Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Przemo - temat specjalny tu on pisze swoje przemyślenia


1912michał

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, przemo honda napisał:

a po co komu cos takiego ?

Ja pitolę, ale Ty jesteś niereformowalny. Robię sobie jaja bo w kółko Macieju powtarzać to samo jest nudne OK 

Odnośnik do komentarza

 

1 minutę temu, przemo honda napisał:

proszę o zlikwidowanie tego watku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak się w końcu sam poprawisz osbiście poproszę administratorów o usunięcie OK

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, przemo honda napisał:

co mam porpaic  prosze o  wyjasnienie bo nie rozumiem

 

Nie obrażaj się jak małe dziecko, które zabiera zabawki i idzie do domu. 

Jesteś na forum nie od dzisiaj i trzymaj fason, zakładaj wątek, to nie boli np "mapa Grupy Wielkopolskiej" Taki wątek jest w w dziale 125 cc

Odnośnik do komentarza

Wątek rewelacja - dobry pomysł bo już jest tak namieszane ze nie wiadomo co gdzie i kiedy , trochę tu trochę tam , a tak Przemko może tu sobie robić swój Hyde Park , potrenować wstawianie filmów, map, itd

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
5 godzin temu, przemo honda napisał:

. rezygnuję z forum .

Chyba oszalales ....A kto będzie wstawial twoje fotorelacje? Chociażby z Rogozna....ja czekam za zdjeciami

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, przemo honda napisał:

chyba  w koncu ktos  zrozumial ze ja   JESTEM PRZECIWNY  ROBIENIU NA SILE NOWYCH TEMATOW NA FORUM bo mozna  zaginac   tym nadmiarze watków , nowe wątki bez  sensu wprowadza  michu  tylko nie wiem  po cholere ....wlasnie  chyba by  zwiekszyc chaos. rezygnuję z forum .

Mam chwilę wreszcie by usiąść przed kompem... bo jestem właśnie po firmowej inwentaryzacji.

Przemo - właśnie JEST ODWROTNIE niż myślisz.

Bajzel i gimela tworzy się gdy w temacie o Gnieźnie umawiamy się na Suliszewo i odwrotnie i i nie wiadomo gdzie jeszcze, w błahych tematach o spotkaniach piszemy ciekawe i ważne tematy TECHNICZNE - to są tylko przykłady, ale takich przykładów można tu wstawić pewnie z tuzin... za tydzień, dwa lub trzy miesiące gwarantuję, że nikt (nawet autor) nie odnajdzie takiego wątku !

Przyjmij krytykę na klatę jak prawdziwy facet i  następnym razem trzymaj się ogólnych zasad by np. nie dublować tematów i nie zaśmiecać ważnych wątków pisząc nie na temat, bo otrzymuję prośby o skasowanie takich postów.

Nie mam funkcji moderatora, ale chętnie o to proszę administrację, bo chciałbym zrobić z naszym działem regionalnym PORZĄDEK !

 

Nie obrażaj się. Jesteś fajnym organizatorem, ale pisanie na forum Ci nie idzie... W czwartek widzimy się na spotkaniu. I musimy wreszcie to ustalić: co, gdzie i jak pisać !

 

Odnośnik do komentarza

Nie mam możliwości i praw by usuwać takie tematy jak również by usuwać posty "nie na temat".

Proszę więc by pisać przemyślane posty i na temat którego dotyczą.

Co do tego tematu: myślę, że dyskusja się przydała i była potrzebna i niech będzie nauczką dla nas wszystkich by nie robić w przyszłości bałaganu.

Uważam że forum to nie śmietnik i proszę ADMINISTRACJĘ o usunięcie tego tematu. 

 

Odnośnik do komentarza

1912michał przestań się kłócić tylko zacznij przemyśliwać co Masz do przemyślenia. Jestem ciekawy.Ciągle pada co o tym myślicie ?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, przemo honda napisał:

No wlasnie Misiek przynales mi racje

Nie przyznałem ci racji. Uważam wręcz, że dyskusja była potrzebna, ale nie trzeba pozostawiać tego na forum... dlatego powtórnie proszę o usunięcie tematu.!

A w czwartek usiądziemy przy herbatce, omówimy problem z pisaniem postów.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, przemo honda napisał:

 albo to  jakos zaakceptujecie , albo  znikam  z tego towarzystwa :(  .... 

Nie tędy droga Przemo. Pamiętaj, że uczymy się całe życie, a i tak jako głuptasy umieramy.

W czwartek to Tobie wyjaśnimy łopatologicznie o co biega.

 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, przemo honda napisał:

jesli  jestem niereformowalny to albo to  jakos zaakceptujecie , albo  znikam  z tego towarzystwa  .

:rolleyes: Czy to jest mały szantażyk.? :nono:

Nic z tego Przemo. :no2:

My nie będziemy akceptować bałaganu na forum, a Ty nie znikniesz z towarzystwa. Wystarczy dostosować się do prostych zwyczajów na forum.!YES 

I tym podsumowaniem znikam z tego tematu :bye: 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, przemo honda napisał:

 Dzięki bogu

....A tak żartobliwie na rozładowanie emocji napisze ....dziś mówiłeś, że w Boga nie wierzysz.... :)

Odnośnik do komentarza

Masz rację, też bym się czuł głupio słowa potrafią boleć. Zresztą moim zdanie jesteście ludźmi którzy znają się osobiście, a nie wirtualnie dziwię się, że nie zadzwonicie do siebie nie pogadacie lub na Pw tylko wszystko pod publikę idzię.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Moim skromnym zdaniem Przemku......Czy to Forum Burgmania,Daihatsu czy Civicklub na których czasami bywam....porządek musi być.Nie pisze się wszystkiego "byle gdzie" .bo jak kiedyś ktos będzie czegoś szukał to po jakiego grzyba ma czytać niepotrzebnie milion postów nie na temat.

Załóżmy może temat "Poznańskie blubry" i tam bedzie można byle pierdoły wklejać......A w innych tematach nie będziemy robić bajzlu przy okazji....

Odnośnik do komentarza

Przemo dobre rady to nie pomyje. Chciałbyś ten wątek ciągnąć w temacie 10 lecia PES? Wybacz bardzo Ciebie lubię, ale podstaw forum nie chwytasz. Zresztą ogadamy to z bananem na twarzy w czwartek. Poprowadzimy za rączkę w tym temacie jak dziecko abyś załapał sedno.

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przemo,Przemku,Przemeczku bo nie wiem jak napisać abyś zrozumiał że Poznańska Elita Skuterowa to marka którą utworzyły wolne osoby bez ciśnienia, bez wywodów i ze wzajemnym szacunkiem do siebie i decyzji zawsze gotowych do realizacji wspólnych celów. Przyjaźnie które bez forum bez skuterów trwają i są. Podawane przez Ciebie domysły są poniżej pasa. Kontynuacja PES w nowej rzeczywistości wymaga trochę większej ambicji a tym bardziej życzę aby Misiek był kreatorem i banował na czas zapędy Twoje. Są w życiu sytuacje na które trzeba brać poprawki i nie zawsze terminy wszystkim pasują -sztuką jest być gotowym na kompromisy a zapewniam że z takim podejściem będziesz zdrowszy-ot taka rada od dinozaura PES.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W tym cały ambaras że nie rozumiesz co do Ciebie się mówi ( rozmowa rano) i tym bardziej nie rozumiesz co czytasz. Gdzie mieszkam,gdzie jestem zameldowany i z kim śpię i z kim się spotykam to wybacz ale to prywatna sprawa która nigdy nikogo i do niczego nikomu nie była potrzebna w relacjach PES i tu widzę że masz znowu problem ze zrozumieniem idei i marki PES.
Co do miejscowości - warto zadbać o poprawną nazwę bo możesz mieć problem aby trafić wg wykonanych własnych pomiarów geograficznych.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Przemek. Proszę... A miałem już nic nie pisać.

Po pierwsze: na forum nie przeklinamy.!

Sprawę ciągniesz zdecydowanie za daleko.  Wygląda to tak, że sam podłożyłeś ogień i polałeś oliwą.! 

Wszyscy Ciebie lubimy !YES , więc nie wyciągaj pochopnych i błędnych wniosków.

My tylko chcieliśmy zwrócić Ci uwagę i prosić :notworthy: (niestety któryś kolejny raz) byś trzymał się ogólnych zasad forumowych.! Tylko tyle i nic więcej... nic więcej.!!!

Na kolejne spotkanie :gathering: proponuję przyjechać bez skuterów.  Tak.! - zdecydowanie bez skuterów... !piwko 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...