aby domknąć te korepetycje.

Z autopsji wiem, że czasami ludzi to dodatkowo motywuje do wpłat.

Napisałem już, że już powinniśmy dać radę, ale to nie oznacza, że konto do wpłat zamykam lub nie czekam na kolejne wpłaty. 

Wczoraj brakowało na wszystko ok. 600 zł. Dzisiaj już ze 200, postaramy się jeszcze zejść ze wstępnie policzonych wydatków, ale nie kosztem zmniejszania ilości czy jakości towaru, może uda się wyciągnąć od sprzedawców jeszcze rabaty. 

Przyznam, że lepiej mieć w nadwyżce kilkaset złotych niż pod koniec zakupów z czegoś zrezygnować. 

Kochani: będę czekać na wpłaty aż do czasu gdy na XIV Zlocie Burgmanii nasza grupa przekaże "skarbonkę" następnej grupie. I dopiero wtedy zamknę konto.! 

Sprawy powinniśmy dopiąć, ale im więcej wpłat tym np. więcej lekcji wykupimy. Im więcej wpłat tym więcej przekażę naszym następcom. 

Zdecydowaliśmy iść na 100 % pokrycia wymienionych potrzeb, tak by żadna nie została nie rozwiązana, tak by żadna potrzeba nie musiała przejść na następne lata.! 

"Duszę" o kasę ponieważ właśnie taka m.in. jest moja rola. Nie proszę o wielkie wpłaty (ale przyznam, że Grupa Wielkopolska mnie wczoraj pozytywnie zaskoczyła) proszę/prosiłem o wpłaty miedziaka "piątaka"... Niby niewiele, ale... w grupie jest siła.! Burgmaniacy: jest nas wielu... 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panowie cieszymy się, że jesteście tak bardzo zaangażowani w Szlachetną Paczke w tym roku. Bo bardzo dobrze jest pomagać. Dla przypomnienia:

 

 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, SzymonSeptic napisał:

A krąży taka opinia ,że my Poznaniacy tacy skąpi :) 

E tam skąpi :) jesteście po prostu sknerusy :D  taki żart.  Mieszkałem przez kilka lat w Puszczykowie i mnie prostowana że Wy po prostu jesteście gospodarni. :clapping:

Na pochwały przyjdzie jeszcze czas, ale akcja super. :clap:

Odnośnik do komentarza

Bardzo dziękuję wszystkim za odzew i za wpłaty. 

W dniu wczorajszym odbyło się spotkanie robocze ekipy Wielkopolskiej Szlachetnej Paczki Burgmanii, na które zaprosiliśmy Kasię i Michała - wontariuszy, opiekunów naszych rodzin. 

Pierwsze zakupy rozdzielone... Prócz zakupów są też inne problemy np. pomoc prawna, naprawa łóżka, wymiana zaworu do pralki, itp... DAMY RADĘ że wszystkim! 

Odnośnik do komentarza

Czas na kolejne podsumowanie za miesiąc LISTOPAD:

Stan skarbonki na dzień 01/12/2017 godz.20:15 według konta to:  10950 zł

(tak naprawdę to już tylko 4375,78, bo już sporo wydaliśmy na zakupy, ale na rozliczenie przyjdzie jeszcze czas...)

Kolejne duże zakupy jutro !

 

Dziękuję za dotychczasowe wpłaty. Przede wszystkim za gromki odzew na dodatkowe wpłaty na korepetycje z matematyki dla dziewczyki.

Dzięki Wam wszystkim spełniamy w tym roku 100% potrzeb.

Zakupy to nie wszystko, trzeba też zakasać rękawy i co nieco wymienić.. naprawić... - ale to już nasza w tym rola.

 

Wpłaty według kolejności na koncie: kwota - tytuł: nick lub Szlachetna Paczka (jeśli ktoś chciał być anonimowy):

Szlachetna Paczka - 50,-

Antek771 - 50,-

MISIEK - 25,86-

szczolkin - 10,-

Szlachetna Paczka - 15,-

SlawoyAMD - 30,-

Szlachetna Paczka - 50,-

subaru - 32,68-

pietror - 30,-

Dywelj - 40,-

TERMI_N - 50,-

DZIADZIA -50,-

kerik - 50,-

Szlachetna Paczka - 100,-

SzymonSeptic - 51,27-

Szlachetna Paczka - korepetycje z matmy - 100,-

Szlachetna Paczka - 30,-

Szlachetna Paczka - 100,-

Szlachetna Paczka - 20, -

MISIEK - 11,05-

KRIIS02 - 50, -

Stefanecmac - 20,-

EndriuBis - 20,-

zicoo63 - 100,-

VIRUS - 50,-

Szlachetna Paczka - 200,- (wpłata z propzycją kupna vouchera do kina) 

Forestq- 50,-

PAN Rypak - 100,-

Eugeniusz Siemiątkowski - 100,-

WD40 - 30,-

 

Odświeżam tą wiadomością temat i przypominam chętnym do pomocy w tym szlachetnym celu:  nie zapomnijcie dorzucić i w tym miesiącu cegiełki !

Cały czas zbierajmy...

!gora

Miło mi jest już poinformować, że zbieramy prawdopodobnie już na przyszły rok. Jaka to będzie kwota do przekazania jeszcze nie wiemy dokładnie bo przed nami jeszcze sporo zakupów.

Konto zostanie zamknięte dopiero przy przekazaniu Szlachetnej Paczki od Burgmaniaków kolejnej ekipie.

 

Aktualny stan skarbonki zawsze w pierwszym poście tego tematu:  >> KLIK <<

Odnośnik do komentarza

Pieniądze to nie wszystko... Szlachetna Paczka to nie tylko zakupy... Czasami trzeba też zakasać rękawy.! 

Dzisiaj jestem od 8:30 na nogach. W planie była naprawa łóżka 9 letniej Weroniki. Pękła pokrywa od schowka na pościel... Jak tu spać na takiej dziurze.? 

Zakup sklejki z przycięciem w Castoramie... byłem pierwszym klientem. Ale już niedługo w niedzielę nic nie kupimy... Noooo, ale to nie o tym chciałem napisać. Sklejkę ładnie oszlifowałem i obiłem płótnem. Szybka wizyta u Pani Anety i Weroniki i łóżko naprawione.!

 

PicsArt_12-03-01.30.57.jpg

PicsArt_12-03-01.28.43.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 godzinę temu, MISIEK napisał:

Podziękowania od Weroniki za pomoc i wspólne zakupy:

Pięknie B)

Misiek odwaliłeś kawał dobrej roboty ,szacunek za poświęcenie.....

Tak swoją droga jak widzę jakie masz zdolności manualne .....chciałbym zmodernizować kanapę w skucie ;) 

Odnośnik do komentarza

Magazyn powoli się zapełnia (poza towarem na zdjęciach doszły jeszcze: pralka, mikrofala, odkurzacz z zapasem worków...)

W tygodniu wizyta w sprawie sprawdzenia instalacji do pralki, wymiana zaworu, montaż syfonu itp)

W piątek pakowanie, a w sobotę dzielimy się na dwie grupy i odwiedzamy z wolontariuszami i z prezentami nasze rodziny !

 

DSC_0082.JPG

DSC_0084.JPG

DSC_0086.JPG

DSC_0087.JPG

DSC_1581.JPG

DSC_1582.JPG

DSC_1598.JPG

DSC_0080.JPG

Odnośnik do komentarza

Wybaczcie, że nic nie piszę ale właśnie jesteśmy w fazie finałowej... Jest co robić.! 

 

Wszystko mamy kupione... Pula została wykorzystana. Ale to wcale nie oznacza, że konto do wpłat jest zamknięte, wcale nie oznacza, że nie musimy już zbierać na ten szlachetny cel.

Dlatego bardzo dziękuję za kolejne wpłaty nawet te mniejsze, tym bardziej że są od Burgmaniaków, którzy pamiętają o wpłatę w każdym miesiącu piękny gest.! W imieniu rodzin Szlachetnej Paczki, tegorocznych i przyszłorocznych - Bardzo Dziękuję.! 

Od dnia dzisiejszego więc zbieramy już na kolejną VI edycję Szlachetnej Paczki Burgmanii. 

 

Dzisiaj pakujemy prezenty - a jutro... Jutro wielki finał, najpiękniejszy dzień w całej tej akcji.  Podzieleni na dwie grupy jedziemy do naszych rodzin by osobiście wręczyć prezenty. 

Czekajcie cierpliwie na fotorelacje i podsumowanie. 

 

 

Dodano 23:04:

Na razie tylko jedna fota... I idę spać... !yawn

 

IMG_2594.JPG

Odnośnik do komentarza

Wychodzę pierwszy przed szereg z małą relacją i zarazem zachętą.

Pamiętajcie puszka czeka, jest pojemna, a każda złotówka już od teraz na kolejną edycję w roku 2018.

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Brawo Burgmaniacy ,bardzo się cieszę ,że mogłem wziąść udział w takiej szlachetnej akcji.....

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj podczas wręczenia Szlachetnej Paczki pani Zofii z łzami w oczach dziękując Nam wszystkim za pomoc powiedziała : „ Wiem że jeździcie na motocyklach i moim największym marzeniem jest żebyście zabrali mnie kiedyś na przejażdżkę „. 

Oczywiście te marzenie też damy radę zrealizować :D

Dziękuje Wam wszystkim że mogłem w tym uczestniczyć : radość pani Zofii i pomoc rodziny Burgmani - bezcenna. 

Pozdrawiam Was wszystkich jesteście THE BEST !

36E532DA-BDFF-4443-B82F-11051E759A87.jpeg

Odnośnik do komentarza

Nie napisałem jeszcze podsumowania, ponieważ to jeszcze nie koniec... Jeszcze do wieczora u mnie trwały pracę dodatkowe. 

Dzisiaj jeszcze dalsza część akcji. Akcja "biurko" - okazało się, że nie ma na czym postawić laptopa... Jeszcze dzisiaj próba uruchomienia internetu. Więc działamy dalej. 

Relacja i podsumowanie wieczorem, a na razie kilka zdjęć z dnia wczorajszego. 

DSC_1622.JPG

DSC_1634.JPG

DSC_1630.JPG

DSC_1627.JPG

DSC_1612.JPG

DSC_1616.JPG

DSC_1619.JPG

DSC_1642.JPG

DSC_1637.JPG

DSC_1649.JPG

 

cdn... 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...