Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Akcja Policji


robert1973

Rekomendowane odpowiedzi

Zainteresowało mnie w tym artykule cyt. " Akcja jest zdecydowanym sprzeciwem wobec naruszeniom prawa na drogach m. in. nadmiernej prędkości, brawurze i niebezpiecznemu stylowi jazdy (tzw. palenie gumy, jazda na jednym kole, umyślne wprowadzanie kierowanego pojazdu w poślizg). Najczęściej właśnie takie zachowania powodują ogromne zagrożenie w ruchu drogowym. "

Chodzi mi o "palenie gumy". Przecież motocykl w trakcie tego manewru stoi. To o jakim zagrożeniu mówimy? I gdzie to jest w Kodeksie?

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Drek napisał:

Chodzi mi o "palenie gumy". Przecież motocykl w trakcie tego manewru stoi. To o jakim zagrożeniu mówimy? I gdzie to jest w Kodeksie?

No to raczej pod zanieczyszczanie środowiska podpada  - dym

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Drek napisał:

Chodzi mi o "palenie gumy". Przecież motocykl w trakcie tego manewru stoi. To o jakim zagrożeniu mówimy? 

Taaaa... DREK.! Czy ty wiesz, co piszesz.?

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Drek napisał:

Chodzi mi o "palenie gumy". Przecież motocykl w trakcie tego manewru stoi. To o jakim zagrożeniu mówimy? I gdzie to jest w Kodeksie?

A widziałeś kiedyś jak podczas palenia gumy wyrwało nieogarniętemu kierownikowi motocykl spod du...  Niestety kończy się nie tylko na spalonej oponie i stratach na motocyklu,czasami cierpią osoby w pobliżu 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Marcin 78 napisał:

A widziałeś kiedyś jak podczas palenia gumy wyrwało nieogarniętemu kierownikowi motocykl spod du...  Niestety kończy się nie tylko na spalonej oponie i stratach na motocyklu,czasami cierpią osoby w pobliżu 

Jakbyśmy mieli "gdybać" to byśmy nadal w jaskiniach siedzieli :) Ciekawi mnie jaki artykuł w Kodeksie o tym mówi.

Odnośnik do komentarza

A co to ma do rzeczy, czy motor z pod tyłka, czy kawałek gumy z opony wyleci ?.

Jest to zachowanie wykraczające poza normę o poruszania się po drodze publicznej, tak samo jak nadużywanie sygnałów świetlnych, czy dźwiękowych, w tym tuningu tłumików i po całym tłumaczeniu i rozmowie o pierdołach.

Mi osobiście podoba się palenie gumy, jazda na jednym kole bez różnicy czy to koło przednie, czy tylne, jazda stojąc na siedzeniu, a nawet stojąc na głowie na kierownicy, Byłem na takim pokazie i to nie dawno, z tą jednak różnicą, że było to w miejscu do tego przeznaczonym, teren wydzielony, ogrodzony, odizolowana publiczność i tam motocykliści popisywali się nie tylko takimi tu wyżej opisanymi figurami.

Osobiście strzelam z broni palnej, jednak nie w domu i na balkonie, na parkingu czy przed Domem Handlowym, na placu i parkingu szkolnym, czy boisku. Najzwyczajniej jadę na strzelnicę i wszystko w temacie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...