Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Filmy z naszych przejażdżek :)


bartheezzzz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pozwoliłem sobie założyć taki wątek, jeśli jest to przepraszam i proszę o usunięcie/przeniesienie do konkretnego kanału...

Myślę,że fajny pomysł, aby chwalić się swoimi przejażdżkami, być może, ktoś z Was "skusi: się na jazdę po wybranym filmie :)

Zagórze Śląskie - tama na Jeziorze Bystrzyckim:

 

Trasa z Wałbrzycha, do Komorowa (zalew) - Świdnica, przejazd do Wałbrzycha serpentynami:

 

Przełęcz Walimska - trasa Walim - Rościszów (w kierunku Dzierżoniowa):

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bardzo fajny film .Montaż , jakość obrazu i pomysł ze wstawieniem mapy obrazującym miejsca które pokazujesz  Suuuper. !OKK

Trasa tez bardzo fajna ( robiłem ja w odwrotnym kierunku od Zamku Grodno do tamy i wzdłuż jeziora do kompleksu Włodarz.

Pozostałe dwa też niezłe

Uwielbiam tamte rejony.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za słowa uznania :). Zachęcam do wrzucania swoich filmów z przejazdów, niekiedy blisko nas są świetne trasy, o których nie mieliśmy pojęcia :), a ktoś zademonstruje ciekawą trasę, która okaże się strzałem w "dziesiątkę" :)

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

 

No i jeszcze moje miasto "piękniejące" w oczach :)

 

 

Jeszcze dorzucę :) Pec pod Sneżkou - niestety nie kojarzy się zbyt fajnie... Po ponownym przyjechaniu z większą ekipą (samochodami) zaparkowaliśmy  na miejscu, gdzie nie jest dozwolony postój... efekt: powrót do domu (3 samochody) po 500Kc lżejsi... no trudno, za gapiostwo się płaci :)

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 godziny temu, ervinex napisał:

To i ja dodam filmik z naszego pobytu na Bałkanach :)

 

Od dwóch lat chcę tam jechać i zawsze coś staje mi na drodze... Może w przyszłym roku Chorwacja stanie otworem... Fajny film :wub:

Odnośnik do komentarza
Dnia 15.09.2017 o 20:17, ervinex napisał:

To i ja dodam filmik z naszego pobytu na Bałkanach :)

 

Piękna sprawa!!! Motorem we dwoje... może kiedyś jak dzieci podrosną :) ALe widoki przepiękne, miło się ogląda, aż ciepło się robi :) Pozdrawiam i życzę kolejnych wypraw!

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Kolejny film 360 :)

 

Niestety jest to jakość pogorszona przez Youtube, oryginał ma 3840x1920, ale niestety do jakości porównywalnej z kamerami Full HD tradycyjnymi, do tego jeszcze daleko... Kamery musiałyby nagrywać w 8k, więc jeszcze trochę trzeba poczekać, ale efekty są fajne  i tak :)

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...