Skocz do zawartości
Forum Burgmania

poczatek


Gość Kris_SUZI_SV650S

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kris_SUZI_SV650S

Witam

Nie mam czasu na przedstawienie sie w innym watku wiec mam nadzieje ze wystarczy tylko szybkie WITAM WSZYSTKICH!!!

Jak wszyscy z was wiedza pierwszy post jest zawsze trudny i niewdzieczny a ja dodatkowo chce prosic od razu o pomoc. Przepraszam za to.

Mam powazny problem bo pomimo tego ze motocyklami jezdze i interesuje sie od zawsze nie wiem za duzo na temat skuterow zwlaszcza maxi a czeka mnie kupno takowego.

Mieszkam od jakiegos czasu w Anglii a moj ukochany motocykl suzuki sv 650s zostal w Polsce. Obrzydliwie tesknie za moim oczkeim w glowie. Poniewaz pilnie potrzebuje jakiegos srodka transportu prosze o rade. Jak zapewne niektorzy wiedza oplaty(insurance,mot,tax) na samochod w uk sa za wysokie zaczolem sie rozgladac za jakims malym moto typu aprilia rs50,yamaha tzr50,derbi gpr50 ale dowiedzialem sie ze skutery do 125ccm sa w tej samej grupie ubezpieczenowej co moto do 50ccm. Przechodzac do sedna sprawy chcialbym zebyscie (doswiadczeni forumowicze/uzytkownicy) doradzili co moge kupic. Chcialbym zeby byl to maxi skuter (przynajmniej z wygladu). Nie mam pojecia nawet o nazwach modeli 125ccm. W gre wchodzi kupno skutera na ebay.co.uk i tam znalazlem piaggio x9 evolution 125 w przystepnej cenie. Juz troche przejrzalem na jego temat i wiem ze to dobry wybor ale nie wiem czy najlepszy. Zalezy mi na bezawaryjnosci i jak najwiekszej ekonomii (emigracja zobowiazuje).

Bede wdzieczny za kazdy post na temat skutera 125ccm.

Bardzo dziekuje.

Odnośnik do komentarza

Witam na forum,

Ten temat jest już wałkowany poniżej:

http://www.burgmania.net/forum/index.php?showtopic=2542

Oczywi?cie polecam swój motorek: Malaguti Madison 125. Wkładaj? do niego silniki: 125, 150, 250, 400ccm więc uważam, że to jest to co Cię interesuje. Oczywi?cie jest również Suzuki Burgman 125 i 150. Trochę większy, wygodniejszy itd. Zobacz jakie tam s? ceny w komisach czy na giełdach (o ile takowe tam istniej?) napewno będziesz mieć taniej niż w Polsce.

Odnośnik do komentarza

za kupno sqtera w GB dobrym stanie zapłacisz do?ć dużo na pewno powyżej 1000 f.

jak chcesz suzuki u siebie to postaram sie o namiar na firme co dostarczy ci je do GB pod wej?cie do domu za okolo 100f.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...