Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Wągrowcu 2017


Rafał Janyszek

Rekomendowane odpowiedzi

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Wągrowcu 20173071f61ee7273988c7593abc4b4d0fb1.jpg

 

Wysłane z mojego LIFETAB_S1034X przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza

Ciekawa informacja i propozycja od kolegi Burgmaniaka z Wągrowca.

Jeśli tylko pogoda dopisze i nie będę miał innego wyjazdu chętnie pojadę.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to wręcz obowiązek do sąsiadów zajechać;)

Chociaż dziś już we Wągrowcu byliśmy z ekipą :) nawet są zdjęcia z PKP Wągrowiec w dziale otwarcia w Bydgoszczy.

Odnośnik do komentarza

Jak pogoda będzie przyzwoita to oczywiście pojadę - pojadę bezpośrednio z Gniezna do Wągrowca.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wstępnie się piszę na wyjazd z Wami ....Najważniejsza pogoda ,na tą chwilę zapowiadają ,że ma być ładnie....

Jak myślicie zbiórka 10:30 pod 12stką na bułgarskiej 11:00 wyjazd  ....o 12:00 jestesmy na miejscu i mamy jeszcze pół godz do zbiórki a godzinę do parady....

Odnośnik do komentarza

Może kolega Rafał z Wągrowca zaproponuje zbiórkę w jakimś miejscu i o jakiejś godzinie we Wągrowcu? Tak, aby na rynek wjechać już jako grupa. :)

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Marko7 napisał:

Może kolega Rafał z Wągrowca zaproponuje zbiórkę w jakimś miejscu i o jakiejś godzinie we Wągrowcu? Tak, aby na rynek wjechać już jako grupa. :)

Najlepiej jakiś parking przed Wągrowcem albo stacja paliw...

Odnośnik do komentarza

Proponuję taką małą stację benzynową na ulicy Rogozińskiej. Jadąc od strony Rogoźna w kierunku miasta to jest po prawej stronie, jakiś 2 km od ronda, które znajduje się na wlocie do Wągrowca. Godzina zbiórki myślę, że 12:00 do 12:15 będzie ok.

Wysłane z mojego LIFETAB_S1034X przy użyciu Tapatalka

Chyba, że większość będzie jechała od strony Gniezna to wówczas lepszy będzie parking na Gnieźnieńskiej na przeciw cmentarza. Jadąc od strony Gniezna za rondem ok 1km tuż za torami po lewej stronie.

Wysłane z mojego LIFETAB_S1034X przy użyciu Tapatalka

Jeżeli będziecie jechać od Skoków to za rondem w kierunku miasta, po prawej stronie jest duża stacja Petrochemii. Ja mogę czekać w wybranym przez Was miejscu

Wysłane z mojego LIFETAB_S1034X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Misiek czy to znaczy małymi skokami do przodu??? Faktycznie jak nie będzie płakać to jadę, wezmę kolegę, również z burgmani jawa350jawa

Odnośnik do komentarza

Czyli umawiamy się na stacji Bis-Bel za pierwszym rondem, po prawej stronie jadąc od strony Skoków. Osoby, które będą jechały od Rogoźna najlepiej na pierwszym rondzie w prawo obwodnicą do ronda skockiego i w lewo. Osoby, które będą jechały od Gniezna na pierwszym rondzie w lewo obwodnicą do ronda skockiego i w prawo. Myślą, że możemy poczekać na wszystkich do 12:20 chyba, że wolicie być trochę wcześniej na rynku? Życzę Wszystkim szerokiej drogi

Wysłane z mojego LIFETAB_S1034X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

"kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami na poznańskich ulicach w godzinach od 12:00 do 15:00".

Uściślam Przemka ostrzeżenie :D

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, przemo honda napisał:

http://epoznan.pl/news-news-76041-Bieg_Wings_for_Life_World_Run_w_niedziele._Beda_utrudnienia   poczytajcie , zwlaszcza  Ci z was ktorzy  zamierzają  wyjezdzac z Poznania  przez rejony objete trasa tego biegu :)   Północno wschodnie rejony miasta będą  miały utrudnienia w ruchu , wiec  mozecie miec klopoty z wyjazdem na Wągrowiec.  Uprzejmie informuje i ostrzegam :)

masakra... Poznań znów zablokowany...

Proponuję wyjazd: Polską, Niestachowską, Obornicką, Mateckiego, Morasko, Jaśkowiaka, Bolechowo, Skoki...

 

mapka_poznań.JPG

mapka_trasa.JPG

Odnośnik do komentarza

To może przez Rogoźno lepiej?

Wysłane z mojego LIFETAB_S1034X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Rafał Janyszek napisał:

To może przez Rogoźno lepiej?

Wysłane z mojego LIFETAB_S1034X przy użyciu Tapatalka
 

Jak jest taka propozycja to może być przez Rogoźno... Nie widzę problemu. Tylko musimy się zdecydować gdzie się w takim razie spotykamy przed Wągrowcem.!

Oby tylko pogoda dopisała.!  Bo straszą deszczami od rana...

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, przemo honda napisał:

Chyba najlepiej bedzie "zebrac"  wszytkich ktorzy jada na Wągrowiec w jednym pewnym miejscu (...)

Ekipa z Poznania najlepiej jak się zbierze jeszcze w Poznaniu np. stacja Paliw BP Rondo Obornickie -miejsce powinno pasować wszystkim, przy okazji można zatankowac itp.

Dnia 4.05.2017 o 18:33, Rafał Janyszek napisał:

Proponuję taką małą stację benzynową na ulicy Rogozińskiej. Jadąc od strony Rogoźna w kierunku miasta to jest po prawej stronie, jakiś 2 km od ronda, które znajduje się na wlocie do Wągrowca. Godzina zbiórki myślę, że 12:00 do 12:15 będzie ok.

Rafał dał propozycję spotkania się już przed Wągrowcem aby nas poprowadzić dalej - uważam, że drugie miejsce spotkania z Rafałem w celu przejęcia naszej ekipy jest O.K.

 

dodano: śledzę prognozę pogody i przyznam, że na razie nie zachęca mnie do wyjazdu skuterem i stania na rozpoczęciu na parkingu pod chmurką z której kapie na głowę...

Decyzję o wyjeździe podejmę w niedzielę rano... Ech... Oby pogoda dopisała... >> KLIK <<

Odnośnik do komentarza

Zatem czekam na info do 11:00 w niedzielę jak nikt się nie zdecyduje to jadę bezpośrednio na rynek.

 

Wysłane z mojego LIFETAB_S1034X przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, dziadzia napisał:

Trzeba było od GZ pożyczyć sztormiaki :D a tak faktycznie to niech tą pogodę szlag trafi!!!!!!

Święte słowa (druga część tej wiekopomnej myśli) :-)

 

Odnośnik do komentarza

Jakby co to spotykamy się o 10:45 na stacji BP Rondo Obornickie.

Wyjazd ok. 11:00. Po czym spotkanie przed Wągrowcem z Rafałem... ale...

Ale... Pod warunkiem,  że nie będzie padać. Mały przelotny deszczyk to jeszcze przeżyję, ale stałego czy ulewnego deszczu ta ja nie lubię...

Odnośnik do komentarza

Ja jadę, gdybyście jechali przez Rogoźno dzwońcie jutro umówimy się i pojedziemy razem, a jeśli nie to do zobaczenia we Wągrowcu :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Oby nie padało :( Bo chcę mega jechać jak oglądam filmiki z Bydgoszczy .....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...