Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wycieczka rowerowa


GadekW

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam na wycieczkę rowerową z pięknymi widokami w tle.

Trasa wiedzie ścieżką rowerową (asfalt bardzo dobrej jakości bez ruchu pojazdów mechanicznych) z Nowego Targu do Trstena na Słowacji. Start godzina 10  spod Leclerca w Nowym Targu długość trasy to 35 km w jedną stronę, tam obiadek, deserki i co nam przyjdzie do głowy. Potem powrót do Nowego Targu. 

Po drodze jest parę miejsc na odpoczynek. Na terenie Słowacji jest obowiązek posiadania kasku podczas jazdy rowerem.

Charakterystyka trasy : Początek do granicy trasa pnie się lekko pod górkę, a po przekroczeniu granicy już w dół. Niestety po obiadku trzeba się lekko wspiąć do granicy, żeby spokojnie zjechać na luzie do samego końca.

Więc samego pedałowania jest tylko 35 km z super widokami wzdłuż Tatr.

TRASA

Opis i zdjęcia

Czas przejazdu w jedną stronę to około 2 godzinki

Wiem, że część z nas trenuje i jest chęć sprawdzenia się i spędzenia czasu w inny jakże przyjemny sposób.

Musimy tylko poradzić sobie z logistyką przedsięwzięcia i transportu rowerów na start trasy.

Data została ustalona 10.06 czyli tydzień po zlocie i jest mocno uzależniona od pogody.

Zapraszam wszystkich chętnych, piszcie kto jest zainteresowany.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • GadekW

    16

  • PawełJW

    12

  • Joasia70

    8

  • _ANETA_ 80

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Sympatycy

Super już masz pierwszą chętną osobę Proszę o zapisanie mnie na listę zainteresowanych.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 godzinę temu, _ANETA_ 80 napisał:

Super emoji16.png już masz pierwszą chętną osobę emoji3.png Proszę o zapisanie mnie na listę zainteresowanych.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Anetka, mam nadzieję, że Cię to nie zniechęci ale już zadeklarowała się spora grupa osób,

więc "pierwsze" wolne miejsce to dwudzieste pierwsze :D

29457933-je%C5%BAd%C5%BAcy-sylwetki-rowe ja i tak jadę na końcu

 

Fajnie Wojtek, że założyłeś ten temat, ale pomysł z miejscem to chyba był ...... Kasi

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mnie bardzo trudno zniechęcić a czy na liście będę dwudziesta pierwsza to nie znaczy że w peletonie ostatnia

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dlatego ja zajmuję zaraz na początku ostatnią pozycję i bronię jej z całych sił,

80f5ae69cbb5c3b941dd3e5d157c3a5f.jpg.d9cfc9445bcd69f55b9596b459526a1b.jpg

 

Odnośnik do komentarza

W sobotę ruszamy szlakiem Tatr.

Dla chętnych przedstawiam plan:

Około 10:00 planujemy wyjazd na rowerach spod Leclerca w Nowym Targu na ścieżkę rowerową. Około 12-13 planowany jest obiad w Trstena na Słowacji, więc zabieramy trochę euro na obiadek i deserki. Po obiadku spalamy kalorie po obiedzie.

Tempo spacerowe, a pogoda zaklepana. Przypominam o kaskach które są obowiązkowe na Słowacji.

Zabieramy ze sobą napoje, bo na trasie nie ma sklepów.

Paweł, nie znalazłem żadnego parkingu strzeżonego w pobliżu, tylko zakłady i serwis motocyklowy. Może tam uda się zostawić busa?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Grupa skuterowa ( Marek , Paweł ) zabieramy kanapki i termosiki z czymś do picia. Piknik bez knajpy . Sama natura

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
22 godziny temu, arturo-bb napisał:

Grupa skuterowa ( Marek , Paweł ) zabieramy kanapki i termosiki z czymś do picia. Piknik bez knajpy . Sama natura

OK. Pasuje :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pawłowi też pasuje termosik Dobrze że my na obiadek staniemy Wojtek hahaha bo teraz Artura z nami nie będzie i kto mi kanapkę załatwi

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Ten ostatni jest 750 m od Leclerca. Może tam?

Co do parkingu to ten powinien być ok. Zobaczymy na miejscu.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Za to zapodamy sobie taki deser że chyba tam na nocleg zostaniemy... 

Już mi ślinka cieknie

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Grupa skuterowa ( Marek , Paweł ) zabieramy kanapki i termosiki z czymś do picia. Piknik bez knajpy . Sama natura



Wysłane z mojego LG-H818 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zaraz zostanę skrytykowany ale jednak się odważę - za dobrej prognozy to na jutro nie ma :(

Jakiś plan awaryjny (inny termin czy coś)?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...