Skocz do zawartości
Forum Burgmania

XI Jesienne Spotkanie Bieszczadzkie Ustrzyki Dolne 2017


pilot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pilot

    14

  • pgizi

    10

  • arturo-bb

    8

  • mkapilkr

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

pilot

Opublikowane grafiki

My z Natalią również dziękujemy za wspólnie spędzony czas (tu i tam) było mega fajnie zresztą jak co rok.

Pozdrowienia dla wszystkich uczestników biesiadowania i oczywiście Pilotowi za organizacje kolejnego spotkania.:D 

P.s

Pawłowi pgizi za pomoc w kolejnych działaniachB)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Po spokojnej i bezstresowej podróży z WAW - kiem, z przerwą na zupkę gulaszowa, z przerwą na kawę u Mario w Jaworznie o 21 w domu. Jak zawsze w Bieszczadach towarzystwo dopisało , dzięki Pilotowi za ogarniecie tematu żeby inni mogli się bawić. 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No to i my dotarlismy do domu
W tym roku trochę nam się pobyt wydluźył ku naszej radości
Impreza bardzo udana (jak zawsze ) pogoda dopisała i jazdy nie brakowało
Nocne burgmaniakow rozmowy (i tańce ) przy ognisku to już tradycja która na stałe weszła w kanon spotkań bieszczadzkich o saunie nie będę wspominał
Teraz zostały już tylko wspomnienia i oczekiwanie na kolejne Bieszczadzkie Spotkanie.
Pilot dałeś radę!
P.S
Marku przepraszam za ucieczkę bez pożegnania ale Ściemniacz mówił , że strasznie się rozczulasz jak odjeżdżają ostatni goście .
Wiec dbając o Twoje zdrowie wolałem Ci zaoszczędzić dodatkowych emocji



niech lato trwa przez okrągły rok

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Artur z Ewą z Zabrza też już dotarli do domu, uffff :D

Serdecznie dziękują Pilotowi i ekipie za ciepłe przyjęcie i troskę,

Już planują przyszłoroczny przyjazd :P 

 buziaki 

 

Odnośnik do komentarza

Ja też dziękuje wszystkim za miłą atmosferę. Pogoda fajnie dopisała 
Wszyscy przemili częstowali nalewkami DZIĘKUJE (szkoda tylko że pić nie mogę takich trunków bo by jutro nie POJECHAŁ)
Przejazdy po pętlach fajne  - Raz  Sobota super szybkie 
Pilot fajnie że ci się chce 
Pozdrawiam wszystkich i do następnego roku

P_20170909_145351.jpg

P_20170909_174159.jpg

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Pilocie za organizację XI JSB jak zawsze perfekcyjnej, a wszystkim pozostałym uczestnikom za obecność. Także za cierpliwe znoszenie mojej osoby oraz nędznych umiejętności powożenia hondzi blondzi. Do zobaczenia w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Podobno lepiej późno niż wcale... Wybaczcie, że tak długo ale byłem trochę wyłączony.
Długo się wybierałem w Bieszczady i w końcu się udało - warto było :) Gęba mi się śmieje do tej pory! Pojeździłem, popatrzyłem, pogadałem, popiłem i pojadłem, polatałem, trochę się wystraszyłem (Zakręt Bargacza na Bezmiechowej), łatałem sprzęt na trytytki - czego trzeba więcej? Zapewne wrócę tam jeszcze.
Pilot wie co robi i zapewnia sprawną organizację oraz zaopatrzenie ;) a trzeba tu też wspomnieć o pomocnikach, np. Hani, i pozostałych uczestnikach imprezy, którym bardzo dziękuję za towarzystwo.
Niebawem postaram się wyprodukować jakiś wspominkowy filmik.
Było zaje! Dzięki.
p.s.:
Specjalne podziękowania dla Kowala (już on wie za co).
 

panorama_Fotor.jpg

Odnośnik do komentarza

Bieszczady 2017 są już tylko wspomnieniem. Miło było was znowu zobaczyć i spędzić czas. Jak zwykle było dużo rozmów zarówno przy ognisku jak i saunie. Przejechaliśmy wspólnie trochę kilometrów podziwiając uroki Bieszczad. Szkoda że czas tam tak szybko mija bo chciało by się aby tam jednak się on  zatrzymał. Przeprasza was za moją niedyspozycje ( wszystko wina Miga :P) ale myślę że Tony godnie mnie zastępował bo jak zwykle można na nim polegać. Czy uda się w przyszły roku znowu spotkać pokaże czas chodź już dzisiaj miłośnicy Bieszczad już planują w przyszły rok. 

Jeszcze raz wszystkim dziękuję za uczestnictwo i pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Paweł a gdzie ty schowales nogi w tym szybowcu. Melodia trafiona na super , coś jest w tych Bieszczadach że potrafią zaczarować. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Lekko nie było z giczołami :) zresztą widać jak mi ponad krawędź szyby wystają.

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Tak apropo Bieszczad dobre spanie miałem w Orelcu k.Polańczyka w razie co zapodaję p. Dobrowolski 608 132 985 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No skoro ktoś odkopał temat to może pojawi się jakieś info o tegorocznym spotkaniu ?

Marek  plissssssssssssssss !V

Odnośnik do komentarza

Co ja mogę wam powiedzieć ? Już na Mierzei był wstępnie ustalony termin gdyż zgłosiło się kilka osób które wyraziło chęć przyjazdu na JSB w Bieszczady. Czy dojadą to się okaże ale w tym roku Bieszczady są planowanie 13-16.09.2018. Oczywiście jak co roku kto będzie chętny to może przyjechać wcześniej i odpocząć w Bieszczadach już od weekendu wcześniej to jest od 6.09.2018. Więcej napiszę w nowym wątku.

Pozdrawiam Pilot  

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...