Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień 2017 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

No i nastał nam miesiąc czwarty … czyli kwiecień ... a to oznacza że wiosna pełną gębą ... :)  I pozostaje mieć tylko nadzieję że miesiąc nie będzie taki jak to przysłowie o nim mówi … że nie będzie niczego przeplatał i raczył nas będzie wszech ogarniającym ciepełkiem …

No cóż skuterowi fani ...

W tym miejscu życzę nam wszystkim  mnóstwa słonecznych i ciepłych dni ... !OK ... szerokich i przyczepnych asfaltów na których nie spotkamy żadnych nieprzewidzianych sytuacji ... samych super pomysłów na polatanki aby dawały nam, jak najwięcej przyjemności z kulania naszych ulubionych zabawek ...

No i najważniejsze ... nie szaleć Panowie, bezpieczeństwo stawiamy na miejscu pierwszym ...

Tymczasem pozdrawiam i do zobaczenia w trasie ... :notworthy:

Miesiąc kwiecień uważam za otwarty ...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 353
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    39

  • Urbi

    33

  • burgifan

    26

  • marekb9t

    26

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Sympatycy

Koledzy, Przyjaciele, Członkowie GZ Burgmanii,
Muszę Wam do czegoś się przyznać... niestety chyba wypaliłem się już maxi skuterowo... Wy już prawie wszyscy jeździcie, czerpiecie z tego przyjemność, a ja nawet nie mam chęci na to, żeby pojechać do garażu, w którym stoi TMAX...
Czas zakończyć przygodę z Burgmanią... jedni przychodzą a drudzy odchodzą... takie jest życie...
Podjąłem decyzje o sprzedaży Yamahy - mój przepiękny TMAX jest do wzięcia...
Jest ktoś chętny ?

Odnośnik do komentarza

Ja muszę za 4 tygodnie złomować 530- kę, bo przegląd się skończy i nie dostanie nowego w de, ze względu na zaostrzone normy spalin...

To bym reflektował na Twój od razu :) .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Urbi, nie działaj pod wpływem emocji ! 

Ja już wszystko zezłomowałem :unsure:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A ja jutro jadę po CBR :) Niestety biegowiec ale Tomek daje rade to i ja poradzę. Po przerejestrowaniu Integre wystawiam na sprzedaż.
A to moja nowa zabawka 416d0030ea3769b835495cdb11dbdbb7.jpg

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Urbi napisał:

Koledzy, Przyjaciele, Członkowie GZ Burgmanii,
Muszę Wam do czegoś się przyznać... niestety chyba wypaliłem się już maxi skuterowo... Wy już prawie wszyscy jeździcie, czerpiecie z tego przyjemność, a ja nawet nie mam chęci na to, żeby pojechać do garażu, w którym stoi TMAX...
Czas zakończyć przygodę z Burgmanią... jedni przychodzą a drudzy odchodzą... takie jest życie...
Podjąłem decyzje o sprzedaży Yamahy - mój przepiękny TMAX jest do wzięcia...
Jest ktoś chętny ?

Coś w tym jest, ja też już nie jeżdzę na skucie i też nie zaglądam do garażu. Chyba starość mnie dopadła

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
?

I co dalej ?

Wojtek !

Nie bluźnij !

A mówiłem, kup se burka...

Bez urazy, ale gdybym sobie wcześniej kupił burka, to przygodę z Burgmanią zakończyłbym już dawno

Odnośnik do komentarza

Może ktoś jest chętny na kulanko dzisiaj ok 13,00. Mamy już kilku chetnych. Będzie Czemil, Hektor, Sławoy, WD40, Darecki. Może ktoś jeszcze zainteresowany to zapraszamy. Jestem pod telefonem 694422130. Pozdrawiam.

Jednak zmiana planów. Spotkanie o 14,00 pod  McDonalds.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Bez urazy, ale gdybym sobie wcześniej kupił burka, to przygodę z Burgmanią zakończyłbym już dawno



Masz świadomość, że grzebiesz w bombie?
Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Niestety z przyczyn zawodowych nie było mi dane wybrać się do Gorzowa czy Drawna, nie mniej jednak sobota udana. Niemiecki komin został okrążony a i pogaduchy, kawka i lody zaliczone.
3ed5b62c112d0a6d5ca55081efb29368.jpg00cf30bf238f2fb6e00c0b1dbd289aec.jpg43218bdc9c30d1bc15b390dc88e8bcba.jpgdd6830835504102736bf02353d9b66b3.jpg332689a3948172f2caa416299ae3d9c3.jpg0e5a158627f215a1c439bccdacbdd168.jpg

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Urbi napisał:

Koledzy, Przyjaciele, Członkowie GZ Burgmanii,
Muszę Wam do czegoś się przyznać... niestety chyba wypaliłem się już maxi skuterowo... Wy już prawie wszyscy jeździcie, czerpiecie z tego przyjemność, a ja nawet nie mam chęci na to, żeby pojechać do garażu, w którym stoi TMAX...
Czas zakończyć przygodę z Burgmanią... jedni przychodzą a drudzy odchodzą... takie jest życie...
Podjąłem decyzje o sprzedaży Yamahy - mój przepiękny TMAX jest do wzięcia...
Jest ktoś chętny ?

Wojtek, dobrze dziś pierwszy kwietnia, bo prawie dałem się nabrać........

A jak mnie nie nabierasz to numer znasz...........

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, bilety napisał:

Dzięki sponsorowi czyli BMW i oczywiście wszystkim kolegom za fajny wypad, było SUPER, dawać foty.

wstawiaj pierwszy

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Koledzy, Przyjaciele, Członkowie GZ Burgmanii,
Muszę Wam do czegoś się przyznać... niestety chyba wypaliłem się już maxi skuterowo... Wy już prawie wszyscy jeździcie, czerpiecie z tego przyjemność, a ja nawet nie mam chęci na to, żeby pojechać do garażu, w którym stoi TMAX...
Czas zakończyć przygodę z Burgmanią... jedni przychodzą a drudzy odchodzą... takie jest życie...
Podjąłem decyzje o sprzedaży Yamahy - mój przepiękny TMAX jest do wzięcia...
Jest ktoś chętny ?


Prima aprilis



Masz świadomość, że grzebiesz w bombie?


Wiem, wiem, pakuje się w gips
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki chłopaki za super polatankę. Od wiatru i słońca aż twarz przyjemnie szczypie :)
d194bfd09222e76bc5928d1f95d0589d.jpg
96bc88f6d49a25d76a29a16591efc20f.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja dziś musiałem zmienić plany. Najpierw krótkie kulanko z małżonką (oczywiście na skuterze :D ), a potem wiosenne porządki w ogródku. Się prosił się...

Przycięliśmy róże, wierzbę, przesadziliśmy dwa krzewy i w końcu poszatkowałem choinkę ;)

Odnośnik do komentarza

A ja dzis zaliczylem otwarcie w Gorzowie  i "prawie" w Drawnie.Na Orlenie spotkalem nasza grupe,ale niestety bylo juz po imprezie.360 zaliczone

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...