Skocz do zawartości
Forum Burgmania

A może by tak MaZuYy w MaJu ??


Gość bartd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !

Kochani w 2006 roku w maju mialem przyjemnosc spedzic troszeczke czasu na Mazurach z przyjaciolmi... W sumie bylem tam pierwszy raz :P no ale bardzo mi sie podobalo. Jest wiele super drog i szlakow ktorymi mozna by bylo zorganizowac rajd ... przy okazji oczywiscie troszeczke pozeglowac i zasmakowac spotkan i imprez zeglarskich. Co wy na to ? Do wykonania ? Pozdrowienia !

Odnośnik do komentarza

Każdy pogodny weekend spędzam na szwędaniu sie po Mazurach, z Wawy mam super dojazd i lubię się szwędać pomiędzy jeziorami na le?nych drogach, które zwykle s? prawie puste i w niezłym stanie.

Napisz co dokładnie masz na my?li, bo mimo, iż żeglarstwo to moja pasja od lat to jako? tak stoi mi w sprzeczno?ci z :P i albo żegluję albo jeżdżę - nigdy nie udało mi się poł?czyć obydwu hobby, być może dlatego, że jedno i drugie zwi?zane jest z przemieszczaniem się z A do B a ja nie lubie krótkich dystansów i szybko wracać w to samo miejsce :P

Pozdr.

APTO !TAZ

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Witam.

Mazury to najczę?ciej przemierzany szlak. Wyjazdów, objazdówek, spontanów w ten region było już wiele.

Je?li tak po prostu napisałe? w?tek to ameryki nie odkryłe? :P

Zupełnie co innego je?li chcesz co? zorganizować... Wtedy czekamy na konkretne propozycje.

Odnośnik do komentarza

Czytam tego posta i jestem zaaaa jakim? spotem na Mazurach nie musi to być zlot jaki? wystaeczy spotkanko nad jeziorkiem, może nawet pod namiotem.

Jeżeli jakie? osoby bywaj? tam często to mog? zorganizować tam zlot i nie ma w tym żadnej ameryki.

kolego propozycja ok z mił? chęci? się podł?czę pd ten wypad jak czasu starczy. pozdrawiam

whist

Odnośnik do komentarza
Gość slawek_jaro

Temat nie najnowszy ale znów aktualny . tym bardziej dla mnie - zbliża się długi

majowy weekend a ja w dalszym ci?gu nie mam sprecyzowanych planów

wyjazdu 2oo :)

Jeżeli kto? ma jakie? propozycje chętnie się podł?czę + 1 ( jedna )

Mog? być Mazury ale niekoniecznie pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

rudy_56 my nie mamy aż tak daleko żeby sie odwiedzić !OKK Powiem więcej, masz tam ładny Klasztor nad Wigrami :P Rzeka Hańcza jest kapitalna, chyba jedyna w Polsce taka jaka natura ja stworzyla - czyli nie 'regulowana' przez czlowieka. Wydaje mi sie ze wiesz o co mi chodzi? Suwalszczyzna jest piekna. No, u mnie tez jest co ogl?dac, zaczynaj?c od Mr?gowa!! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...