Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grupa Wielkopolska Burgmanii - logo


MISIEK

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomniałem wcześniej przesłać logo do Michała, co zrobiłem właśnie przed godziną.

Odp.1 - doczekasz się.

Odp.2 - nie bierz się sam do tego.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • MISIEK

    19

  • 1912michał

    19

  • Kaktus

    3

  • dziadzia

    3

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy ja dobrze na komórce widzę inny kolor herbu Wielkopolskiego.?

Michał - trzeba to poprawić na jednolity kolor.!

I napis "Grupa Wielkopolska" trzeba ciut zawęzić i zwiększyć minimalnie odstęp litery "G" od opony skutera a litery "a" od szyby skutera. 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, MISIEK napisał:

Czy ja dobrze na komórce widzę inny kolor herbu Wielkopolskiego.?

Zrobiłem próbny wydruk, kolor jest OK, faktycznie wizualnie na monitorze wygląda na jaśniejszy, ale to złudzenie grubość linii daje takie odczucia.

Napis poprawię, ale jak mówiłem wysokości liter nie zwiększę w moim programie, a więc napis wypadnie nieco niższy zobaczymy jak to wypadnie.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, 1912michał napisał:

Napis poprawię, ale jak mówiłem wysokości liter nie zwiększę w moim programie, a więc napis wypadnie nieco niższy zobaczymy jak to wypadnie.

Może Mikołaj może poprawić jak mu prześlemy to co mamy.?

Odnośnik do komentarza

Jeszcze bym pomęczył nazwę grupy by była równo z owalem logo Burgmanii, zawęzić ją ciut i troszkę podwyższyć czcionkę.!  

Jak brakuje mocy i narzędzi może Mikołaja poprosimy.?

Odnośnik do komentarza

LOGO_WLK_BURG_01234.jpg

Jeśli Mikołaj jest w stanie zwiększyć wysokość liter to super, jeżeli chodzi o obrys elipsy burgmani to napis jest idealnie po niej, proponuję okulary :P

Ten ostatni jpg nie jest idealny

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, 1912michał napisał:

jeżeli chodzi o obrys elipsy burgmani to napis jest idealnie po niej,

No... :shocking:... Moment, tylko założę - :nerd:. Hmm... Nie jest. :no:

 

Ostatnia wersja czcionki napisu "grupa..." jest o.k.ale jest za niska. Napis nie jest równo wokół logo. No i herb jednak jest jaśniejszy.

Odnośnik do komentarza

 

56 minut temu, MISIEK napisał:

Ostatnia wersja czcionki napisu "grupa..." jest o.k.ale jest za niska. Napis nie jest równo wokół logo. No i herb jednak jest jaśniejszy.

Z herbem jest tak, że kolor jest identyczny on jest skopiowany z logo burgmani i na wydruku u mnie wychodzi prawidłowy. Możliwe, ze przesłany jpg zmienia odcień, ale do druku posyłamy np jako gif z przeźroczystym tłem i na gifie jest ok.

I jeszcze jeden projekt: tu jest inna czcionka jak www.burgmania, jest wyższa i węższa i prawie zbliżona. Niestety nie dobiorę nic lepszego z moich zasobów, a podnieść wysokości arial nie mam możliwości. Misiek przesłałem Tobie logo golasa tj herb i obrys wielkopolski z logiem burgmani może Mikołaj coś zdziała.

GRUPA WIELKOPOLSKA BURG_XXX.jpg

Pierwsza grafika w formacie gif, druga poprawione jpg

GRUPA WIELKOPOLSKA BURG_XYZ.gif

GRUPA WIELKOPOLSKA BURG_XYZzzz.jpg

 

 

Przy zapisywaniu do jpg rozchodzą się kolory. Obrazek w gif ma kolor jak ten który jest na przesłanych przez ciebie logach burgmani.

Odnośnik do komentarza

1). 

Albo zostawiamy tą wersję (przemawia do mnie czcionka) tylko podwyższamy czcionkę (tu prośba do Mikołaja -może masz narzędzia które to potrafią) i zawężamy ciut tak aby zwiększył się nieco odstęp litery "G" od koła skutera i litery "a" od szyby. TA PRZEMAWIA DO MNIE BARDZIEJ

15 godzin temu, 1912michał napisał:

LOGO_WLK_BURG_01234.jpg

 

2).

Albo odpuszczamy już dalszą robotę i pozostawiamy tą wersję (tutaj odstępy są idealne, ale coś nie przemawia do mnie ta czcionka)

11 godzin temu, 1912michał napisał:

GRUPA WIELKOPOLSKA BURG_XXX.jpg

 

MIchał ! Wrzuć mi obie wersje na email -prześlę je do Mikołaja, może coś z nimi uda się zrobić ?

 

Poniżej w Paincie  (to jest tylko szkic poglądowy) zaznaczyłem punkciki które bym jeszcze poprawił:

- większe odstępy napisu "grupy"od koła i szyby (poniżej trochę zrobiłem za duże)

- wyższa czcionka

- ja mam jeszcze takie malutkie braki w herbie (nie wiem czy inni to też widzą -zobaczcie w dużym powiększeniu)

 

LOGO wielkopolskie_do poprawy.jpg

Odnośnik do komentarza

Dobra dotarłem do funkcji nie zwiększania wysokości, a zwężania odstępu między literami, a co za tym idzie mogłem dokonać korekcji szerokości z zachowaniem odpowiedniej wysokości liter. Więc może tak, a jeśi nie to moja cierpliwość pomału się kończy :P

LOGO_WLK_BURG_00000001.jpg

 

 

Z czcionką jest taki problem, że ja nie mam możliwości edycji wysokości i nawet nie wiem jaka użyta jest w oryginale loga burgmani, najbliższy jest arial, ale to i tak nie to samo jak piszę arialem, a wybór naprawdę mam duży, potem podstawowa czcionka ma jeszcze  pochodne, można sfiksować. Sam napis jest długi i to też jest problem by go zmieścić, a zwężając odstępy między literami traci się na czytelności. To będzie mała naklejka to się zleje, na fladze może lepiej, ale i tak litery się zleją. 

Beznazwy-22.jpg

 

Tu napis bliżej elipsy burgmanii

Beznazwy-223.jpg

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, 1912michał napisał:

 

Beznazwy-22.jpg

 

Drugi projekt przemawia bardziej a litery grupy nie zlewają się jak w pierwszym projekcie. No i te małe błędy w herbie poprawione. I jest super !

Michał - Kawał dobrej roboty ! Tobie i Mikołajowi należy się jakiś bonus za włożoną pracę.

Zostałbym właśnie przy tym projekcie. ! Koniec pracy i zatwierdzamy Logo Grupy Wielkopolskiej !

Poproszę tylko o przesłanie projektu w dużej rozdzielczości w różnych plikach w tym w wersji wektorowej czy hmm... "jakiejść tam"...

 

Dodam osobne tematy na zamówienia flag, naklejek itp.

Odnośnik do komentarza

 

Misiek w zasadzie mogłem Tobie w tej formie przekazać, ech człowiek zapomina jakie ma narzędzia pod ręką i z jakąś historyczną kartą wyskakuje.

Teraz, Nero_ napisał:

Ok dziękuję !OK

Nie ma sprawy

Odnośnik do komentarza

Ostatecznie logo przybrało poniższą formę. Wszyscy obecni zgodzili się na grafikę z pogrubionym herbem Wielkopolski.

LOGO_WLK_JPG.jpg

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kris02 napisał:

W końcu się udało !OKK

 

20170510_150958.jpg

Krzysiu ! dawaj nowy temat. Napisz ile Cie to kosztowało i załóż listę zamówień ! Hmm... no szkoda, ze tylko jeden zrobiłeś..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...