Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Militarne wyjazdy cdn


Termi_N

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśpi ktoś ma czas i interesuje go wątek milotarny to w naszej okolicy są organizowane jeszcze następujące imprezy:

- 20.05 - 5 Kujawski Piknik Śmigłowcowy 56 Baza Lotniczą początek o 8:30 Latkowo, Inowrocław
- 26.05 Artur Kielak Extreme Aerobatics Bydgoszcz
- 03.06 Święto 23 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Janowie
 
Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
 
 


Odnośnik do komentarza
12 minut temu, przemo honda napisał:

No  ta  baza lotnictwa  taktycznego to  takie skromne 340 km od Poznania , za Warszawą . Jesli juz to chetnie do Latkowa bym pojechał :)

Jestem za !

Odnośnik do komentarza

Rozgrzewam się na ten wypad, wkleję jeszcze tekst ze strony http://dlapilota.pl/wiadomosci/56-baza-lotnicza/swieto-56-bazy-lotniczej-na-lotnisku-w-latkowie-1, że tak powiem nie musimy się spieszyć na 8.30.

"Już po raz piąty główne obchody odbędą się na lotnisku w Latkowie koło Inowrocławia. Kompleks dla zwiedzjących zostanie otwarty już o godz. 8:30. Świętowanie rozpocznie się mszą św. w intencji lotników i pracowników wojska 56. BLot w hangarze lekkim, o godzinie 10.00 odbędzie uroczysty apel, a po nim 5. Kujawski Piknik Śmigłowcowy. Tak jak w latach poprzednich będzie możliwość skorzystania z darmowych autobusów komunikacji miejskiej z napisem "LATKOWO", które będą dowozić gości na lotnisko w Latkowie.

W tym roku goście będą mieli okazję podziwiać w powietrzu w pokazach pilotażu Zespół Akrobacyjny "Orlik", samoloty F-16 "Jastrząb", MiG-29 i Su-22, a także śmigłowce Mi-24, SW-4 "Puszczyk oraz W3-WARM "Anakonda" – pokaz ratownictwa morskiego. Pokaz odbędzie się w godzinach 12:00-14:00".

Odnośnik do komentarza

Na mszę pewnie nie ma chętnych więc możemy być na miejscu ok 11:00. Zbiórka jak zwykle w Gnieźnie na stacji Lotos o godz. 10:00 tak aby spokojnie zajechać do Latkowa.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Załuję ,ale nie będę mógł z Wami pojechac , idę na rodzinne urodziny ........ale pojadę na nie skuterem :) 

Odnośnik do komentarza
Dnia 15.05.2017 o 08:42, Termi_N napisał:

Na mszę pewnie nie ma chętnych więc możemy być na miejscu ok 11:00. Zbiórka jak zwykle w Gnieźnie na stacji Lotos o godz. 10:00 tak aby spokojnie zajechać do Latkowa

Podporządkuję się pomysłodawcy tej wycieczki - czyli o 10:00 w Gnieźnie.

Pozostaje jeszcze ustalenie: kto, skąd i o której wyjeżdżamy z Poznania.?!

Odnośnik do komentarza

ja mogę być tak jak ostanio na stacji ORLEN na A2 przed zjazdem na S5 do GNIEZNA o godz 9.00 , tak było w ostatnią sobotę i wszyscy dojechali dokładnie na 10 godz na stację LOTOS w Gnieżnie nie gubiąc się po drodze itd 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, przemo honda napisał:

o 8 40 spokojnie mozemy sie spotkac pod  twoim garazem

Proponuję jednak kilka minut wcześniej i polecimy A2 przez Górczyn lub Dębiec

Będę ciut wcześniej już gotowy !

Odnośnik do komentarza

Trzeba było jechać . Wszystko przechodzi na tę chwilę przez kontrolę.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, MISIEK napisał:

to mój pierwszy sklepany filmik

Elegancki, krótko zwięźle i na temat :whistling:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...