Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czerwcowy plan wypadu w dniach 10-18.06


AndrzejPK

Rekomendowane odpowiedzi

Miłym zbiegiem okoliczności zostałem zmuszony ;) do wzięcia urlopu 12-16 czerwca.

 Teoretycznie robi się przedział od 10-18stego. Szukam chętnych na wspólny wypad w tym terminie, oczywiście nie musi to być idealnie cały okres... Możemy ustalić daty oraz cel/cele wycieczki. Ideałem wg. mnie połączenie jazdy, zwiedzania, może jakieś dreptanie po górkach mniejszych lub większych...

Jestem przekonany, że uda się ewentualnie połączyć oczekiwania Wszystkich zainteresowanych. Jeśli takowi się znajdą, podejmuje się organizacji wyjazdu, trasy, noclegi itp..

Może tez jest już jakiś ciekawy pomysł i grupa, wtedy o ile nie będzie sprzeciwu chętnie dobiję.

Czekam na zainteresowanych, jest jeszcze trochę czasu na "ogarnięcie" tematu.

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza

Rypak, czytałem Twój wątek. Poszukujesz osób z mocą powyżej 50kucykow... Nie łapię się niestety. Wiem jak się non-stop goni a nie do końca o to mi chodzi...

Odnośnik do komentarza

Zmieniłem parametry w swoim wątku do poj.400-doczytaj .Nie będę gonić bo drogi słabe i Milicja.Plany do ustalenia.Mój Trip będzie spokojny bez napinana by zwiedzić i zobaczyć miejsca II RP.Pomyśl nad tym tematem bo za kilka lat może już nie wjedziesz na Ukrainę...Putin wie lepiej i nie pyta o zgodę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...