Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Otwarcie sezonu w Bydgoszczy


Termi_N

Rekomendowane odpowiedzi

1.05 ma zostać zorganizowane otwarcie sezonu w Bydgoszczą. Pogoda ma dopisać więc kto jeszcze leci?

 

1. Termi_N

 

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zobaczę jak się sytuacja potoczy,ale wstępnie obiecałem synowi,że polatam razem z nim jego 50tką :) A nie widzę jechać 50km/h do Bydgoszczy....

Ale jakby miało nie dojść do skutku to chętnie bym pojechał z Tobą

Odnośnik do komentarza

Cholender z tobą Tomcio zawsze tylko jak Ci pisałem, pojadę ale do Kołobrzegu na rybkę do syna i to do końca nie wiem w który dzień czy niedziela czy poniedziałek jak by się co zmieniło natychmiast dam znaka.

Odnośnik do komentarza

Zbiórka w Gnieźnie o 10:30 na stacji Lotos obok MacDonalda - to zaraz za katedrą pierwsze rondo przy trasie na Bydgoszcz ul Żwirki i Wigury 32

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Spotkanie jest o 12.00 na parkingu przy Tesco na torunskiej

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mój młody jednak umówił się z kumplami -jutro jakis projekt do szkoły wspólnie robią,Także mam wolne......JADĘ Z WAMI :D 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jeszcze Leo  jedzie ....Dołączę w Gnieźnie ....jakbym się spóźnił parę minut to poczekajcie....

Odnośnik do komentarza

Dziękuje wszystkim za towarzystwo i za to, że zechcieliście dostosować się do możliwości mojego komarka :) Wyszła super przejażdżka 240 kilometrów nawinięte super pogoda jeszcze lepsze towarzystwo. Mam nadzieje, że do zobaczenia.

Kilka fotek z otwarcia ( jak to bywa fotografującego zwykle brakuje na nich) ;) 

DSCN2216.JPG

DSCN2217.JPG

DSCN2218.JPG

DSCN2219.JPG

DSCN2220.JPG

DSCN2221.JPG

DSCN2222.JPG

DSCN2223.JPG

DSCN2224.JPG

DSCN2225.JPG

DSCN2226.JPG

DSCN2227.JPG

DSCN2228.JPG

DSCN2229.JPG

DSCN2230.JPG

DSCN2231.JPG

DSCN2232.JPG

DSCN2233.JPG

DSCN2234.JPG

DSCN2235.JPG

DSCN2237.JPG

DSCN2238.JPG

DSCN2239.JPG

DSCN2240.JPG

DSCN2241.JPG

DSCN2242.JPG

DSCN2243.JPG

DSCN2244.JPG

DSCN2245.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dla mnie wypad MEGA ....Coprawda było to dopiero moje trzecie otwarcie sezonu poza Poznaniem i Wolsztynem,ale dla mnie Mistrzostwo Świata pod każdym względem.Podróż z Wami to sama przyjemność.... :) Wrzucę filmik z tego wyjazdu ,ale musicie się uzbroić w cierpliwość

AAA i Przemek - Udzielam Ci rozgrzeszenia :D 

przemo.JPG

Odnośnik do komentarza
Troszke żałuję że  z Fundim i kolegami bydgoskimi  malo czasu spedzilismy , ale w innym watku temacie  conieco zaproponuje Termi.n    ufam  że się odezwie.

Co do tego ma moje odzywanie się w sprawie zaproszenia? Ja rzuciłem propozycję która się przyjmie dopiero zobaczymy z jakim odzewem a Ty możesz rzucać kolejne pomysły.

 

Tylko mam 2 wątpliwości:

- jeśli się spotykać to w jakimś rozsądnym gronie z naszej strony a nie w 3 czy 4 osoby bo jak będzie nas mniej niż ich to obciach

- a po drugie to słaba lokalizacja bo mocno tematyczna i w dodatku daje słabe możliwości gdzie pojechać dalej gdyby chciano się przejechać wspólnie - bo drogi tam kiepskie a chyba że mówimy o gonitwie wokół Jeziora Powidzkiego albo w kierunku Lichenia

 

Masz ochotę to zapraszaj ale myślę że trzeba mieć to na uwadze.

 

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...