Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rogoźno - Otwarcie sezonu 29.04.2017


Marko7

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chciałby ktoś przyjechać do Rogoźna na otwarcie sezonu i powiększyć grupę skuterową to otwieramy sezon 29.04.2017

Film z ostatniego otwarcia.

 

17796563_1441381992599489_4265790080781790018_n.jpg

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Grzegorz.Michalak napisał:

Chętnie bym pojechał ale mamy inwenturę w firmie :(

Inwentura nie zając nie ucieknie :)

Odnośnik do komentarza

Zawsze możesz Międzychód zamienić na Rogoźno, wszyscy tutaj zlot Burgmanii pamiętają i miło wspominają jednak skutery jakos nie przyjeły się zbytnio.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Marko7 napisał:

Zawsze możesz Międzychód zamienić na Rogoźno, wszyscy tutaj zlot Burgmanii pamiętają i miło wspominają jednak skutery jakos nie przyjeły się zbytnio.

Niestety z Grzegorzem mamy inwentaryzację we firmie.

Dlatego propozycja do pozostałych klubowiczów abyście przemyśleli Rogoźno i poznali się z naszymi kolegami forumowymi z Rogoźna.!

Przemo liczę na Ciebie.! Rogoźno jest według mnie ważniejsze.! 

Odnośnik do komentarza

Start 14.00 zbierać się wszyscy będą stosunkowo wcześniej Możemy się zgadać na PW, gdybyś miał ochotę zawitać po sąsiedzku:)

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, przemo honda napisał:

1. na  Rogożno ktos sie wybiera?  dzien przed  Wolsztynem ...... ja postaram sie  tam pojechac .......

2. Ja  jade napewno  ale na dluzszy  czas  bo jade na  wolsztynska parade parowozow   ktora tez  sie tam wtedy odbywa

 

Wiem, że jesteś zdolny ale chyba nie dasz rady obskoczyć obydwu imprez, bo parada parowozów też jest 29.04, czyli w ten sam dzień co zlot w Rogoźnie a różnica w czasie to tylko 30 min.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, przemo honda napisał:

............. 30  kwietnia  wolsztyn   rozpocz  sezonu  i parowozjada ................

Drogi Przemku wszystko OK, ale.... parada parowozów rozpoczyna się 29.04. o 13:30 (nie 30.04) a zlot w Rogoźnie tego samego dnia, 29.04. o 14:00 czyli pół godziny później. Miejsca dzieli ponad 100 km tak więc bez Wehikułu Czasu nie ma najmniejszych szans na obskoczenie obu imprez, chyba że 30.04. jest jeszcze jakaś inna impreza parowozowa w Wolsztynie o której wiesz Ty a ja nie wiem. Miasto jest i owszem zapchane ale nie demonizujmy - w moim przypadku, jeśli się zdecyduję pojechać, o wyborze środka lokomocji rozstrzygnie pogoda (a tak naprawdę to plecaczek). Tutaj jest "rozkład jazdy" majówki w Wolsztynie

Odnośnik do komentarza

Jak nie celujesz na paradę to nie ma sprawy, sądziłem że mówiąc o parowozjadzie masz również ją na myśli. Ja też byłem tam kilkukrotnie i nie wiem czy mi się chce jeszcze kolejny raz, dlatego jestem niezdecydowany, ale na podjęcie decyzji jeszcze mam czas.

Odnośnik do komentarza

Potwierdziłem telefonicznie potwierdzam i na forum gotowość na jutro, kolega z Wągrowca na razie się nie odzywa ale mam nadzieje że dotrze jak zadeklarował:)

Odnośnik do komentarza

Wielkie dzięki za fajny wypad do Rogoźna na rozpoczęcie sezonu motocyklowego tobie Przemek i oczywiście dwóm nowo poznanym kolegom za oprowadzenie po ich miejscowości czyli Rogoźnie, choć aura chwiląmi podła to towarzystwo super i to się liczy, a tu pare fotek z rozpoczęcia.

 

IMG_20170429_151617098_HDR.jpg

IMG_20170429_154321707_HDR.jpg

IMG_20170429_154308210_HDR.jpg

IMG_20170429_152833702_HDR.jpg

IMG_20170429_152829775.jpg

IMG_20170429_141805452.jpg

IMG_20170429_135456798.jpg

IMG_20170429_134748210.jpg

Tutaj na rozgrzewkę cieplutka herbatka i kiełbaska z grila 

IMG_20170429_153559421_HDR.jpg

IMG_20170429_152517789.jpg

A to jest miejsce gdzie troszkę latek temu PES organizował zlot " Burgmani" 

IMG_20170429_132136273.jpg

Tak się zastanawiam jak ja bym w takim C1 wyglądał? 

IMG_20170429_154443611_HDR.jpg

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, kris02 napisał:

Dziadzia ale z tą kiełbaską przegiąłeś. Może na spocie zrobisz degustacje :P

Kielicha nie mogłem to co mi pozostało he he ;)

Odnośnik do komentarza

Dzięki Wam Panowie (Dziadzia,Przemo) za przybycie , jesteście bardzo miłymi ludźmi Milo było Was poznać jeśli w całej Waszej grupie są wszyscy taki to pełen szacunek, choć patrząc na jakieś podziały grupy czy próby dyscyplinowania członków, ganienia na publicznym forum trochę obniżaja ogólne wrażenie jako grupy, bo personalnie obaj jesteście mili i bardzo sympatyczni, toteż dziwie sie, że jakieś takie niesmaczne sytuacje są w Waszej grupie.

Przemo pytałeś czy bylibyśmy chętni na spotkania czwartkowe chociaż raz kiedyś - tak jak Ci mówiłem raz chętnie przyjadę i poznam reszte, a później zobaczymy bo z obecnej sytuacji grupy poznańskiej nie do konca rozumiem Waszej polityki. Tak więc jak wyrobie sobie własne zdanie wtedy zobaczymy. 

Później wstawię też jakieś fotki.

Odnośnik do komentarza
Potwierdziłem telefonicznie potwierdzam i na forum gotowość na jutro, kolega z Wągrowca na razie się nie odzywa ale mam nadzieje że dotrze jak zadeklarował

Panowie przepraszam, że jednak nie dotarłem ale wypadł mi wyjazd służbowy na reklamację - nie mogłem odmówić. Z fotek widzę, że impreza bardzo się udała. Postaram się nie zawieść za rok. Pozdrawiam

Wysłane z mojego LIFETAB_S1034X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Wągrowcu 7.05.2017. Zbiórka 12:30 na rynku


Wysłane z mojego LIFETAB_S1034X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...